• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISKontaktní rodičovství - attachment parenting
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    Mei tai ano. Nebo Kibi z druhé ruky
    TULENI
    TULENI --- ---
    MARKYTKAK: vydrzite do vanoc? :) usila bych vam meitai :) je hezky skladne a na obcasne poponaseni myslim ze staci :)
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    KRKA: děkuju :)
    ZORBOVA
    ZORBOVA --- ---
    MARKYTKAK: Co tohle? http://www.omshop.cz/cs/7-detska-nositka osobni zkusenost ale nemam... Satek porad vede :)
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    TORUVIEL: krásné je, já mám limit tak 12000, nové už pořizovat nechci.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    MARKYTKAK: Já jsem spokojená s Bluebear, nicméně je to prostě o trochu větší, než manduca nebo ergo nebo beco, protože je na větší váhovou kategorii (paní z bluebear dělá tedy 2 váhové kategorie, mimi a batole, my máme to batole, tak proto je větší, má i širší oporu nohou, aby byly v ergonomické poloze a nevisely dolů). Více zde http://www.bluebear.cz/popis-nositka
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    nějake doporučení? Nechci investovat moc, rada bych aby to bylo do 20kg vahy alespon, a bylo to hodne skladne. S Ergem jsem byla spokojena, ale zabralo mista dost. CHci aby šla pesky, takze musim schovat do batohu s ostatní výbavou.
    ARQANA
    ARQANA --- ---
    MARKYTKAK: Od medley raději nic, četla jsem samy negativni reference.
    MARKYTKAK
    MARKYTKAK --- ---
    zdravím, mám dotaz na nošení. Bohužel jsem prodala Ergo, teď i kočár. Dcera sice chodí ráda a hodně využívá i motorku či odrážedlo. Ale je i dost poponášecí a na koně mě to moc nebaví. Koukám na nosítka, hlavně ve vyší váhové kategorii, narazila jsem na APLINO od Medley. Ráda bych nějaké reference. Dceři jsou dva roky, 14kg.
    VARADERO
    VARADERO --- ---
    LAMIA: to je tim, ze dite poporostlo a ted uz jde kojit i za chuze.. mne uz taky malej dorostl do spravne velikosti..
    OXIS
    OXIS --- ---
    ELIZHANNAH:
    MEDVED007: to je úplně zázračný! až se mi z toho slzička to...
    KRKA
    KRKA --- ---
    ELIZHANNAH: Gratulace :)))
    ELIZHANNAH
    ELIZHANNAH --- ---
    MEDVED007: moje dítě to asi taky ví. Je mu teď taky kousek po druhých narozeninách, nemluví, takže to říct nemůže, ale co chvíli mi významně ukazuje na břicho (nic jsem mu neříkala, z rodiny to ví zatím akorát muž, břicho je zatím jen neznatelně větší), chce se tulit a pusinkovat :-O
    TAPINA
    TAPINA --- ---
    LAMIA: Hehe. Moje dítě při kojení mlaskalo a chrochtalo, jak to nazvala moje máti "jako když jde prase z bukvic", obávám se, že sebesuverénnější výraz by to nezamaskoval :D
    BERENIKEE
    BERENIKEE --- ---
    LAMIA: presne tak:)
    LAMIA
    LAMIA --- ---
    jen praktická ke kojení při chůzi. Kamarádka takhle kojila furt a mě to nešlo. Myslela jem, že to bylo malejma prsama. Ty se nijak nezvětšily a po 10m kojim za chůze v manduce uplně vpoho. Chce to jen cviičt a ze začátku trochu štelovat.
    Nejzásadnější postřeh ale je, že lidi by vůbec nenapadlo, že kojíte, takže si toho zatim nikdo vůbec nevšiml:) Takže už se ani nezakrejvám zboku. Suverénní výraz maskuje nejlíp (nejsem teda žádnej stydlín. kojim kdykoliv kdekoliv, ale přišlo mi to nějaký divný nejdřív)
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    ANNAWA: když to teda řeknu za sebe, tak já dneska taky těhotnou poznám na sto honů....jde ženská po protějším chodníku, vidím jí jen letmo, zezadu, nemám šanci cokoliv zhlédnout a proletí mi v hlavě....jo, ta je těhotná.....a často se stane, že se někde otočí a ejhle, fakt má bříško....řekla bych, že to je normální lidská dovednost, kterou asi mají všechny děti nebo minimálně většina a někomu to holt zůstane i do dospělosti :-)
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    MEDVED007: ta mapa víc než o skutečné velikosti poprsí může asi vypovídat o tom, kde se nosí jaký podprsenky, což může být dost rozdíl...
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    XMARGE: moje tehdy jedenáctileté dítě mi to vpálilo do očí poté, co říkalo věci, jako že je mu špatně, protože je těhotnej. Ale on byl vždycky extrémně citlivý a vnímavý.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    XMARGE: dcera měla krátce po druhých narozeninách, začla v té době o sourozenci mluvit jako o hotové věci....vlastně dřív než já sama věděla, že jsem těhotná.....přitom my o tom doma před ní nemluvili, jakože o tom uvažujeme nebo tak a druhá dcera byla na první pokus, takže ani nebyl čas to nějak rozebírat........navíc začla být mnohem víc tulivá, jakoby si mě víc hlídala....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam