• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISKontaktní rodičovství - attachment parenting
    LINY
    LINY --- ---
    KA_TIA: taky jsme chodily do jedličkárny, ale netušim jestli tam ještě jsou kurzy. Jinak byly kurzi v hotelu Panorama. a ve Fitnessu O.Šípkové v Kongresáku. tuším že vše od 6 měsíců. Pokud chceš pro menší (vaničky) tak Vydrýsek mýval kursy ve školce u Litochlebského nám.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    KA_TIA: chodila jsem s dcerou na plavání do jedličkova ústavu....plavání pro úplný mimina fajn, to se plave v takovém teplém bazénku, ale jak je dítě trochu větší, tuším nad rok, tak jde do velkého bazenu, který je studený jak prase :-(

    dobrou zkušenost mám s plaváním ve čtyřlístku http://www.rc-ctyrlistek.cz/aktivity/ což je praha 10, ale ze 4 to taky není daleko....mají super systém odhlašování a náhrad, bazén je fajn, u vchodu je kavárna s docela velkou hernou, kde se poté dá počkat až dítě doschne a trochu se schladí....ale cvičitelky, to je problém....všude jich je mrak a některé jsou prostě dobré, jiné horší....to chce zkusit, případně prosit o výměnu kurzu, když to nevyhovuje.....
    KA_TIA
    KA_TIA --- ---
    Zdravím, nemáte někdo zkušenosti s plaváním pro míma v Praze (nejlépe Praha 4 a okolí)? Přijde mi, že je to docela velká investice a záleží hodně na cvičiteli/elce, jaké to bude...Díky.
    MAKU
    MAKU --- ---
    KFF: IBERIA: Bluebeara taky doporučuju, já v něm našeho čtyřleťáka v pohodě nosila i teď v létě.
    IBERIA: ceník mají na webu: http://www.bluebear.cz/cenik
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    KFF: na kolik te to myslis vyjde?
    KFF
    KFF --- ---
    IBERIA: Diky, ja si pisu s pani Blueber, jak tady doporucovala kousek niz Toruviel a asi do toho nositka pujdme.
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    KFF: ještě kibi by mělo být pro větší. Také teď něco pro obra sháním.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    MONIA
    MONIA --- ---
    Jak píšou holky, Salewa je střed, který nám taky seděl oběma,ale nebyl tam tak velký komfort....u nás možná rozhodlo i to,že mám už dlouho batoh Deut. a ta kvalita je prostě poznat a mám vyzkoušené,že s ním ujdu fakt hodně a dobře nám sedí. Jinak s Deut. na bazarech bych moc nepočítala....rozhodně ne s tou III, jednička dvojka se sehnat dá,ale III jsem moc neviděla.Navíc,když si člověk spočítá,že k tomu musí většinou dokoupit příslušenství, je to jen o něco málo míň než v obchodě,kde máš navíc záruku. (zkrátka u takto drahých věcí nerada kupuju z druhé ruky).
    SHARIE
    SHARIE --- ---
    SINSEMILLA: Zalezi jaky uvazna zada:) na batoh staci kolem tri metru, na jine uvazy je potreba delsi:)
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    ADD: nám neseděl Deuter ani jednomu, tatonka seděla mně, ale manžel nadával jako špaček, salewa slušně seděla oběma
    ADD
    ADD --- ---
    BARRUSHE: Salewa je střed - tu jsme mohli mít oba (půjčili jsme si ji na víkend od kamarádů), ale vzhledem k tomu, že v Tatrách je člověk většinou rád, když je problémů co nejméně a boty a botoh mu sedí co nejlépe, vzali jsme radši každý svůj ideál - ale my museli kupovat dvě krosny tak jako tak, máme dvě děti. :-)
    BARRUSHE
    BARRUSHE --- ---
    BALAENA:
    ADD: Jasný, to jsem si myslela. Tak my se brzy vydáme na obchůzku a uvidíme. Doufám, že nám bude sedět jeden batoh, protože do dvou investovat nemůžeme.
    ADD
    ADD --- ---
    BARRUSHE: Já merim 163, muž 185, tak máme Deutera i Nikko. On dokáže nest Nikko, já Deutera ne (resp. je to nepříjemné). Nikko je menší, lehčí, používala jsem ho na jezdeni po Praze.
    BALAENA
    BALAENA --- ---
    BARRUSHE: Salewu jsme měli my a spokojenost. Nám zase neseděl Deuter.
    Prostě chce to vzít těch cca pět přípustných značek a vyzkoušet, pak už záleží jen na tom, jaký komu příroda nadělila záda.

    Do seznamu značek k vyzkoušení si zapiš ještě Tatonku ;)
    BARRUSHE
    BARRUSHE --- ---
    ADD: To Nikko máš teda vyzkoušený osobně? Zatím taky koukáme, co se vůbec prodává a je jasný, že je to potřeba vyzkoušet v krámě, protože já mám asi 158cm a muž asi 180cm, tak aby nám to sedělo oběma. Nejvíc se nám právě líbí Deuter, ale ta cena, to je pálka. I když asi by se dalo sehnat v bazaru.

    Má tady ještě někdo nějakou zkušenost s jinou značkou krosny? Co třeba Corazon Panda nebo Salewa Koala? Dík.
    EUCHENIE
    EUCHENIE --- ---
    a jak se jmenuje ten uvaz pro starsi deti na zada?
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    ANNAWA: myslíš? no to by bylo bezva! tak já to prostě zkusím a případně si ho schovám na mimino
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    SINSEMILLA: to si myslím, že se vejdeš určitě, možná by ti stačil i 3,6 m, ale chtělo by to vyzkoušet.
    SINSEMILLA
    SINSEMILLA --- ---
    ještě se vrátím k šátkům, jestli dovolíte. nosíte tady někdo starší děti (cca 13 kg) na zádech? jak dlouhé máte šátky a jak jste vysoké? řeším, jestli se se synem vejdeme do 4,2 (mám 174 cm a 61 kg), konfekční velikost tak 36
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam