• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISKontaktní rodičovství - attachment parenting
    aktuálně: sdilime tipy a triky a rozšiřujeme nástěnku

    téma: bonding - těhotenství, porod, šestinedělí

    rozbalit záhlaví
    SOLEI
    SOLEI --- ---
    VERONIKA22: JJ, taky mám zatím doporučen tento úvaz jako hlavní, který je nejbezpečnější a nejvíc ho využiju. Jen si nějak nedovedu představit, když to uvážu stejně jako ten kluk, že to dítko neudusím vlastním poprsím.
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    KOTENCE: kamarádka mi to prakticky ukázala a já to pak vázala podle toho případně podle papírového návodu co jsem našla někde na netu....kurz je ztráta času, nauč se kříž s kapsou a s tím si nadlouho vystačíš :-)
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    KOTENCE: Podle knížky a nějakého videa na youtube. Když to nebylo dobře zavázané, hned se to poznalo, protože tam dítě divně plandalo.
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    KOTENCE: nejlépe, když ti to někdo ukáže, kurs to být nemusí.
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Jak jste se naučily nosit v šátku? Podle knížky nebo v kurzu? Nerada bych si miminko hned nějak pokřivila..
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    DALEEN: díky! Ale stejně do něho nepůjdu.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    Našla jsem tohle, tady to zas nevypadá tak špatně http://www.zlateceskerucicky.cz/produkt/ergonomicke-nositko-baby-styl/
    NIENNA
    NIENNA --- ---
    IBERIA: Podobné má kamarádka a nemůže si ho vynachválit... Zabere děsně málo místa a je lehounké...ona ho ale nemá MÍSTO nosítka...ale bere ho sebou ke kočárku, když si malý postaví hlavu, že šlapat nee a vozit nee, tak ho do toho naloží, aby nemusela balancovat kočár a nést dítě na ruce...Má ho v tom vždycky chvilku....
    Přišlo mi to trošku přehnané....ale je fakt, že já mám vzornou slečnu, která šlape a nebo je v kočáru....
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    Díky, takže jste mi potvrdily, že vidím správně.
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    IBERIA: blbý, visí mu nohy, měl by mít kolena výš než kyčle.
    RYBKA
    RYBKA --- ---
    IBERIA: Mně se taky moc nezdá, nožičky jdou moc dolů.
    TORUVIEL
    TORUVIEL --- ---
    IBERIA: Těžko říct z jedné fotky, ale taky mi nepřijde dobře řešená opora nohou dítěte.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    IBERIA: Podle mě tam není dostatečná podpora pro zadeček a nožičky. Podívej se jak tam to dítko sedí, nožky jdou dolu.
    IORETH
    IORETH --- ---
    IBERIA: Přijde mi takové nepasující, jakoby střihově nedořešené. Ale o sto procent lepší, než klokanka.
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    SPIRALOID: mně to taky přijde, navíc ta cena je podezřele nízká na to, aby to bylo tak vychytané...
    další názory?
    SPIRALOID
    SPIRALOID --- ---
    IBERIA: těžko říct jelikož je tam jen jedna fotka a ani popis toho moc neříká. je otázkou jak mají vyřešené upínání, dotahovaní a bezpečnostní prvky.
    ale na první pohled se mi zdá nedostačující polstrovaní popruhů, domnívám se, že se bude dost nepohodlně nosit.
    IBERIA
    IBERIA --- ---
    co si myslíte o tomto batolecím nosítku, respektive přijde vám srovnatelné s jinými "osvědčenými" typy (Tula toddler, Petitte panda, Skaldino, Bluebear) http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=68835850&tab=1 ?
    KFF
    KFF --- ---
    SOLEI: Pro březnové novorozeně bych kuklu klidně brala, synek se narodil v červenci, takže jsem na něj kuklu aplikovala až cca ve čtyřech měsících a to už se mu hrubě nelíbila.
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    GILLIATT: to se mi zdá technicky nemožné i bez dítěte :)
    GILLIATT
    GILLIATT --- ---
    DALEEN: jo to jo, já jsem řešila ty lopatičky. To se mi zdá technicky prostě nemožné.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam