• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISKontaktní rodičovství - attachment parenting
    DALEEN
    DALEEN --- ---
    LAURA: Děla jsem z MM kaši malýmu před spaním (když už na ni byl dost velký)
    ZU_22
    ZU_22 --- ---
    MOLLY: a ja to opravdu vylejvala do odpadu!!! to me vubec nenapadlo...
    HARRIS
    HARRIS --- ---
    KOUPÍM hacku, nejlépe tuto http://babyvak.cz/category.php?id_category=32

    (nevím jak ještě dlouho dokážu tu naši tlustou holčičku houpat ručně :) )
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    BEBERA:
    SHARIE: tak to je asi povětřím, nevím, já se o ní každopádně nijak nestarám, max jí stříhám a to ještě vloni blbě....jsem to ostřihala až u země a pak jsem se dočetla, že tím se zahubí....no nezahubila, naopak, rostla jak divá dál....aneb jako každá rostlina na naší zahradě pochopila, že pokud chce u nás existovat, musí být sakra odolná :-)
    MOLLY
    MOLLY --- ---
    MARKYSHA: http://www.kojeni.cz/banky.php a https://www.upmd.cz/?page_id=589 (200 kč za litr...). Jedna moje kamarádka si tím vydělala asi 2000 měsíčně...
    MARKYSHA
    MARKYSHA --- ---
    LAURA: prodat do Podolí ? Nebo moje kamarádka takhle vypomáhala sousedce bez mlíka :-)
    LAURA
    LAURA --- ---
    Prosím, nemáte některá tip co dělat s přebytečným mateřským mlékem? Pro udržení laktace odsávám před spaním a už mám plný mrazák, nevím moc co s tím, ale vylévat jen tak do odpadu se mi to tedy nechce... díky
    BEBERA
    BEBERA --- ---
    MEDVED007: levandulové pole je můj sen, ani nevíš, jaké máš štěstí :)
    SHARIE
    SHARIE --- ---
    GIMEL: Dekuju, na tom webu sypanou bohuzel nenabizeji, jen cele kytice a ty budou asi zbytecne drahe (zkusim kouknout az budu v Praze, na webu je nemaji). Pytliky maji tedy hodne drahe.
    SHARIE
    SHARIE --- ---
    BARBARA0709: Ja to zkousela kapat do svu obleceni (aby nebyly mastne fleky), ale oproti kvetum to rychle vycichlo:(
    SHARIE
    SHARIE --- ---
    MEDVED007: No sypana byt nemusi, beru i cele kytky:))) me bohuzel na zahrade vubec nechce rust, mam tam takovych par chcipacku...
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    GIMEL: tak to ta naše ze zahrady smrdí furt dost...tuhle jsem dětem třídila věci, tak jsem to vytáhla a smrdělo to na sto honů.....
    GIMEL
    GIMEL --- ---
    levandule se dá koupit zde: http://www.levandulova.cz/
    na vánoce měli stánek na Míráku v Praze a prodávali sypanou, cenu si teď nevybavim, ale byla mírná. Akorát mi přijde, že strašně rychle vyčichne. Mám ji od vánoc v šuplíku a už nevoní :/
    BARBARA0709
    BARBARA0709 --- ---
    SHARIE: Neurobilo by rovnakú službu nakvapkať levanduľový éterický olej napr. na odličovací tampón?
    MEDVED007
    MEDVED007 --- ---
    SHARIE: a proč musí být sypaná ? mně se na zahradě ze dvou pidi levandulí udělalo prakticky levandulové pole, když to kvete, tak nevím co s tím, tak jsem to vloni ostřihala a aspoň trošku jsem dala do pytlíčků mezi prádlo, normálně celé stvoly i s květy....kdybys o to stála, tak ti klidně kytici levandule věnuju, až pokvetou

    mmch, je to docela pěkná kytky, na konci školního roku to rozdáváme všem učitelkám kam voko dohlídne, vypadá to hezky, když se to uváže s fialovou mašlí a je to i užitečné, má-li někdo zájem
    ADD
    ADD --- ---
    SHARIE: Já jen hádám. Kdysi jsem ji na nějakých tržištích kupovala, ale to je tak dvacet let. Předpokládám, že sypanou mít nebudou, ale levně napytlíkovanou by mít mohli.
    SHARIE
    SHARIE --- ---
    ADD: Ja to pres mobil nejak nemuzu dohledat:( ja levanduli sypanou na trhu nikdy nevidela:(
    RENNFRI
    RENNFRI --- ---
    ADD: jo pardon, mi nějak nedocvaklo že už funguje
    ADD
    ADD --- ---
    Levanduli na farmarskych trzich?
    ADD
    ADD --- ---
    Tak uz to piste do merinackeho klubu, ne? Body s kratkym meli kluci normalni merino a merino/hedvabi. Ja mam merino s kratkym a tilka z Icebreakeru.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam