• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    YMLADRISKontaktní rodičovství - attachment parenting
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SEBIEN: mimochodem... v tech latkovkach se to tak casto nedeje se mi zda, prece jen ta popin plena to tak nějak s tema dvema vlozkama pobere lip a neklouze to po tom zadku, jak je to takovy jak frote... ale to uz jedne velka ujetost na detail :-D a jeste to otru nez ji do umyvadla vrazim od toho nejhorsiho
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: ale jsem celkove "linej " rodic... jdu po nejjednodussi variante, takze to za komplikovany nemam:-) a to jsem mala a dite uz ma taky tech sest ilo cca
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    SEBIEN: to se mi zatim moc nestava,... ale kdyz ano, tak si ji prehodim na toho konicka a umeju ji nahore a pak zas na budhu a stejne ji to omeju dole jako obvykle...
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    SEBIEN: Jo, přesně tak jsem to myslela. Když si představím, že bych takhle měla držet Malvínu v jejím "nejtekutějším" období, tak bych pak opravdu mohla svoje oblečení rovnou naházet do pračky.

    SEBIEN: A to je druhý důvod. Já bych si ji musela opřít až o rameno, abych dostala její zadek nad umyvadlo.
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    GRANTORINO: Inushka spíš myslí situaci, kdy má zapatlanej zadek (až na záda) - jak to dítě pak takhle držet a neušpinit se?
    SEBIEN
    SEBIEN --- ---
    INUSHKA: já jsem to taky vzdala, imho nám malým možná krom jinýho chybí nějakej ten decimetr, abychom dítě mohly držet fakt nad umyvadlem a ne ještě řešit, jak ji tam nasoukat. plus teda já mám malý a krátký i ruce a prsty a dlaně, takže plno věcí, co běžně lidi zvládnou jednou rukou, já potřebuju dvě...
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    INUSHKA: proc? ja se neuspinim :-) je prece namirena zadkem do umyvadla, davala si nekdy dite uz vycurat? je to stejny... nohy ti nepocura, miri dopredu... oprena je jen zadama, ne zadeckem...
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    GRANTORINO: A po přebalení hážeš svoje oblečení rovnou do pračky? :-D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    GRANTORINO: http://barboraberlinger.cz/jak-miminko-podrzet/ podobne jako tady, ale drzim jednou rukou obe chodidla, olena do stran a zadama je o me oprena a hrudnik, hodne jista pozice a ditese citi dobre, ze jen tak nevisi ve vzduchu

    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ADD: to delam taky, ale beru obe nohy teda :-D
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    ja ji pri myti zadku vyhnuju body jen do pasu a drzim ji " na budhu" celem dopředu jako kdybych ji chtela nechat vycurat vykadit, /coz se obcas i prihodilo ze začátku ;-) /je to dobry, ze na to staci jedna ruka, kterou je obepnu a chytim za obe nozky spis do polohy motyla, a druhou omyvam a navic ona pritom cumi na me do zrcadla a tlemime se na sebe :-) takze to ma rada a nevrti se... a je to pevne chyceni takze se citi dobre a obcas ji tak i nosim, kouka kolem sebe
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    :-)
    ADD
    ADD --- ---
    BUBLINKY: Kdybys mě viděla, jak mi brečí dítě na druhé straně postele a já si ho přitáhnu za nohu... :-)
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    BUBLINKY: deti jsou z vetsi casti gumove ;)
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    BUBLINKY: Tak si uvědom, čím musí mimino projít při porodu... Oni nejsou zas tak křehoučcí, jak vypadají ;-)
    BUBLINKY
    BUBLINKY --- ---
    BEBERA:
    FRENNET:
    já jsem si právě koupila Něžnou náruč rodičů a četla a dívala se na video, ale beztak mám strach, ale snad když se tedy nebudu bát a budu trénovat...:-) Totiž, mně přijde, že jak ho držím za hrudníček, že mu ho moc mačkám, ale asi to je jenom subjektivní pocit, když dítko neřve a žije. :_)
    ADD
    ADD --- ---
    FRENNET: Přesně tohle. A tvé použití i/y je vskutku rozkošné. ;-) (Příšerně mě bolí hlava, protože jsem spala v cca sedmiminutových blocích - prostřední nemocnej doma a kojence zřejmě bolí břicho - tak jsem ráda, že nejsem sama, kdo dneska bude perlit. :-))
    FRENNET
    FRENNET --- ---
    BUBLINKY: BEBERA: ja se na to ptala sestricky v nemocnici, jak ji drzet pri miti zadku. Tak to nazvala "do vydlicky", t.j. palec na rameno a dlan na bok hrudnicku. Telo samotne je polozene na predlokti. Pri myti je trosku oprena kolenama o umyvadlo a nevyklouzne, kdyz uz je domyta, tak ji prehodim rucnik pres zadek obejmu ji a jde se na prebalovak (dva kroky od umyvadla).
    takhle (opet keidronova)
    Mladá žena » Maminka » Mateřství » Seriál: péče o kojence» Koupeme se
    http://mladazena.maminka.cz/scripts/detail.php%3Fid=366983
    ANNAWA
    ANNAWA --- ---
    GLOBALISTA: Aha, vidíš :-D Mám si ho kde.pujcit.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam