• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IVETARakousko - Salzburg
    vse, co nas zajima o kraji
    rozbalit záhlaví
    BOAR
    BOAR --- ---
    Lehce OT: chystam se na dovolenou, ted budu tyden v rakousku, a zapomel jsem si tu v cechach objednat cocky. Nebyl by tu nekdo, kdo se vyzna v rakouskym webu ochotny mi najit e-shop, kterej by byl schopnej mi cocky dodat primo do apartmanu, kde budu, pripadne na nejakou blizkou optiku ? (jedna se o astigmaticke cockky, takze je nemaj nikde skladem, ale vetsinou jsou na objednavu. Tady v cechach je mam druhy den doma, ale nevim, jak to funguje v AT.) Predem moc diky. kdyztak posta pro blizsi info
    NUSIK
    NUSIK --- ---
    SN0008102070570: Salzburg festival začal dneska, dokonce výročních sto let
    ASYMETRIC
    ASYMETRIC --- ---
    SN0008102070570: Díky za nabidku, už se to vyřešilo.
    Jsou v tom boty :-)
    ASYMETRIC
    ASYMETRIC --- ---
    Ahoj, nebydlíte někdo v Salzburgu nebo Freilassingu? Potřeboval bych vyzvednout pozdě doručený balíček. Dá se vyzvednout 24/7 do příštího pondělí. Pak ho pošta pošle z Packstation zpět. Vyzvednul bych si ho pak někdy podle dohody. Díky.
    DSILVER
    DSILVER --- ---
    DSILVER
    DSILVER --- ---
    THOMASVONPRAG: takjako to ano, treba kdyby to bylo tirolsko tak by tu bylo vice
    THOMASVONPRAG
    THOMASVONPRAG --- ---
    DSILVER: jj, moc to tu nežije... všichni jen chlastaj Stiegl
    DIZZYDENT
    DIZZYDENT --- ---
    Je tady nekdo, kdo pronajima v Rakousku nemovitost? At uz Wohnung nebo Ferienwohnung?

    Zajimalo by me, jak je to slozite co do administrativy a zda pripadne existuje nejaka firma, ktera ten pronajem dokaze zaridit (najit najemce, vyridit smlouvy, dane apod.). Pripadne link na stranku, kde je to bliz popsano nebo se to resi v nejake diskuzi..

    Mame byt v jednom mensim mestecku, kde ted moc nejsme a tak shanim info, protoze jej zvazujeme pronajmout.
    DSILVER
    DSILVER --- ---
    Koukám že v této skupině se hodně lidí si povídá :-D
    SUR
    SUR --- ---
    Ahoj, netuší tu prosím někdo jak je to s příjezdem k vodě v této lokalitě https://mapy.cz/...%C3%BD%20bod&uc=9nFzAxQ7Kf&ud=48%C2%B039%272.849%22N%2C%2016%C2%B055%277.589%22E? Popřípadě jestli je možné jezdit v Rakousku po polních cestách autem?
    (Chceme dát člun na vodu a přeplavat k nám na ryby.)
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    Nemá tu někdo podrobnou mapu Rakouska v pdf?
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    Ahoj, víte o levnější půjčovně kol než je 15 - 20€ na den? Díky
    777PLAY
    777PLAY --- ---
    zdarec, nema tady nekdy zkusenosti se zalozenim sro v rakousku? kolik zalozeni firmy stoji,nejmensi minimalni vklad,jak dlouho to trva, za jak dlouho dostanu platcovstvi k dph( u nas me to trvalo 3mnesice pred rokem) , jak se fin urad diva na virtualni firmu v rakousku.diky
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    popřípadě širší okolí (Attersee atd...)
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    Ahoj. Plánujeme vyrazit s prckem k Wolfgangsee. Pěší turistika, výlety, a tak. Doporučili byste mi místo, kde se na ten týden usídlit? Nejde mi ani tak o konkrétní tip, spíš, kde kolem jezera se vám líbilo. Varianty kemp i v barák (v soukromí, apartmán) jsou ve hře. Preferujeme spíš klidný místa.
    Pokud byste přihodili tip kam vyrazit v okolí, budu taky moc rád.
    Dík
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Nemáte někdo tip na pěknej zadara parking v okolí Hallstattu? Potřebovali bychom tam na pár nocí přespat v autě. Dík
    DSILVER
    DSILVER --- ---
    KASUMI: stejné jak v cr, na místech vyhrazené značkou
    DSILVER
    DSILVER --- ---
    KASUMI: jsem tu 4 roky, a vše mám jen v autě, žádný nosič nemám
    KATIA
    KATIA --- ---
    KASUMI: jo, jsem právě zjistila ;-)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    a jsou povinne ve vybave snehove retezy?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam