• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IVETARakousko - Salzburg
    DSILVER
    DSILVER --- ---
    DSILVER
    DSILVER --- ---
    THOMASVONPRAG: takjako to ano, treba kdyby to bylo tirolsko tak by tu bylo vice
    THOMASVONPRAG
    THOMASVONPRAG --- ---
    DSILVER: jj, moc to tu nežije... všichni jen chlastaj Stiegl
    DIZZYDENT
    DIZZYDENT --- ---
    Je tady nekdo, kdo pronajima v Rakousku nemovitost? At uz Wohnung nebo Ferienwohnung?

    Zajimalo by me, jak je to slozite co do administrativy a zda pripadne existuje nejaka firma, ktera ten pronajem dokaze zaridit (najit najemce, vyridit smlouvy, dane apod.). Pripadne link na stranku, kde je to bliz popsano nebo se to resi v nejake diskuzi..

    Mame byt v jednom mensim mestecku, kde ted moc nejsme a tak shanim info, protoze jej zvazujeme pronajmout.
    DSILVER
    DSILVER --- ---
    Koukám že v této skupině se hodně lidí si povídá :-D
    SUR
    SUR --- ---
    Ahoj, netuší tu prosím někdo jak je to s příjezdem k vodě v této lokalitě https://mapy.cz/...%C3%BD%20bod&uc=9nFzAxQ7Kf&ud=48%C2%B039%272.849%22N%2C%2016%C2%B055%277.589%22E? Popřípadě jestli je možné jezdit v Rakousku po polních cestách autem?
    (Chceme dát člun na vodu a přeplavat k nám na ryby.)
    GOZER1
    GOZER1 --- ---
    Nemá tu někdo podrobnou mapu Rakouska v pdf?
    RIMAN0
    RIMAN0 --- ---
    Ahoj, víte o levnější půjčovně kol než je 15 - 20€ na den? Díky
    777PLAY
    777PLAY --- ---
    zdarec, nema tady nekdy zkusenosti se zalozenim sro v rakousku? kolik zalozeni firmy stoji,nejmensi minimalni vklad,jak dlouho to trva, za jak dlouho dostanu platcovstvi k dph( u nas me to trvalo 3mnesice pred rokem) , jak se fin urad diva na virtualni firmu v rakousku.diky
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    popřípadě širší okolí (Attersee atd...)
    KUBLAJ
    KUBLAJ --- ---
    Ahoj. Plánujeme vyrazit s prckem k Wolfgangsee. Pěší turistika, výlety, a tak. Doporučili byste mi místo, kde se na ten týden usídlit? Nejde mi ani tak o konkrétní tip, spíš, kde kolem jezera se vám líbilo. Varianty kemp i v barák (v soukromí, apartmán) jsou ve hře. Preferujeme spíš klidný místa.
    Pokud byste přihodili tip kam vyrazit v okolí, budu taky moc rád.
    Dík
    KOOTCHA
    KOOTCHA --- ---
    Nemáte někdo tip na pěknej zadara parking v okolí Hallstattu? Potřebovali bychom tam na pár nocí přespat v autě. Dík
    DSILVER
    DSILVER --- ---
    KASUMI: stejné jak v cr, na místech vyhrazené značkou
    DSILVER
    DSILVER --- ---
    KASUMI: jsem tu 4 roky, a vše mám jen v autě, žádný nosič nemám
    KATIA
    KATIA --- ---
    KASUMI: jo, jsem právě zjistila ;-)
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    a jsou povinne ve vybave snehove retezy?
    KASUMI
    KASUMI --- ---
    prosim vas, je v rakousku zakazano vozit zimni vybaveni (lyze) vevnitr v aute? a je nutne to prevazet ve stresnim boxu? na webu meho dealera auta pisou, ze je za to pokuta az 500 eur.. ale pac chteji boxy prodavat, tak si to chci overit, ze to neni nejaka kachna
    JOINATAN
    JOINATAN --- ---
    hledam ubytovani nebo pronajem v rakousku u kaprunu (kvůli snb kurzům) mám psa. nevíte náhodou?
    87HIGHFLYER
    87HIGHFLYER --- ---
    Někdo v pátek v Salzburgu na nějakej menší sightseeing a pivko? Budu tam mít jeden volnej den.
    DSILVER
    DSILVER --- ---
    PETER_PAN: na příští rok se ozvi předem, a třeba něco najdu v okolí Kitzbühel, Brixen im Thale 1000x lepší než Kaprun
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam