• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    IVETARakousko - Salzburg
    IVETA
    IVETA --- ---
    RETAL: na jak dlouho?
    IVETA
    IVETA --- ---
    ahojky Retal Salzburg je poměrně drahý.. mrkni na oklní dědiny.. jako je Airing, Freilassing, Hammerau, Piding, Eugendorf max. tam budou lepší ceny.
    RETAL
    RETAL --- ---
    Máte tip na dobré ubytování pro 4 lidi (přímo v Salzburgu)? Nějaký apartmán, Ferienwohnung či tak.
    IVETA
    IVETA --- ---
    PREVIT: škoda, taky pěkný místo, ale je to pro mě už moc daleko. Určitě hodinka a půl. Zítra se chystám k Fuschlsee tak uvidím jak se výlet zadaří. pošlu pak foto.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    My byli letos mimo jine na Gosausee:
    http://maps.google.cz/maps?f=q&source=s_q&hl=cs&geocode=&q=Gosausee&sll=47.565000,14.060000&sspn=0.690000,1.780000&ie=UTF8&cd=1&filter=0&update=1&ll=47.528039,13.50915&spn=0.021646,0.055747&t=h&z=15
    Strasne jsme na konci cesty promokli, protoze se spustila bourka. Pred ni jsme se stacili jeste uchylit sem:
    http://members.aon.at/~wgamsjae/Seeklausalm/start.htm
    Po bource byl pekny pohled na Dachstein:


    P7170801.JPG (1948984 B)
    IVETA
    IVETA --- ---
    přijemná cesta, nic hroznýho.. 1800 mnm
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    IVETA: A jak je tam narocna cesta?
    IVETA
    IVETA --- ---
    byla jsem tam minulý rok v srpnu a byla jsem unešena...prostě krása.
    IVETA
    IVETA --- ---
    Tapenkarsee
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    IVETA: Sorry, nepodival jsem se.....
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    IVETA: Letos uz jsme byli - viz fotky. A to jezero se jmenuje jak?
    IVETA
    IVETA --- ---
    Fotogalerie - Tourfotos - Fotos zur Wander Tour Talübergang - Hüttschlag - Tapenkarsee - Jägersee in Salzburg Großarltal - Touren Fotos Videos GPS Daten auf ALPINTOUREN.COM
    http://www.alpintouren.com/de/touren/wandern/tourbeschreibung/fotos_22470.html
    IVETA
    IVETA --- ---
    PREVIT: a kdy tu budete letos? rada bych se přidala.. byli jste už na výšlapu k nejvýše položenému jezeru Východních Alp?
    IVETA
    IVETA --- ---
    RETAL: obě města jsou pěkný pro Vánoční trhy, ale Salzburg je vic elegantnější.
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    Hrob rodiny Tomaselli...

    P7190890_.jpg (5382862 B)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    Cafe Tomaselli - nejlepsi kavarna ve meste


    P7190902.JPG (2019913 B)
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    Untersberg



    P7190936.JPG (2169017 B)
    RETAL
    RETAL --- ---
    Fotky bych rád.
    Máme jet na vánoční trhy do Vídně, nebo raději do Salzburgu?
    PREVIT
    PREVIT --- ---
    Ja jezdim do Salzburgu pravidelne temer kazdy rok uz asi od roku 1990. A delame vylety po okoli, sjezdili jsme cele rakouske Alpy a spoustu jinych peknych mist okolo, vcetne blizkeho Nemecka. Vyhrabu nejaky foto.:o)
    RANGDROL
    RANGDROL --- ---
    :)
    ja ted byvam celkem pravidelne v mestecku Bad Ischl kousek od Gmunden,takze vlastne i od Salzburgu,jsem zvedavy na info zde.)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam