• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TURBONOCáci celého světa, spojme se!
    LOFEEK42
    LOFEEK42 --- ---
    Zdravím, není tu nějakej borec z o2? Mám přidělený adresy veřejný na dsl lince, modem v bridge modu a za tím mikrotik. Hlavní IP mi pingá, ale ty další adresy mi nefungují. Řeším to už měsíc a vždy mi řeknou že chyba není na jejich přijímači... už jsem z toho zoufalej
    LOOKASH
    LOOKASH --- ---
    TANTRAMAN: mno.. velka cast konci uz na konci roku...
    Zbytek pak 06/19. A potom zbyde nejaky maly jadro (no spis takovy trafiky.... ) s asi 9 lidma co tu budou naporad...
    E2E4
    E2E4 --- ---
    TANTRAMAN: ja to cetl "washington, dublin, puma" :)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    E2E4: tam uz davno je. maji tam 600 lidi, prg je 120. IRT bylo sezrano GTT, kteri jsou daleko globalnejsi. washington, dublin, puna.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    TANTRAMAN: A co bude delat, prestehuje se do Bulharska?
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    Interoute konci v CR 06/2019
    E2E4
    E2E4 --- ---
    TANTRAMAN: Kazdopadne se to zjevne deje a je to dost nahodne:

    All of our IPsec vpn tunnels from China went down : networking
    https://www.reddit.com/...working/comments/715q8s/all_of_our_ipsec_vpn_tunnels_from_china_went_down/
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    E2E4: haha, my? jestli ano, dost by me to prekvapilo. dik za tip.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    TANTRAMAN: Je to takove cinsky nejiste. Licenci na vpn mate? :)
    China Clarifies Reports of VPN Ban | The Diplomat
    https://thediplomat.com/2017/07/china-clarifies-reports-of-vpn-ban/
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    ahoj, nepadly vam ipsec tunely do ciny?
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    NABÍZÍM PRÁCI: Operátor dohledu sítě Místo práce: Praha Práce ve směnném provozu (12ti hodinové směny) Dohled sítě, řešení poruch, jednání s dodavateli a zákazníky Stabilní velká společnost, kolektivní smlouva, fér jednání se zaměstanci

    Zákl. požadavky:
    Aj střední úroveň (musí se umět domluvit po telefonu)
    Základní znalosti síťí (SDH, DWDM, IP) - co nevíte, to Vás naučíme

    Detaily v poště.
    EX_ESKADR
    EX_ESKADR --- ---
    tahle prihoda z dneska se hodi mozna i sem:

    resim zajimavej problem - pretizenej kolega Michal me pozadal o pomoc s trouble ticketama. Ok, chci mu pomoct ..mrknu do nich, je jich kolem 20ti, vetsinou opakujici se stejne chyba, nejakej problem s clusterem. Na netu dohledam, ze je to nejaka chyba ve WinR12 a ze je na to nejakej patch KB.blabla.
    Sednu, nabusim 20 ticketu nasemu dodavateli, kterej mi to vratil s tim, ze on tyhlety servery pod svoji spravou nema. Nasrane odesilam email svym nadrizenym, ze mi to dodavatel vratil a co ze jako s tim mam ted ja delat ...odpoved:
    Ahoj Jirko,

    Asi bych začal u Michala ..
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    NOFNAK: Již není aktuální.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    pekna stranka o sitich.

    Knowledge Base
    https://sites.google.com/site/amitsciscozone/
    NOFNAK
    NOFNAK --- ---
    NABÍZÍM PRÁCI: Operátor dohledu sítě Místo práce: Praha Práce ve směnném provozu (12ti hodinové směny) Dohled sítě, řešení poruch, jednání s dodavateli a zákazníky Stabilní velká společnost, kolektivní smlouva, fér jednání se zaměstanci

    Zákl. požadavky:
    Aj střední úroveň (musí se umět domluvit po telefonu)
    Základní znalosti síťí (SDH, DWDM, IP) - co nevíte, to Vás naučíme

    Detaily v poště.
    E2E4
    E2E4 --- ---
    FEDY: Zas uplne zbytecne prudil nakyho nestastnika..
    EX_ESKADR
    EX_ESKADR --- ---
    FEDY: Ne, nepletu, operator jako operator, jenom clovek. Mozna mi nerozumis, tak sorry
    FEDY
    FEDY --- ---
    EX_ESKADR: si pletes telemarketing s NOC ?
    XEHUTL
    XEHUTL --- ---
    EX_ESKADR: Njn, co naděláš.. všude se šetří a promítá se to i na znalostech ccenter + někomu se navíc nezavděčíš nikdy (resp. dokud ho nebudeš v nějaké podobě dotovat).
    EX_ESKADR
    EX_ESKADR --- ---
    i tady na nyxu clovek najde hrdiny, co si radi zarvou na operatora ..priznam se, ze pro ne tak nejak nemam moc pochopeni ;)

    GEKONZPRAHY --- --- 17:51:16 23.9.2015 --- 01:11 :: diskuze :: World of Tanks
    1 odpověď
    Ty vole, už třetí poskytovatel wifi mi potvrdil, že bych si vůbec nepolepšil, pokud bych vůbec něco chytil... a jako třešnička mi volala nějaká kunda z rychlost.cz nebo dsl.cz, teď nevim, kde já debil naivně vyplnil při testování svůj telefon... Nabídla mi rychlejší internet, tak jsem zajásal. Nabídla mi 20 mBit od 02... snažil jsem se bejt slušnej, polopaticky jsem jí vysvětlil, že TMB má stejný kabely, tudíž ta rychlost bude uplně stejná, a že i když platim za 20, tak mám těch debilních 8, což ona nedokázala pochopit, tak jsem jí krapet vyřval, a pak jsem vyřval i nějakýho jejího pasáka, kterej nakonec byl i docela vulgární... Ten telefonát mam nahranej, skoro mam chuť jim udělat reklamu, ale asi mi to za to sraní nestojí :)

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam