• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TURBONOCáci celého světa, spojme se!
    GHORMOON
    GHORMOON --- ---
    DANYSEK: jestli to pak nebude nejaky bordel v routach :) ze by to jelo jen odnekud :) kazdopadne uz to je dneska potreti a je to vyzdycky nanekolika mistech zaroven co stiham sledovat, jen je blby ze z nich nemam poradny data :(
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    GHORMOON: a vis ze i tenhle diskuzak je u UPC? :-)
    GHORMOON
    GHORMOON --- ---
    GHORMOON: na vpsfree irc mam dalsi lidi co jim to ted nejelo stejnych 5 minut, co mi. vypada, nejaka amazino ec2 jim nesla, neco v polsku
    GHORMOON
    GHORMOON --- ---
    GHORMOON: z o2 m iten trace umira nekde v zurichu :D
    GHORMOON
    GHORMOON --- ---
    tak treba ted zas. jedu na net pres mobil, od klienta zITSky se na 91.201.213.244 nedostanu, trace musim pres sitare, protoze am drop na icmp :/
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    GHORMOON: ...a nejaky trace jsi zkousel udelat? :)
    GHORMOON
    GHORMOON --- ---
    abych nekecal, nejsem si 100% jistej jestli to plsko jde z its, ale to nemecko slo. to polsko mozna slo z nagana
    GHORMOON
    GHORMOON --- ---
    DANYSEK: to nebyl monitoring, to mi z vpsfree (master internet) popadaly vsechny ircy, ve stejnou dobu co mi padl pranet, kolegum v praci na callu upc a u klienta co ma sevrery v ITS konexe do polska a nemecka :)
    jako asi to netreba resit, jen me to zajimalo, jestli tkaovyhle anomalie jde nekde dohledat
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    GHORMOON: kam muzu ja, tam nic nepada... a treba Master ma verejny grafy na NIXu a tam taky nic podezreleho na udane casy neni videt.
    GHORMOON: a nemas jen rozbitej svuj monitoring? :-)
    GHORMOON
    GHORMOON --- ---
    TANTRAMAN: pranet, upc, ITS, master internet a par dalsich anekdotickych hlaseni ve stejny cas? :) ale asi hlavne zahrnaicni konexe. ale bylo to down neco jako 18:17-23 a 19:16-22, ted to zas jede, jen me zjaimalo kde si neco takoveho potvrdit :)
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    GHORMOON: Pokud to padá, tak jen tvému ISP, chce to trochu troubledhoot z tvé strany.
    GHORMOON
    GHORMOON --- ---
    neexistuje nejaky verejny monitoring cesych pateri a konexi do zahranici? aneb, pada to dneska? :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    TANTRAMAN: ...takovejch "nedomyslenosti" jsem uz videl :-) Nejdojemnejsi jsou public-wifi na eventech, kde dopredu muzes cekat stovky i tisice lidi a na AP je taky jedno Ccko... :D
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    DANYSEK: historicke souvislosti mi nejsou znamy. ale vyhodis miliony za ASA pro 750 lidi a das tam 250 adres. to nekdo myslel prdeli. to ted predelavat nebudu, by me sezrali. navis tam ani nemam pristup, musel bych dodavatele a to mi ted nikdo neschvali.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    TANTRAMAN: ...a to tak postavili, nebo to je jen nedotazeny upgrade mensiho reseni? :D
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    poslednich nekolik dnu jen sleduju pocet pripojenych lidi na ASA.
    a samozrejme ze vzdy vyplave nejaka totalni kravnia. jakoze ASA pro 750 uzivatelu ma /24 adres.
    TANTRAMAN
    TANTRAMAN --- ---
    HOWKING: Připomínáš mi běžného frantu. Co takhle nějaký troubleshooting? Tracert, mtr....
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    Copak se děje? Je to u mě, nebo venku. Půlka netu pohoda, druhá půlka se fláká jak na dialupu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam