• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ILLUZEHrajme si...
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    LUCYA: žiši, jak jsem TOHLE mohla do ankety zapomenout?!
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    A hitovka jsou taky hračky jiných dětí, jedno jaké.
    LUCYA
    LUCYA --- ---
    U nás vede telefon a klíče od auta-telefon jsem už zatrhla-displej začal podezřele blikat a záhadně se ztratil zadní kryt. Jinak dneska zabodoval jogurt-nejdřív si hrál s plným, potom ho strašně dlouho jedl a chutnal mu a nakonec jsem mu vymyla kelímek a ten ho zabavil tak na dvě hodiny. A když už to vypadala, že kelímek je okoukaný, ukázala jsem mu, že se do kelímku dají dávat předměty a ty následně vysypávat. Věk dítěte:9,5 měsíce
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    KEYA: ten motylek je naprosto uzansej! Strasne se milibi, skoda, ze nejsem takhle sikovna:)
    KRISTYNKA73
    KRISTYNKA73 --- ---
    u nas oblibene hracky viz Terrynka:) takze odpoved do ankety hazim - nahodne vyrobene:) plus vsechno co je doma nebo kdekoliv jinde:)
    CHERRYN
    CHERRYN --- ---
    Tak u nás vede více věcí, ale hračky nejsou na prvním místě, ty bere jen tak jako že musí, protože nejlepší jsou světla na stropě a možnost plácnout po vypínači, myčka, sušička, pračka a jejich čudlíky, klíče s ovladačema na bránu a podobně, ovladače na televizi, telefon, rádio, dráty a poslední dobou moje peněženka a když tohle pomine, tak se jukne na hrnce a misky v kuchyni a když musí k hračkám tak má rád opičku která je vyrobena ručně a má i pupík do kterého jde strčit prst :-) a pak má rád vše co může okusovat včetně dětských knížek :-)
    KEYA
    KEYA --- ---
    ILLUZE: U nás od každého něco a fakt záleží na věku. Anička už v těch 4,5 ocení, když pro ni něco vyrobím... ale nejradši si stejně prohlíží čtyřlístky... A Prokopovi se teď moc líbí motýl, co jsem mu uháčkovala... (viz tady: [ Tvorime s detmi a pro deti ] ), ale stejně rád kouká třeba do knihovny na knížky, na kytky, stromy (ty jsou lepší než kdejaká hračka :-))
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    ORIKA: jo, to u nás taky frčí :-)
    SHEDI
    SHEDI --- ---
    ILLUZE: asi by to chtělo ještě věkové kategorie dětí:) v necelých 4 letech si s PET lahví asi nikdo moc nehraje:)) ale jinak je to kombinace "rodinné poklady po rodičích" a k tomu ještě "značkové hračky" a to konkrétně Lego Duplo (ideálně když Lego náklaďák převáží z kuchyně do obýváku na návěsu tři autíčka, které dosta manžel jako malý:)))
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    ORIKA: jo a pak plína, buď se do ní nadšeně zamotává nebo si ji dává na obličej a pak s výskotem funí a kope nohama a sundává ji, přičemž tento rituál klidně opakuje i 20min :)
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    ILLUZE: u nás suveréně vedou pospojovaný kroužky/trojúhelníčky/obdélníčky
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    ILLUZE: jednoznačně b) náhodně vytvořené :-) Těch ofic si skoro nevšímá, výjimku tvoří gumová lištička, spadající, řekla bych, do kategorie e), neb jsme jí po někom zdědili, je vidět, že už dost pamatuje a je naprosto kouzelná :-) Tak ta je v kurzu, protože její ouška a ocásek se prima žužlají a okusují a taky se s ní (chudinkou) dá výborně mlátit do podlahy a pultíko od jídelní židličky :-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    Anketa:
    U vašich dětí suverénně vyhrávají co do obliby:

    - vámi (někým blízkým) ručně vyrobené (ušité, vyřezané, smontované) hračky

    - vámi náhodně vytvořené hračky (naplněné petlahve, kovové krabičky těstovinami apod.)

    - značkové hračky - důmyslně rozvíjející dětskou motoriku apod.

    - hračky alias Vietnamci to jistí

    - rodinné poklady po rodičích, prarodičích (cínoví vojáčci, tátovy stavebnice, kočárky ze sedmdesátých let apod.)

    - natura hračky - klacíky, brouci, kytky

    - jakékoliv hračky cizích dětí

    - nejraději si čte

    - nehraje si, jen kouká na televizi, DVD, video

    - hraje hlavně hry na PC
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    ORIKA: zkus mu - pod dohledem samozřejmě - dát ne zcela nafouknutý zavázaný igeliťák :-P Nebo igeliťák a v něm plínu :-)
    Šustí to, skvěle se to žužlá a tak vůbec :-)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    AETHER: to je krása... zlaté české ručičky :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    tak ja take pridam link: http://www.dumceskychremesel.cz/ - jsou tam hracky rucne delane
    ORIKA
    ORIKA --- ---
    TERRYNKA: kouzlo pet lahve bylo u nás objeveno právě tento týden :) plus u přebalování bezkonkurenčně vedou vlhčený ubrousky neb jejich obal krásně šustí ;)
    ILLUZE
    ILLUZE --- ---
    _AMBRA_: Díky :)
    _AMBRA_
    _AMBRA_ --- ---
    Nevim, jestli to tady nebude OT ?
    ale nedavno sem hledala nejake rikanky a pisnicky pro deti...
    tak tady neco malo
    http://www.vasedeti.cz/rikanky.php?sekce=%F8%EDkadla

    (kdyby mel nekdo jeste nejake tipy na rikanky a pisniky pro nejmensi deti, tak mi to prosim poslete do posty)
    TERRYNKA
    TERRYNKA --- ---
    ILLUZE: ano, proto je Honza tak nadšený z PET láhve, dělá strašněj kravál, když tím mlátí o zem :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam