• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TOY_BOXFigura DIY
    LU_EXE
    LU_EXE --- ---
    14.6.? :) ja driv nemuzu :)
    LU_EXE
    LU_EXE --- ---
    snad to bude za par dni hotove. Mimochodem jsou pry dalsi zajemci o kresleni, tak to by bylo fajn, ze bysme se pak lip slozili na modelku atd :)
    JAMINA
    JAMINA --- ---
    LU_EXE: ok, osobně teď stejně nestíhám ,)
    LU_EXE
    LU_EXE --- ---
    tak v Husinecke se jeste opravuje...
    LU_EXE
    LU_EXE --- ---
    Tak fajn. Takže čtvrtek 3.5. ? :)
    JAMINA
    JAMINA --- ---
    LU_EXE: tentokrát se to koc nehodí mně, spíš to vidím že to nedám. Ale příští týden ve čt nebo pá večer klidně.
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    jako ja jsem do mayday zabita :( po nem?
    LU_EXE
    LU_EXE --- ---
    cau, tak tenhle tyden klidne, akorat to nepujde v Husinecke, jeste se maluje a opravuje. Pujde to koncem pristiho tydne. Modelku bysme meli mit i ted, slibila jsem ji 300, takze pokud nas bude 3 a vic...
    ANICZKA
    ANICZKA --- ---
    tento čtvrtek což? mělo by mi to tentokráte zase vyjít
    ANICZKA
    ANICZKA --- ---
    Já bohužel pořád nejsem v praze, přesto je malá možnost že už zítra přijedu, to bych dala zítra vědět... Jinak příští týden už tu zase budu na dýl a budu ráda chdit, kdykoli to půjde.

    Škoda že je tak malý zájem..
    LU_EXE
    LU_EXE --- ---
    JAMINA: ok, me asi staci rict zitra, snad i modelce
    JAMINA
    JAMINA --- ---
    tak to asi tentokrát necháme být? Vypadá to, že zájem není momentálně moc velký, nebo je skrytý :) (Pokud už je prostor na zítra zajištěn, tak ráda přjdu podpořit, ale jestli se ještě nic nezajistilo a má nás přijít 2 a půl, tak to možná nemá cenu ;) ).
    IFKA
    IFKA --- ---
    tentokrát nepřijdu
    TOY_BOX
    TOY_BOX --- ---
    no ja zkusim tu 44 ne?
    LU_EXE
    LU_EXE --- ---
    Ahoj,
    takze tenhle tyden ve ctvrtek muzeme mit modelku na kresleni, ale nemame prostor. Mate nekdo chut prijit a vite kam by se dalo jit ? :)
    LU_EXE
    LU_EXE --- ---
    JAMINA: verim ze takhle nejak to bylo i s Namornickem, a proto prestal organizovat srazy.
    Treba to priste pujde v te 44 ?
    JAMINA
    JAMINA --- ---
    LU_EXE: příští týden se možná bude klubovna v Husinecké rekonstruovat. Ještě to není jisté, Honza ti dá asi vědět. Otázka je, jestli shánět náhradní prostor... záleží asi, kolik by bylo vážných zájemců - dnes jsme kreslily totiž jen dvě :) A to se pak skládá na model i prostor trošku hůř...
    IFKA
    IFKA --- ---
    tadadadá, máme modelku. bude pro nás k dispozici tento pátek 19-22h!
    JAMINA
    JAMINA --- ---
    LU_EXE: jj, ať ji veme :) v příštím týdnu by byl čtvrtek fajn.

    IFKA: dej pak vědět, jestlis někoho sehnala,)
    LU_EXE
    LU_EXE --- ---
    TOY_BOX: :) bude fajn, kdyz dorazis priste.. !

    jinak doufam, ze byste prisli i ten dalsi tyden ve ctvrtek, at nemusim odrikat tuhle slecnu. hezka slecna co hraje na harmoniku, treba ji vezme i s sebou.. ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam