• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUPATRUPAHoN >>> Heroes of Newerth
    WASQ
    WASQ --- ---
    BLACKDRAGON: v dote ma kazdy hero od startu 25 nebo 30% proti kouzlum
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    VAJCE: No uz som na to prisiel, ked mas kurzor na armore tak mas okrem normalneho zobrazeny aj magicky a ten je bezne tak okolo 5 (bez vlastnosti a artefaktov, ale mozno to ma kazdy hero inak), co je tusim 24%, takze kazdy hero je odolny relativne dost oproti magii, 10ka (+5 za 400kaciek) je uz 38%, sa mi zda, ze v Dote bol zaklad na nule.
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    BLACKDRAGON: presne nevim,ale prijde me ze to dava docela dost navic me prijde, ze se s magininym armorem stackuje...coz je prasarna :)
    mno vsecko se tam stackuje mimochodem me prijde, coz je fakt crazy
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    BLACKDRAGON: presne nevim,ale prijde me ze to dava docela dost navic me prijde, ze se s magininym armorem stackuje...coz je prasarna :)
    mno vsecko se tam stackuje mimochodem me prijde, coz je fakt crazy
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    no uz mam tak 10 hier za sebou, tak som si ako tak zvykol :) je to takych 70-80% doty, obcas nieco nove alebo podstatne zmenene... pri uplne prvej hre som mal pocit, ze vidim menej ako v Dote a ze maximalne vzdialenie je stale menej prehladne co je vyhoda pre herov, ktory nepotrebuju pozerat do dialky a staci im minimapa
    btw ako funguje ten magic armor? v Dote to bola magic resistance na percenta, ale magic armor? jeho hodnoty su o dost nizsie, ak by to bolo na percenta, je nafigu, alebo funguje ako klasicky, ze cim je ho viac, tym menej percentualne prida?
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    muzes ale zalezi jakej mas ping se servrem pokud mas se servrem 50+ tak ti tam asi nikdo nevleze, musis zkusit a kouknout , tady je to prez server i v prubehu hrya, takze to laguje kdyz laguje server, na tobe to nezalezi u tebe je dulezity pripojeni aby ti nalezly lidi
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    VAJCE: mám dsl od 02 upload 512 myslíš že mohu zakládat, na dotě když jsem založil tak to lagovalo
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    loosery ma byt losery samozrejme
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    tak zakladej a loosry co maj hodne leavu nepoustej, je to prave dobre udelany a kdyz budes koukat lidem na staty hodne se to zlepci
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    VAJCE: jenže na ten se právě nedostanu když mám samé prohry poté co mě leavnou 2 ze hry je to prostě běs, ale s dotou to bylo stejný, jen počkat až se udělá něco jako dota-league
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    LASICE78: leavujou jen ze zacatku, jak se dostanes na malinko vyssi rejting, zlepci se to...

    jinak prisel sem na velkou dmnce hry, kritikali se scitaj asi nic novyho pro spoustu z vas,ale jako davat za 1000 + jen s minimem itemu je magorina...zkousel sem stavet skautovi a swiftbladovi a trosku masakr i kdyz tydle dva sou op i bez toho...
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    tak jsem to zkusil mám za sebou pár her, defakto samé prohry kvůli leaverům super, až to bude vychytaný tak aby lidi neleavovali tak to bude dobrý, zůlstávám u doty na dota league, občas si teda HoN zahraju
    WRATA
    WRATA --- ---
    BLACKDRAGON: DG i LOL jsem zkousel. Demigod ma pouze heru a zadne kombinace predmetu, LOL ma divny UI. Takze u me porad DOTA>HON>DG/LOL
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    ahoj, ak niekto mate este volny invite, tak prosim poslite na black.dragon@azet.sk

    skusal som uz vsetky ostatne sposoby, na fb i na ich webe a nic :( dozvedel som sa to prilis neskoro :\

    a to som dost velky fanda starej Doty i Land Of Legends

    aj ked podla vsetkeho bude a HON najlepsi :)

    mimochodom skusali ste Demigod ci League Of Legends?
    WASQ
    WASQ --- ---
    nahral sem si dota names pod tema jejich a to o cem sem mluvil - mod kterej mi ukazuje za jak dlouho mi zkonci aktivni skill (huraa :))
    WASQ
    WASQ --- ---
    Do hry je mozny si stahnout mody. tady je jich par k usnadneni hry, ale na foru jich maji mnohem vic.
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    ja to hraju bez zvuku abych mohl poslouchat muziku takze by me spis nasralo kdyby me zacli fungovat...
    ZUPATRUPA
    ZUPATRUPA --- ---
    ja to musel preinstaloivat
    WASQ
    WASQ --- ---
    tak zas zacly fungovat 2. hru :))
    ZUPATRUPA
    ZUPATRUPA --- ---
    WASQ: JJ reinstall
    WASQ
    WASQ --- ---
    prestaly mi fungovat zvuky v HONu uprostred hry a nejsem schopnej je jakkoliv aktivovat zpatky. nekdo podobnej problem?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam