• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUPATRUPAHoN >>> Heroes of Newerth
    GAF
    GAF --- ---
    LASICE78: třeba v tom League of Legends ne. Co si o tom myslíš?
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    jasně že jo
    GAF
    GAF --- ---
    Ztrácí hrdina peníze, když ho zabijou, stejně jako v DotA?
    CALE
    CALE --- ---
    DEMENCE: tak uz mam.

    Jsem tam jako sanidar tak se nestydte ozvat...
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    a nulova diskusia o hre, co hovorite na novych dvoch herov? a zaujimal by ma i nazor na balance hry vramci hrdinov

    a nemyslim iba pri prvych lvloch, ale aj pri 25lvl s moznostami roznych 6tich predmetov, niektori herovia su uplne nafigu
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    CALE: davej email...
    CALE
    CALE --- ---
    nekdo s volnym klicem?
    D4LI
    D4LI --- ---
    Mam asi 7 beta klicu kdyby nekdo mel zajem posta
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    ROTTWEILER: oni tam teraz rozdavali 15000 :) len trebalo registrovat cez alienware
    takto je to jednoduchsia cesta samozrejme :)
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    • Zobrazit téma - 50 klíčů - heroesofnewerth.cz
    http://forum.heroesofnewerth.cz/viewtopic.php?f=22&t=198
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    BLACKDRAGON: je v lidu ja si ho zaownil, ze ty to jeste neumi neznamena ze je na hovno :) a ta pasivka je opravdu silna, vyhrava matche...
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    VAJCE: no neviem neviem, iba ice prison je jediny dobry spell, ten prvy dost zaostava, passive v podobe doplnania many je dobry mozno prvych par kol, ale to nahradis relativne lacnymi artefaktmi a ulty je fakt shit, ti to zrusi kazdy druhy hrdina, ani sa pritom nemoze hybat, bojovat, a akykolvek dvaja hrdinovia ho sundaju i pri castovani ultky :) ked nie su blbi
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    ROTTWEILER: Ještě chtějí přídat Witch Hunter - Lion - http://www.facebook.com/photo.php?pid=2686960&id=63037549101#/photo.php?pid=2686964&id=63037549101

    Plus jsou tam další dva artworky. Nejspíš ten Rhino Rider a port The Queen of Pain.

    Pokud někdo ještě nemá klíč, tak pár jich je ještě na - http://www.alienwarearena.com/event/hon-beta-giveaway
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    VAJCE: http://heroes-newerth.com/heroes/glacius

    Dneska jsem hrál Glaciuse a přišel mi celkem dobrej. Jeho stun je super. Ulti taky. Ten passive mana regen pro tým taky jde.
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    BLACKDRAGON: jestli je glacius crystalka , tak ma vsechny spely uber a je desne silnej...vccera jsem ho dostal na random a padaly jak zelvy...je pravda, ze sem mel na midu proti sobe nuba, co me neohrozoval a nechal se rozject
    BLACKDRAGON
    BLACKDRAGON --- ---
    hm, ale v Dote som maval skor pocit "tak toto je blby hero", tu sa mi skoro ziaden taky nezda, i ked mam svojich oblubenych, ale ti neoblubeni su len tym, ze za nich neviem dobre hrat :) az na Glaciusa (najhorsi hero podla mna, jeden dobry spell)
    este stale hram na prvom ranku medzi noobmi, ale dost som si oblubil Defilera (naj INT ULTI a krasny cooldown), Magmusa (krasne sa s nim utoci, uteka, skryva, creepuje), Plague Ridera (ULTI na masaker, a Plague Armor krasa), Pebblesa (naj tank), Puppet Mastera (najlepsi passive skill), Predatora (chvilu trva zvyknut si ako funguje, ale potom je super)
    potom je tu par healerov, ktory su celkom fajn okrem Ophelie (hrozny hero)
    nehral som casto Scouta :) aj ked pozeram, ze najoblubenejsi hero, ale co som ho hral tak vyzeral byt dost dobry, Accurseda som tiez moc nehral, ale ma krasnu ulti, Moon Queen je fasa, jeden z mala herov, ktory zvladne sam lajnu proti dvom :)
    Panda, zas na fyzicky utok, proti herom s malym armorom :) Pyromancer ci Thunderbringej zas iba na magicky utok, obidve typy sa daju pekne zoslabit pri volbe dobreho armoru :)
    vela hrani mi pridu aj Swift a Madman :) Arachna a jej spomalovanie
    potom este celkom fajn je Soulstealer, ktory je v priebehu sekundy dat vacsi dmg na prvom spelle ako Pyromancer ci Thundebringer so vsetkymi a pritom ostava dobry este na klasicky boj a moze za tym hodit ulti
    A Devourera som nikdy hrat nevedel :) pride mi, ze tohto hrdinu sa treba ucit dlho, ale kto sa nauci chytat na hak ma vyhrate ;)
    A este som zabudol Tempusa, ktory je z tych lepsich INT herov - univerzalnejsi alebo Valkyre, ktora je tiez skvela
    HINTZU
    HINTZU --- ---
    ROTTWEILER: silencer bude v aktuálním složení herů poměrně pekelný.
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    V todo mají:

    6.) New Heroes: We will continue to push out new heroes. Here is a list of the next group of heroes we're working on.

    (a) Sand Wraith: Mercurial (Spectre) port
    (b) Silencer port
    (c) Rhino Rider: port but who?
    VAJCE
    VAJCE --- ---
    DEMENCE: a prijde ti to tky rychlejsi jak dota? mno predator je blazinec toho nemam rad proti sobe...hellbringra me to poslledni dobou dava porad na random uz ho zacinam mit radci...ma hustej ten heal z aoe a tu dotku, tou posles z lajny skoro kazdyho, niicmene nerad ovladam vice postavicek
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    ja mam oblibeneho hellbringera... dokaze udelat spoustu prace pro team a jeste prezit.. hellbringer je daleko lepsi nez warlock v dote.... sice ne na 1v1 ale celkove je... pak mam taky rad predatora.. ten je super.. nemusi se ani moc rozjizdet takze kdyz dostavas terror proste si pockas na lvl a pak je splachnes Intaky hnusny...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam