• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUPATRUPAHoN >>> Heroes of Newerth
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    ROTTWEILER: jajsemse joinnul pres kamarada ktery v te hre byl a pohoda.. nebyla to ranked ale public hra ale pohodicka...
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    LASICE78: To nejde, i když jsem to vyvolal ručně, tak mi hra řekla, že nejsem autorizován.
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    nevíte někdo jak se joinout zpět do běžící hry? když leavnu vyběhne na mě rejoin s odpočítáváním času, ale já potřeboval relognout a spustit to na jiném PC a když jsem to udělal už mi to nenabídlo rejoin zpět do hry, jde to nějak vyvolat ručně?
    ROTTWEILER
    ROTTWEILER --- ---
    XCIDAR: Early game ujde, ale taky žádná slává. Po 16 lvl je jeho ult k ničemu a celkově už neni moc hrozba v late game. Osobně ho moc nemusím.
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    XCIDAR: jeste sem ho nehral.. rekl bych ze dobrej supportk axemu bloodhunterovy, rampage, ale asi nejvic nejlepsi me prijde s Axem...
    XCIDAR
    XCIDAR --- ---
    jinak uz jste nekdo hrali chippera?
    neprisel mi nejak silny...
    XCIDAR
    XCIDAR --- ---
    tak me asi taky dejte na nastenku, nick xcidar
    ale zatim lamka
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    DEMENCE: jo ták, tak to potom jo když jsou skilled hráči na obou stranách tak to bejvá dlouhý no :)
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    LASICE78: ja, helldog, Funik a tazz +1 public proti Fiftymu, Faamovi, Terneusovi +2 public...

    v zadni mistnosti v Battlezone hrali sme AR AB 1600+

    u nas ten public player byl traged ale ja supportuy umim a Helldog dobre pofarmil agi carry a ja jsem nas portoval po mape takze jsme stihali branit a gankovat... uturtlili sme to a rozdali je... od nic dobre hrali ty dva public hraci... ale zadnej z nich nemel poradny heavycarry jenom bloodhuntera ale ten neni tak desivej... nas Predator byl lepsi...
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    DEMENCE: 80 minut? proboha co to hrajete za hry? :)
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    WHITEANGEL: to mi neprijde tak dobry... tam pokud proti tobe hraje byt jen jeden stun tak jesterovi za chvili dojde mana a ses zlutej... ta nymphorka je lepsi ze rika full mana a full hp porad... takze se to i spatne zabiji..

    vcera jsem hral nymphorku na lajne s hammerstormem a taky pekne... na konci sem mel uz pekne nafarmino staff of master kuldras sheepstick frostwolf skull a shrunken head... hra trvala 80min a vyhrali jsme ji na muj teleport.. map transport FTW
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    DEMENCE: Zkus Elektrikar + woodoo Jester kterej nejede stun ale curse + dmg/heal spell toje teprve maso.
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    co rikate na kombolajnu electrikar a nymphora.. jsem to nedavno hral s celkem schopnycm random publicem a ja jsem ve 26ty kdy to cencednuli mel 7/1/5 a nyphorka 3/2/11 docela paradicka...
    DEADDY
    DEADDY --- ---
    prosim o pripichnuti na nastenku, nick Aeyrulon
    GAF
    GAF --- ---
    Čau lidi, přijďte se podívat nebo něco říct taky do klubu [ League of Legends ] vítané jsou i konkureční chlámy :D
    PROZAC
    PROZAC --- ---
    LASICE78: asi tak no :)
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    no mě se teda moc nelíbí, ale zvyknu si no :)
    DEMENCE
    DEMENCE --- ---
    novej patch vypada dobre.. je to sice takovej korejskej interface ale zase se tam clovek dozvi skoro vsechno...
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    MYKEZ: no kdyby jsi ten email napsal právě do pošty tak už by jsi pozvánku dávno měl;)
    MYKEZ
    MYKEZ --- ---
    Chápu, jen ho nechci uveřejňovat, proto píšu o poště :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam