• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUPATRUPAHoN >>> Heroes of Newerth
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    XCIDAR: jo hele ja si řikal že ten nick odněkad znam,jsme spolu hráli myslim že předevčírem,(nick Jirradmg),tak když budeš chtít zahrát s čechama zas tak se s kámošema scházíme na kanálu DLK
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    XCIDAR: no to ale taky zalezi, jak to hrajes ty. Jakej mas ingame nick?
    XCIDAR
    XCIDAR --- ---
    WHITEANGEL: jakej mas ingame nick, mozna by jsme neco dohromady dali, zalezi, jak to hrajes
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    JIRRA: no zatim jsem sam hrat aspon ve 3 by me stacilo
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    WHITEANGEL: jen co se týče klanů tak moje zkušenost je taková že když založíš public game a lidi viděj na tvym týmu 3+ lidi z klanu tak diskonektujou....:)
    WHITEANGEL
    WHITEANGEL --- ---
    Scháním hráče na vytvoření klanu pokud máte zájem ozvěte se mě ingame na nick : Xardez
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    SAMIEL: tak tak,taky jsem ze zacatku mel silenej chaos,ale tak po tejdnu dvou si zvyknes
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    SAMIEL: ze začátku jsem na tom byl podobně, hraj zatím no stat hry ať nemáš -score a až si zvykneš půjde to samo
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    Je to hrozne neprehledny a tmavsi, fakt obcas koukam, co se to deje :)

    Nejhorsi je, ze ti predelani herove z doty tady vypadaji uplne jinak, a ti, co vypadaji podobne, delaji neco uplne jineho. Treba brouk misto Slarda me obcas nemile prekvapi, kdyz ho povazuju za Neruba. A ten drakous, co je vlastne Lich me taky mate. Mno, budu si muset hodne zvykat.
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    SAMIEL: no vidíš :)
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    chmm, tak jsem si to tedy koupil. Uvidime, jak to pujde :)
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    no tak bohužel HoN tiral key zatím plánujou a bude omezen na 10 her
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    LASICE78: super, dik, Lasice :)
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    SAMIEL: udělám až budu večer doma, pak ti pošlu login
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    a nechcete si nekdo udelat subaccount, abych si to mohl zkusit? :)
    LASICE78
    LASICE78 --- ---
    myslím že teď si může každej kdo má zaplaceno vytvořit subaccount, kterej je snad 10 možná 15 dní free, právě pro kámoše
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    SAMIEL: je to pravda že tim jdou sami proti sobě,moc dobře si pamatuju že 10-ti denni free-trial na WoW od blizzardu fungoval jako pověstná 'první dávka zadarmo' na hodně lidí,tak snad se umoudří a šoupnou to v nejakych patchi
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    JIRRA: to je ovsem dost smutny. Imho je i tech 30$ trochu moc na to, aby nedali ani treba trojdenni trial.
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    LASICE78: jinak želváka už jsem hrál a debilní beru zpět,protože jeho hlas a kecy jsou ultimátní :)
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    SAMIEL: free trial byl jen do toho 11.5 nebo do kdy,teď už jedině placený konto,takže jediná možnost je zahrát si to na kontě nějakýho známýho,ale myslim že když koupíš neprohloupíš :)
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    Existuje neco jako free trial? nechce se mi vyplaznout 30Ecek za zajice v pytli, byt koukam, ze to je jen prevlecena dota.

    XCIDAR
    XCIDAR --- ---
    ten zlaty stit ti zustava, pokud jsi to koupil uz v bete, plus mas moznost dat ve hre taunt na nejakyho hrace a pokud ho killnes do nejakyho casovyho limitu tak to vyhodi SMACKDOWN. Kdyz se Ti to tusim nepodari, tak zas humilliation tusim.

    Hrál jsem Balphagora, neni spatnej. Ten druhej tusimze gauntlet, je takovej zvlastni, ale kdyz ho dobre rozjedes, tak jsem videl, ze je celkem dost silnej.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam