• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZUPATRUPAHoN >>> Heroes of Newerth
    BAMB00CHA
    BAMB00CHA --- ---
    Co zkusit dát dohromady 3v3 turnaj ?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    SIRLOON: Díky toho si cením
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    PETRPEDROS: aha, vytahujeme tezkej kalibr. No tak na tohle uz nemam co rict... tak hlavne aby ses uzivil ty playboyi :) Uroven tve konverzace se zacina podobat spickam nasich vladnich stran ...
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    SIRLOON: vidíš to já alespoň mohu dělat gigolo tam moc česky umět nemusím, ale ty budeš rád když se vzmůžeš na svoje vlastní potomky protože idioty žádná žena nechce....
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    PETRPEDROS: kamaradu mam dost, ale pokud tu delas machra, tak se neschovavej za dva dalsi blbecky. A bejt tebou, tak se vyseru na hrani a jdu se ucit cestinu, pac imbecily co neumi napsat CV bez hrubek nikam nevezmou
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    PETRPEDROS: 1 v 1 se necejtis? a s detma nehraju, moc kecaj a malo hrajou
    SAMIEL
    SAMIEL --- ---
    PETRPEDROS: Az dorazis domu, podivej se do options a najdi si to tam. Najdes tam i celou radu dalsich dulezitych a uzitecnych veci a nebudes se tady muset ptat na picoviny.
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    PETRPEDROS: muzes si kurva nekdy precist manual nebo help?? Nebo se laskave podivat do options?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    WRATA: Vcera jsem hral od 16:00 až do 22:00 a započítala se mi každá hra.. To předvčerejškem se mi zase nezapočítala žádná...
    WRATA
    WRATA --- ---
    PETRPEDROS: Nevim od kolika ale kdyz jsem hral kolem 17cte hod tak se mi nezapocitalo nic...
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    WRATA: naštěstí se už od včerejška zase začalo počítat skore....

    WRATA
    WRATA --- ---
    PETRPEDROS: Oboji je stejne na kundu. V LOLku neexistuji patch notes a obcas tam vznikaji fakt zajmavy situace kdyz k tobe pribehne panacek a instantne te na lvlu 1 critem za 1200 a HONko ma zkurvenyho klienta po prechodu na pay2play model protoze nezapocitava staty a o (ne)funkcnosti matchmakingu snad ani nemusim zminovat
    SIRLOON
    SIRLOON --- ---
    PETRPEDROS: kua tobe nemuze byt 18, dyt nemas gramatiku ani sedmaka ze zakladky
    DEADDY
    DEADDY --- ---
    PETRPEDROS: pro tebe ? lol urcite, je to strasne moc skvela nejvic super hra, tak ji di hrat a at te tu uz nevidime ...
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    Co je hratelnější HON nebo LOL?
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    XCIDAR: No tak ted kdyz uz mam team o 3 lidech pripojuji se docela v pohode.. ale od toho patecniho ubdateu a moje vytezne tazeni mi nepribili ani stribrnaky ani se mi nezvysil level... Proste mi to vzdycky na konci hry napise ze nebylo mozne ziskat statistiky o hre a neprida mi to ani level ani penize...
    XCIDAR
    XCIDAR --- ---
    Nj, ani verified only neni zaruka kvalitniho sexu. Ale zas v tymu to pak jde no..
    PETRPEDROS
    PETRPEDROS --- ---
    ted posledni dobou se spojit v HON na dobrou hru kde se pripojis a zahrajes si az dokonce se moc casto nestava... Z 15 minut cekani nakonec server odpojil....
    XCIDAR
    XCIDAR --- ---
    Dobre dobre, zazemi steamu jako platformy bude asi lepsi, nez to co si napsali kluci z S2 na zelene louce. Toto je otazka jestli je to chyba programatoru, spise by jsem rekl procesu (pokud se to stava casteji). Zas nadruhou stranu chci videt kolik si za to necha zaplatit Valve. (Mesicni poplatky nas asi neminou). To 1M USD je jen promo a ukazovani kdo ma vetsi ramena, to by jsem zas tak vazne nebral. Krom toho vem si kolik se udalo zmen v updatech ve hre samotne (HoN). A S2 nasloucha komunite (dream hero atd...), community skin pro Rampage. Krom toho, tech 30 usd co jsem za to dal ani moc nelituju. Na hera si pockam, takze nemusim mit vsecko. Hrat muzu nakonec vsechny hrdiny, ze jo. Jen se spozdenim. Rikam, neni to idealni, ale zas takovej propadak to neni. A Dota2 ma zatim jen hype. Co se tyka komunity, tak lepsi nebude. Dota fanboyz jsou stejny trollove jako HoN. Takze uvidimo, a snad dobro dosli. :)
    JIRRA
    JIRRA --- ---
    tak jeste update - prave jsem stravil dohromady hodinu v queue s tim ze v kazdem matchi ktery se naloadoval se nepripojili 1-5 hracu - neverim ze to dokazi Valve takhle zkurvit
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam