• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    SALO
    SALO --- ---
    WILD_A: word.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    SMRTAK: eggbeaters 4 ever!
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SALO: mam i druhou brzdu, jen potrebuju sehnat sroub ke kostre, ten puvodni ma ztrhnutej zavit. ale jo, vzadu je freewheel.
    SALO
    SALO --- ---
    MARASAN: za par korun ti to niekde vyrovnaju, napr. Bares za 150, alebo to neries ak ti to nevadi pri jazde.
    SALO
    SALO --- ---
    MARASAN: spravne som pochopil, ze to mas vzadu cvrcka? s jednou brzdou (este k tomu prehistorickou centre-pull)? to uz snad radsej fixku bez brzd. :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SALO: hm, tak to je kriva, budu muset vymenit. skoda skoda.
    SALO
    SALO --- ---
    AUDIAC: a k tej tuhosti ramu, s takouto starou F12-kou s velmi volnou geometriou a krasne pruziacimi
    trubkami si na tom este velmi dobre, co sa komfortu tyka, takze nechapem, na co sa stazujes. :)
    SALO
    SALO --- ---
    MARASAN: spravne, nemal by tam byt ziaden prehyb dozadu. ak tam nejaky mas, je dost mozne, ze to kedysi niekto do niecoho spredu slusne napalil. :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SALO: sedlo patri nahoru tak o 15 cisel :) "promerit" ji muzu jak? vubec se nema zahybat dozadu? Fakt nevim, postavil sem prvni kolo ...
    SALO
    SALO --- ---
    MARASAN: ram vyzera, ze ti je velky, podla toho ako nizko mas sedlo (a riaditka zase prilis vysoko; a urcite by som ich omotal).
    vidlica moze vyzerat ohnuta iba kvoli sirokouhlemu objektivu, premeraj si to. :)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    MARASAN: myslim ze ano. jinak pekny, ale riditka bych jeste necim omotal, nebp nejak vic nablyskal.. stema brzdama to nahy vypada trosku divne.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Muj single, postavej ze 40 let stare Esky. Myslite, ze ma ohnutou predni vidlici?
    SMRTAK
    SMRTAK --- ---
    AUDIAC: kosiky s remenmi som vozil par mesiacov, potom som presiel naslapy od CB eggbeaters a nemenil by som, komfort maximalny, nic ma netlaci lebo vsetok tlak sa deje pod spevnenou podrazkou tretier
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam