• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    SALO: Udrzel, ale za cenu 160 rpm :)
    SALO
    SALO --- ---
    WILD_A: to by si sa hlavne neudrzal v klopeni. idealne tak nieco okolo 50:15, 48:14 alebo 51:15.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    SALO: Vsak probehnou radikalni upravy, aby to bylo kosher pro drahu. Vymena riditek, brzda samozrejme pryc a nebudu jezdit na 28c s prevodem 46/16 to bych se uslapal ...
    UNDERDOOR
    UNDERDOOR --- ---
    Prijde mi legracni, ze tady kolega projevi zajem az po tom, kdy zjisti, ze zavodniku je malo a mohl by skoncit na bedne. Asi to byl vtipek, ale znelo to trochu vykalkulovane (:
    SALO
    SALO --- ---
    UNDERDOOR: trochu mi uchadza zmysel tvojej ustipacnej poznamky. chces to nejako rozviest?
    SALO
    SALO --- ---
    WILD_A: spravne.
    buduce kolo by bolo asi vhodne odmontovat prednu brzdu. ja by som ta s tym do scratchu alebo vyradovacky medzi ludi nepustil. :)
    UNDERDOOR
    UNDERDOOR --- ---
    A jeste musis vyhrat. Pro nic jinyho se prece na kole nejezdi.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    Chapu to spravne, ze jediny co musim mit je prilba a drahovy kolo. Nemusim bejt clen UAC nebo neco jinyho?
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    SALO: Tak to ma priste nadeji! :)
    SALO
    SALO --- ---
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    Kolik vubec bylo zavodniku, jen jestli mam sanci na medailove umisteni :)
    HONDZIQ
    HONDZIQ --- ---
    a příště tam chci vidět víc diváků! včera jsme byli se slečnou jen dva. ..i když to byla možná přímá úměra k počtu závodníků))
    SMRTAK
    SMRTAK --- ---
    Rota Sukti 52:15

    drahova uprava, Rota dostala o desat zubov vacsi prevodnik a takato zubata poslusne o(d)valovala [:
    [gain ratio: 25-622 | 165 mm | 52 | 15 | 7.0]

    velodromova premiera
    DANII
    DANII --- ---
    ZSIS: jop to sem presne psal. nemam flipflop naboj, pouze ten fixed, takze to co sem psal ja i ty je to co se mi deje s kolem:D
    SMRTAK
    SMRTAK --- ---
    dnes:
    8. jún (st), Třebešín, Sprint Omnium (200m s letmým štartom, časovka na 1km, šprinty)

    UAC Dráhový pohár 2011 / UAC Track Cup 2011 « Praha Fixed Gear
    http://prahafixed.wordpress.com/2011/05/24/uac-drahovy-pohar-2011-uac-track-cup-2011/
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    DANII: jestlize se bavime o fliflop-nabojich, tak na nich najdeme dva ruzne zavity: fixed & free. naboje se delaji fixed/free a fixed/fixed (jeste jsem neslysel o free/free, ale mozne je vsechno). rozdil je zpravidla v tom, ze zavit "free" je na volnobeh a nema protizavit(a tim je sirsi), ktery najdes na jakemkoli "drahovem" naboji resp. na fixed strane fliflop naboje. neni problem nasroubovat volnobeh na "fixed" stranu, a tez neni problem s tim jezdit, jen je proste zavit na naboji uzsi nez volnobeh.

    ale to uz asi vsichni vite.
    DANII
    DANII --- ---
    MARASAN: mam to na americkem naboji a jeste na drahovem, volnobezka je sice sirsi nez zavit ale je to bez problemu vcetne rovnosti retezu.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    MARASAN: imho nic jako "americky" standard na nabojich neexistuje. zrovna volnobehy jsou neproblematicke.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    DANII: onen ENO freewheel pasuje na evropsky zavity? nemaji amici zase njaky palcovy stoupani apod.? Premyslim, ze ho nakonec asi taky vemu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam