• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    ZIP79: je to myslim bez ostriku. nepiskujou to, ale nejak ostrikujou, coz je setrnejsi. mam za to, ze jsem dal za kolo celkem sest stovek, ale fakt si to uz moc nepamatuju, tak abych nekecal...
    ZIP79
    ZIP79 --- ---
    ZSIS: V týdnu tam budu volat, tak napíšu.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    ZIP79: a to je i s opiskovanim?
    ZIP79
    ZIP79 --- ---
    díky:) do plzně bych to mohl spojit s víletem, ale tady neni co řešit http://www.alfalux.cz/cenik.htm
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    VAVERAK: Chvalim vyber ramu, nejlepsi ! :)
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    WILD_A: mas dobry oko. Je to steamroller od surly
    WRECTAL
    WRECTAL --- ---
    AUDIAC: mohl bys alespon lehce priblizit "priznivou cenu" ?
    nasel sem uz pred nejakou dobou http://www.praskova-lakovna.cz/cenik.html
    je to sice u plzne ale za 330,- mi to prislo jako super deal
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    nechal jsem si strikat v Alfalux.cz, sidli na Smichove (byvala fabrika Skody, v tom arealu je treba lezecka stena Smichoff) Chlapik vstricnej, ceny priznivy a ocividne ma rad kola, pac se mi tam rozplyval nad ramem:)
    ZIP79
    ZIP79 --- ---
    Opískování a nástřik rámu jednou barvou v Praze a okolí cca do 20km. Nemáte nějakej vyzkoušenej odkaz? Chtěl bych se vyhnout domacímu kutilství.
    SALO
    SALO --- ---
    LUIGI99: oficialne to nie je mozne. patri tj kovo praha, ktore je pod ceskym svazem cyklistiky a nikoho tam nechcu.

    ale mozes si prist zajazdit na niektore z dalsich kol drahoveho poharu UAC.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    VAVERAK: Co to je za ram? Pripomina mi to myho steamrollera
    LUIGI99
    LUIGI99 --- ---
    Ahoj,mam jeden dotaz.Jak to je ztim ovalem na Trebesine?jestly je moznost se tam project o weeku za nakej poplatek,nebo to vubec nejde?
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    konecne postaveno



    LAS
    LAS --- ---
    HONDZIQ: ty naby sou v cajku. jednou se mi akorat stalo, ze se mi zadni kolo netocilo. myslel sem, ze je to v hajzlu, ale bylo to jenom utazeny od utahovani kola do vidlice (???) staci mit placatej klic...
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    WILD_A: btw dorazil dneska rano ...
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    SALO: ! :)))
    SALO
    SALO --- ---
    MISO: to si nemal WILD_OVI hovorit, teraz uz vobec nepride. :)
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    MISO: SUPER!!!
    MISO
    MISO --- ---
    SALO sa mozno chcel pochvalit, ze to omnium v stredu na Trebesine vyhral, respekt :)) Pre mna to bola prva skusenost s jazdou na velodrome. Huste.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    SALO: ja veril, ze mi ten prevodnik prijde, mam vsechno ready a preci jen uz je to nejak 2 tydny ... c'est la vie, lina huba holy nestesti
    SALO
    SALO --- ---
    WILD_A: keby si to povedal vcera, tak som ti mohol pozicat 165mm kluky, 144 BCD aj s 53t 1/8"
    prevodnikom. dnes to uz urcite nestihnem odmontovat, budem medzitym doma asi 5 minut..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam