• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    SALO
    SALO --- ---
    GOSHEWAN: obidve su tazke ako krava (neztencovane trubky z najmenej kvalitnej ocele), maju sice krasne
    farebne ale prakticky uplne nahovno kolesa (taktiez tazke ako krava, zbytocne tuhe).

    ak chces modne vyzerajuci bycikel na jazdenie po hladkom asfalte na rovine, chod do toho. inak ruky prec.
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    GOSHEWAN: Jeste jsem narazil na CREATE black/lime za podobnou cenu. Zase mam problem rozlisit tato dve kola mimo barvu... [:

    Obecne mi jde hlavne o cenu a vahu. Barevne to ani byt nemusi.
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    Ahoj,

    premyslim o porizeni singlespeedu na cesty do/z prace. Nejsem expert pres komponenty (a asi se tim zatim nechci az tak moc zabyvat), takze hledam radsi hotove komplet kolo. Tohle NO LOGO Black-Red - brat nebrat? Cena je ok nebo to je predrazene? Je vubec nejaky shop v CR kde poridit nejaky rozumny singlespeed za levnejsi penize? Na co koukat abych poznal pomer cena/kvalita?
    Nebo je lepsi nechat si to poslat ze zahranici?

    Nemam problem s tim si kolo postavit, ale pak bych vas tu spamoval s dotazy ohledne komponent...

    Dik (:
    UNDERDOOR
    UNDERDOOR --- ---
    jo, je to mozny, neptal jsem se ho (: v ty dobe torpedo horka novinka
    MISO
    MISO --- ---
    lenze deda mal torpedo :))
    UNDERDOOR
    UNDERDOOR --- ---
    SALO: muj pradeda na to sral... ja na to seru taky.. Detroit, 1904



    SALO
    SALO --- ---
    UNDERDOOR: TIPS & COMMON SENSE: USE BRAKES.
    UNDERDOOR
    UNDERDOOR --- ---



    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SMRTAK: SA dela i 3-speed fixed gear hub.
    SMRTAK
    SMRTAK --- ---
    Two-Speed Fixed Gear Hub
    hubwheel.jpg

    :: trosku odbocka od tematiky fora, ale zaujimava inspiracia IMRO a low-cost vychytavka
    UNDERDOOR
    UNDERDOOR --- ---
    proc fuj? rourky sou prakticky! maji mensi aerodynamickej odpor a a nikdy se nezamotaj do pily! (:
    DANII
    DANII --- ---
    uzky levisky fuj!
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    kolo jako kolo :)))
    CAPTAIN_TACUD
    CAPTAIN_TACUD --- ---
    Uloz.to! - stahování z rapidshare,ulozto, stahuj, sdílej, obrázky, online video, na mobil
    http://www.uloz.to/hledej/?q=tour-de-france-2011-stage-highlights&category=1
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    ZERWOX: Me ten clanek prijde docela zabavanej, je to proste jen hrani si se slovickama na nejaky tema, treba jen zavidi :)
    Ale mozna mi to prijde docela zabavny hlavne proto, ze uzky levisky na svoje tlusty nohy nenavliknu :))
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    Cycle Messenger World Championships 2011 – Warsaw
    http://www.warsawcarkillers.org/
    jede nekdo? ja sem vcera zaplatil registraci ;)
    WRECTAL
    WRECTAL --- ---
    ZERWOX: jo tenhle clanej je silny kafco
    ZERWOX
    ZERWOX --- ---
    a urcite jel v leviskach, pak by se nebylo cemu divit http://respekt.ihned.cz/co-se-nosi/c1-52313360-love-jmenem-fixie cesky media me neprestanou udivovat

    salo: nojo, kazdej den neni posviceni :)
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    vcera vecer me stavela statni policie. jel jsem po opletalove ulici kolem pul jedny rano. klukum vadilo ze nemam svetlo. zadny brzdy neresili. pokuta nebyla jen me na to upozornili.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    Imo brakless jezdec nebyl asi moc zkusenej precenil sily, snad se z toho vylize rychle a nasadi si brzdu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam