• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    MARASAN: nechal si udělat i speciální upravu na štosování sraček do přední vidlice.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SMRTAK: to je kolo njakyho sejka?
    SMRTAK
    SMRTAK --- ---




    PULP121
    PULP121 --- ---
    BLACK_ONYX:
    ne tak to zas uplně ne :-)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    PULP121: zato ty budeš asi velkej frajer, co? :-)
    SALO
    SALO --- ---
    PULP121: galusky do mesta na fixku su, imho, vyhodene peniaze.

    prevody sa tu riesia kazdu chvilu. zalezi kde s nim budes jazdit, ako si na tom fyzicky. prilis silny prevod a budes
    si zbytocne namahat kolenne vazy, prilis slaby a z kopca sa ukmitas k smrti. v Prahe idealne na zaciatok nieco
    ako 46:18 alebo 46:17, a casom si najdes to svoje. napr. ja mam 46:16 ale to uz je do kopca iba pre silnejsie
    povahy.

    na vypocet pre rozne velkosti prevodnikov mozes pouzit napr. tuto kalkulacku: http://sheldonbrown.com/gears/
    PULP121
    PULP121 --- ---
    jo a samozřejmě, galusky nebo plášt s duší?
    PULP121
    PULP121 --- ---
    SALO: hehe, to jo! tak jsem to koupil! je to nějaká značka CITO, uplnej shit, těžký jak svin a Brunswick, docela lehoučkej rám. Všechno pujde do hajzlu. Zatim si nechám jenom přední brzdu. Jakej doporučujete poměr zubů Tác vs. zadní kolečko? Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech..:-))))))
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    PULP121: teb favorit ma peknou barvu, ten bude rychlejsi.
    SALO
    SALO --- ---
    PULP121: vtipna kreacia so zadnym blatnikom. je tam presne ta cast, ktoru je najmenej potreba. :)
    SALO
    SALO --- ---
    PULP121: pri starych ramoch obskurnych znaciek pozor na zavit a rozmer stredoveho zlozenia. patky vyzeraju byt v pohode.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    PULP121
    PULP121 --- ---
    aha. a nějaký další vychytávky na který mám dávat pozor? zítra se jedu podívat tady na tyhle dvě kolesa.



    MARASAN
    MARASAN --- ---
    PULP121: napinani retezu
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    PULP121: koukni na nastenku :)
    PULP121
    PULP121 --- ---
    čau kluci, po dlouhym pohrdání fikskama a poté co jsem se nastěhoval do bytu kde na mě jedna kouká pořád z rohu ale bohužel neni moje, jsem se rozhodnul že si taky jednu postavim, protože by to asi nemuselo nakonec být tak strašný :-)) jenom jsem se chtěl na začátek zeptat, proč je důležitý zohlednit typ patky u zadní náby při pořizování rámu. děkuji za odpověd!
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    treba pockat jeste rok dva, moda zmizi, a budou levny soucastky. uz se tesim. doufam ze me vlastni zadni kolo do ty doby nejak vydrzi.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    SALO: v pohode, nespecha
    SALO
    SALO --- ---
    KCHARI: frikulini.

    ja teda mam jedno zadne koleso na Formula naboji s Velocity Fusion rafikom, 32h, 2mm rovne DT Swiss spice,
    ktoreho sa mozno uz tuto zimu budem chciet zbavit, pravdepodobne by sme sa aj na cene dohodli ale v tomto
    momente ti ho este predat nemozem.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    SALO: ja zapomnel, ze na tehdle kolech jezdi jen nadlidi :))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam