• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ZERWOX: DIE_DIE: presne proto sem psal, ze svy kolo nedavam z dohledu, NIKDY, jenze to sem pak za chytrolina
    VIK_ULA
    VIK_ULA --- ---
    DIE_DIE:
    Imho máš povolené kónusy a při dotahování kola se přitáhnou ( zrovna tady o tom píšou http://www.pinkbike.com/news/Tech-Tuesday-Cup-and-Cone-Hub-Basics-2011.html )... a bajka ukradla vytřepaná náhulka aby si koupila skunk ;)
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    jo to je fakt, mužu mluvit za Prahu, že tady se prostě krade dost ve velkým, mě ukradli (bydlel jsem teda na Florenci) kolo ze vchodu, z nádvoří a zamčený.. a realna cena kola k dalšimu prodeji mohla zlodějovi vydělat max 3-4stovky.. takže prostě těm mrdkam stoji za 3stovky se vkradat do vchodu a šmelit zámek a pak to ještě udávat po bazarech.. jakože mě zpusobi škodu že jsem byl na kolo zvyklý a je blbý shánět kolo nové ted, aby on měl na gram skéra! to třeba v Berlině se asi krade taky, ale když tam vidiš na ulicich doslova stovky/tisice kol tak si myslim že to tam neni tak v hardkoru, resp. se asi nekradou kola co za to nestojí :(

    dotaz spojený s tím co píšu nahoře - smějte se mi - mam pěkný/dobrý rám, ale už jsem při pokusu namontovat/lehce opravit zadni kolo odesral kola 2, resp. ložiska, osu a prostě to tam neumim dát tak aby se to nevysralo a nepřestalo se točit v ose :))

    ptám se tedy kde by mi poradili, funguje takhle ještě ten Bajk azyl? jedná se o součástky možna starší nebo podobně starý než já, to jen tak naokraj, :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ja myslim ze k pripadu uz sem rekl vse potrebne, dal netreba
    ZERWOX
    ZERWOX --- ---
    nerozumim
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    to vis, takovyhle veci cloveka po ranu nakopnou :)
    ZERWOX
    ZERWOX --- ---
    ber to jak chces...kvuli rozumbradum, ktery ani nevi souvsilosti, jsem to sem urcite nedaval...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ty vole, tohle proste beru jako velkej fail majitele. Mam kolo, co je mnohem osklivejsi a i kdyz asi stalo vic, je to proste komerc, ale i presto mi ho nikdo dodnes nemohl ukrast, protoze sem ho proste nikdy nikde nenechal samotny.

    Pokud mam takovyhle kolo, co je raritka a vim ze ziju v zemi, ktera je prolezla zlodejskejma curakama, tak si budto uzpusobim zivot tak, abych ho mel porad na ocich a nebo ho netaham tam, kde nemuzu, to je cely.
    ZERWOX
    ZERWOX --- ---
    to colnago vypada jak alan, jsem ani nevedel ze delali takovy...

    jinak proc pisu, ted se mi ozval Fox z TBB–Bike ze mu v Pardubicich na nadrazi ukradli kolo Subrosa Letum...je vicemene jedno v republice, kdyby nekdo videl...

    ZSIS
    ZSIS --- ---
    rad bych nekterym kolegum pripomnel, ze 26" vepredu nebylo vzdy jen kvuli barspinu..
    PIX
    PIX --- ---
    a taky muze delat barspiny
    DANII
    DANII --- ---
    ALE BUDE MIT LOUKOT NEASI!
    PIX
    PIX --- ---
    SALO: jj proto sem mu daval, ten odkaz..
    SALO
    SALO --- ---
    na 650c bude samozrejme potrebovat kozu, inak si uplne zmrsi geometriu. proste zase vymyslate. :)
    PIX
    PIX --- ---
    KUBIS: fungovat to funguje, jen sem se ptal proc chce zrovna 26", jestli to chce na triky nebo proc..
    KUBIS
    KUBIS --- ---
    PIX: ja mam pocit ze tak jezdil jan ulriuch nejakou davnou tour, tak proc by to nemelo jit?
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SALO: tu karbonovou bayer loukot mam a obcas sni jezdim (28 palcu) a stim nerovnym povrchem to neni takova hruza :) ...problem je spis s horsi ovladatelnosti kola + kdyz se do toho prida bocni vitr tak je to fakt nahovno....

    ale setrvacnost to ma luxusni a vydava to krasny zvuk kdyz to kraji vzduch :)
    SALO
    SALO --- ---
    tieto kolesa nie su stavane ani testovane na jazdenie mimo hladkych povrchov. s 650c galuskami sa tiez
    v dnesnej dobe zrovna vrece nepretrhlo. ale dobra dekoracia na stenu, za tu cenu ;), snad by vas nikoho
    realne ani nenapadlo ist na niecom takom jazdit napr. po prazskej dlazbe...
    PIX
    PIX --- ---
    PULP121: mozna blbej dotaz, ale chces davat do predu 26" ?

    650c Front and 700c Rear FEELS WEIRD?
    http://www.orangecountyfixed.com/2009/05/28/650c-front-and-700c-rear-feels-weird/

    WRECTAL
    WRECTAL --- ---
    PULP121: mozna uz bude po tom roce pryc ale bejt tebou tak to zkusim klido!
    PULP121
    PULP121 --- ---
    Prodám Carbonové loukoťové kolo Bayer 26 palců - Celá ČR
    http://www.cyklobazar.cz/inzerat/109009/carbonove-loukotove-kolo-bayer-26/
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SN0WCRASH: ty dvojrychlostni sou vyborny, pouzivame jich na nekolika kolech, rozsah 38%, coz je na mesto (Brno) dostatecny, spolehlive radi a muzes udelat kolo uplne bez bowdenu, coz je paradni. Neni nejlehci.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam