• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    YKSVOKRAJ: potrebujes 622 (nebo 700C - stejny, jiny znaceni)
    YKSVOKRAJ
    YKSVOKRAJ --- ---
    čus čus, potřeboval bych poradit co se týče ráfků, mám starej rám favorit a nevím si rady s rozměrem ráfků. původní kola jsou něco jako 630*15, ovšem co jsem koukal ted tak je to 620 a pod ... ...nevíte jak je tomu ??
    PULP121
    PULP121 --- ---

    hele co ten vyříznutá sedlová trubka? ta je parádní co?
    Ovšem toto je opravduskvělé! A co zvonek? :-)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    SN0WCRASH:
    SALO:
    The Slovakia Experiment » TSE 2012 – Preview!
    http://tse.lastmanstanding.at/?p=67&lang=en
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    SALO: no nechcel som to rozoberat do detailov, ale uz som upgradol z chudobne postarskej socky na rozumne zamoznu kancelarsku krysu :-D Akurat dufam, ze nestratim uplne kondicku dovtedy. Fakt som sa tesil, ze tych 50-60km na mestskom bajku (20kg bez nakladu) sestkrat do tyzdna, po vyse pol roka... No proste ze z toho budem mat aspon raz nejaky pozitok :)
    SALO
    SALO --- ---
    SN0WCRASH: myslis tak ako minuly rok? :P
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    ZSIS: hmm hm hmmm, zeby som tento rok znova prisiel? :)
    SALO
    SALO --- ---
    ZSIS: tak zase ja sa im necudujem, najma ked je kosa a pridu do ciela spoteni.
    idealne by bolo, keby "broom wagon" priviezol ludom suche oblecenie.

    kazdopadne, ak mozes, priebezne nas informuj o oboch akciach. dik! :)
    (i ked 14. by mi mierne kolidovalo s inou akciou, ktora je 15. v Drazdanoch..)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    SALO: "ne wird eh ein tse, the wär mir so kurzfristig zu experimentel haha

    wird entweder am 07.01 oder 14.01 sein, offizielle infos und anmeldung und blaaaa folgt dann im laufe der woche :-) "

    takze 7. nebo 14.1.2012.

    me osobne organizator neni nejsympatictejsi, a hlavni cast klientely se z bratislavy vraci uz v 5 odpoledne, coz se mi zda nejak blby. mozna zas skupinka kuryru a lidi z bikekitchen zorganizuje "piratislavu", coz je vicemene to same, jen je to vetsi sranda a gang obvykle v cili prespava/zustava do prvniho vlaku ;)
    SALO
    SALO --- ---
    ZSIS: mas nejake insider informacie, bude/nebude tuto zimu TSE?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    pokud zacne chcat a nemate zrovna blatniky po ruce, doporucuju zajit koupit (ale bacha, at vam venku nejakej chytrolin zatim neukradne kolo :D) pet flasku, vypit a prazdnou narvat k zadnimu kolu, kde jsou brzdy (nevim jak se ta cast jmenuje, zkratka takovej ten trojuhelnikovej tvar. Docela hodne vody to zachyti :)


    ZERWOX: auto nemam, tak neresim.
    Je mi lito, zes nepochopil, proc sem to sem psal, ale to se stava. Uzpusobovat program? Ale samozrejme! Jak jinak to vole chces delat kdyz mas drahy kolo a zijes na planete, kde nejstarsi remeslo je zlodejna. S tou praci: normalne sem sel za generalnim a pozadal ho, jestli bych ho mohl mit v kancelari, protoze je hodne drahe a ja se o nej v kleci v garazich bojim a to i kdyz se tam da zamykat a je tam kamera. Do ty klece se bohuzel dostane totiz kazdej na zamestnaneckou kartu. A kamera je nastavena na screenshot grabovani. Nehodlam proste nic riskovat.
    A pokud by mi rekl, ze v zadnym pripade, tak udelam to, ze si poskladam nejaky obycejny kolo a s tim jezdim do prace a tohle drahy si proste schovam na cas a misto, kde nejsem omezen stupiditou nadrizenejch.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    LAS: kulich doporucuju s nausnikama pripadne se stahovanim pod krkem a/nebo kuklu pod helmu, ze jo. Windstopper fakt funguje, ale je v nem trochu hur slyset.
    Bundu mam Rogelli Pavia a je supr.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    KCHARI: nepremokave nohavice + navleky na boty. Oboje ma minimalny objem a do tasky sa to vlezie vzdy.
    Kazdopadne zadny blatnik obcas pouzijem. Aspon potom nemam skunk stripe na chrbte.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    PULP121: tak to ses asi dost hardcore, kdyz za mokra jezdis do prace celej mokrej :))
    PULP121
    PULP121 --- ---
    blatníky never!
    LAS
    LAS --- ---
    prosim vsechny, aby se psychicky pripravili na tema blatniky. pocitam, ze tak do mesice se tady budu ptat na ruzny zkusenosti a tak. loni sem to dost vodflak:)
    pak prijde kulich, kterej neleze z usi a zaroven neprofoukne a bunda ke krku, ve ktery se nazaparis a nedojedes do prace nemocnej.
    jinak si nedovedu (a ani nechci) predstavit, ze by mi nekdo ukrad kolo. to, proc se to stalo, asi dost hloda v hlave samotnou obet. kdybych ukradeny kolo nekde zahlid, udelam, co budu moct. u zamku sem vzdycky resil, jak ho budu prevazet ve chvili, kdy neparkuju. ale asi to neni jenom o zamku, pze mam desnej sunt. snad se mi to nevymsti.
    no, tak to jenom takovej informacni vstup. jedeme dal.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    ZERWOX: proste ho pekne zrana nadchla taka nebetycna kokotina ako nechat fixku zakmnutu niekde na nadrazi. A zdielam jeho nazor. Zijem sice v amstri, ale takyto bajk nechavam na nadrazi fakt iba v strazenej garazi. A do "exponovanych miest" normalne iba s mestskou rachotinu a dvoma tucnymi retazami. Ked o nic ine, o poulicne osvetlenie sa to da priviazat vzdy.
    Mam kamarata, co ma bajk radovo z tridsiatych rokov 20. storocia a ma ho dost rad. Az tak rad, ze pred domom ma nastalo retaz, akou sa uvazuju clny (asi 10cm dlhe oka), ktorou ho vzdy privazuje.

    Proti hyenam, co kradnu suciastky sa bohuzial neda spravit nic, iba prichytit a polamat ruky.
    ZERWOX
    ZERWOX --- ---
    Dragon...pro mě seš...krom toho jsem vůbec nepobral tvůj další koment o ránu, ale asi se názorově míjíme, tak to neřeš :) Někdo má prostě kolo na trávení volného času, a to si pak může uzpůsobovat program tak, aby ho mohl neustále objímat, jiní ho mají třeba jako dopravní prostředek do práce / školy apod a zdaleka ne všude se s ním smí, tak pak je podle tebe na vybranou: změna povolání, nebo jezdit mhd? Směšný. A jak to děláš třeba s autem, která se taky kradou? A z bytu vycházíš, nebo sedíš doma a hlídáš co kdyby? :)
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    Kolo vzdy a vsude s sebou, do kramu, do baru, do obchodaku, do lekarny. Kdyz je problem, ze tam s kolem nesmim reknu ze je to muj kocarek a je klid.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ZERWOX: DIE_DIE: presne proto sem psal, ze svy kolo nedavam z dohledu, NIKDY, jenze to sem pak za chytrolina
    WRECTAL
    WRECTAL --- ---
    kdyz si nekdo tvoje kolo cilevedome vyhlidne tak ti nepomuze ani 5cm tlustej D-Lock..
    lidi nezakrocej prestoze videj jak ti nekdo reze flexou retez pred nadrazim u stojanu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam