• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    SALO
    SALO --- ---
    // SMRTAK:
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    HANS_NEUMAN: ja nemam digital :-/
    HANS_NEUMAN
    HANS_NEUMAN --- ---
    MARASAN: mohl bys nahodit foto těch klipsen z PET??? zní to hodně cool
    PULP121
    PULP121 --- ---
    MAESTRO_007: tak jestli jezdil dřív na bmxku tak proč ne že jo. viz třeba daniel dhers...

    máte nějaký zkušenosti s chromováním nebo leštěním? osum tisíc za rám a vidlici mi přijde strašně moc.
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    KCHARI: mam posledni dobou taky podobnej problem. jak mam mekky boty tak pri zabirani do kopce me to taky neprijemne reze do nohy
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    KCHARI: ja si udelal klipsny z PETky a dvou pasku na klipsny, poslepovany ductapem a drzi fest.
    SALO
    SALO --- ---
    KCHARI: ak by si chcel vyskusat MKS GR-9, mozem ti ich na par dni pozicat.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    premejslim nad zmenou pedalu. mam naky obyc s kleci ci jak se tomu nadava a mam s nima docela problem. dost se mi hrana pedalu zarejva do boty a pak me boli po delsi jizde noha .) tzn bych asi radsi klasicky platformy, ale na ty se zase neda pridelat kosik s tim paskem. varianta je, vyrobit si na platformu takovej ten popruh (opet netusim odborny nazev), ale na to sem snad nekde slysel nazor, ze to je dobry tak na triky a ne na delsi jezdeni....
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    btw, ti, co hravate polo, mate fixed alebo freewheel?
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    PULP121: ta paka brzdy je imho umiestnena tak na samovrazdu. Ale ved zistis sam casom, ak na tom budes jazdit :)
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    ZSIS: ta vidlice je fakt tak blbe prohla.. mam ji taky :)

    PULP121: si ty rohy otoc jeste o 90stupnu a konce urizni podobne jak ty rohy... funkcne je to v pohode... a porad lepsi nez to co mas ted :)
    PULP121
    PULP121 --- ---
    vidlice je v pohodě, nechal jsem na ní starej nátěr a samolepky a ještě ten "erb" na hlavovym složení. jinak je to lesklá bílá. chtěl jsem to nechat v matu, vypadalo to super, ale okamžitě se to ušpiní a nejde to ničim vyčistit. ty rohy jsou parádní.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    PULP121: vidlice je rovna? vypada lehce tukle.

    jinak, kdyz chces vypadat dobre pri tom nakladani, co takhle zkusit rohy?


    PULP121
    PULP121 --- ---
    haha, vtipný. mě se takhle jezdí líp. a vypadá to líp když nakládám že jo..:-)) zejtra budu mít ten druhej rám opískovanej. takže koncem příštího týdne by mohlo být hotovo.
    SALO
    SALO --- ---
    PULP121: davaj si lepsi pozor, kam si ho zamykas, niekto ti premontoval riaditka.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    čiao! takže konečně hotovo. druhej kousek už se staví! :-) rám bismarck, komponenty favorit atd...

    ZERWOX
    ZERWOX --- ---
    rekl bych, ze puvod u mesiku, kde je nutne neustale zandavat a vyndavat veci a je lepsi a rychlejsi tasku jen otocit, nez porad manipulovat s batohem...me osobne je ale pro jizdu prijemnejsi batoh, myslim ze je to opravdu vec kazdeho, co mu sedne...pokud ale clovek vozi veci jako pocitac apod a navic v kombinaci s tezsim nakladem, taky myslim, ze se prilisne setreni nemusi vyplatit...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam