• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    ZSIS: Teds na to kapnul, odhalili jsme ultimatni polobike! :)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    PULP121: a kdo se ma vyznat ve vsech tech packach... zas ten diskus vzadu, jestli to neni naky ten polobike bo co.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    PULP121: no neviem, na ulicu by som s tym nesiel, to je v zasade bajk na jazdu priamo a v bezvetri :)
    SALO
    SALO --- ---
    PULP121: mozno tak vlastnou drzkou po asfalte..
    PULP121
    PULP121 --- ---
    trochu ot ale na tomhle by se nakládalo!!! :-))
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    WILD_A: neni to samy, ne uplne. jina organizace, jiny duch ;)
    SALO: nevim, pred 2ma lety to bylo taky v samy den. mozna proste 14teho nikdo nemel cas.
    PIX
    PIX --- ---
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    SALO: 35 uz je moc 32 je ok.
    SALO: ja myslel, ze to je to samy, neni?
    SALO
    SALO --- ---
    ZSIS: to je ale ten isty termin ako TSE.. wtf?
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    SALO: O marathonech premyslim, takze je mozna nakonec poridim :)
    SALO
    SALO --- ---
    WILD_A: ja momentalne jazdim na Michelin Mud2 alebo Vittoria XM Pro ale tie tam asi nenapchas. :)
    poobzeraj sa napr. po nejakej variante Schwalbe Marathon.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    Letosni piratislavu bych rad dal ... akorat stranka je jen nemecky a ted jsem linej to lustit :)
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    Nekdo tip na zimni pneu? Moje fyxation jsou uz krapet sjety a na zimu bych rad neco mene klouzavyho :)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    sice jeste nemaji aktualizovanou stranku, ale piratislava (jizda viden-bratislava) bude letos udajne 7.1.2012.

    rad bych jel taky, ale momentane nam na tu dobu kamarad domluvil chatu v tirolich, tak uvidim jak se to vyvrbi.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    ZSIS: pricemz me hned napada, bikekitchen je svym zpusobem non-profit. to jde asi lip nez kdyz potom ty kola clovek chce co nejlip prodat.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    MARASAN: videnska bikekitchen ma pres jednu zamestnankyni neoficialne domluveno s popelarema, ze jim nechavaj stary mrtvoly pro bicycle liberation front ;) asopn u nich v okoli. treba by se taky dalo neco takoveho dohodnout.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    MARASAN: jj, asi ma vacsi potencial zbierat stare bicykle z inzeratov za par supov, ako hladat nejake na ulici :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SN0WCRASH: delame taky kola ze starejch dilu. Problem u nas je, ze nikdo systematicky nesbira vyhozeny kola (mesto?) a hlavne, ze treba v Brne je kol radove min, nez ve mestech v NL/UK/jinde...
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    Starcrossed 2011 - Joey's Ok - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=bEGAIYKTZ9w
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam