• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    YKSVOKRAJ: ono staci neco blbe zmerit. ja pouzivam http://www.wheelpro.co.uk/spokecalc/ a zatim vsechny vyplety (20+) v pohode.
    YKSVOKRAJ
    YKSVOKRAJ --- ---
    SALO: tak dnes jsem se ujistil že "primitivní vzoreček" opravdu moc nefunguje ...spice jsou moc dlougé a tim pádem nejde kolo pořádne vypnout... Jinak v Praze na Andělu je sympatickej krámek kde prý vypletou za 120kč...
    SALO
    SALO --- ---
    YKSVOKRAJ: s "primitivnimi vzorecky" opatrne. spice potrebujes trafit s toleranciou tak 1mm,
    inak sa ti ich takmer isto nepodari rovnomerne napnut (a pnutie udrzat, aby sa casom nerobili
    osmicky), v horsom pripade ti budu trcat konce do kanaliku v rafiku (ak mas nizky profil) a tlacit
    na pasku (a dusu..) alebo sa ti budu povolovat niple, pretoze spica nebude dostatocne hlboko.
    YKSVOKRAJ
    YKSVOKRAJ --- ---
    SMRTAK:

    SALO: dík moc, chyba byla v tom že než jsem odložil metr a vzal do ruky tužku... tak jsem poplet ty hodnoty :-D nakonec jsem použil primitivní vzoreček na ivelo.cz ....
    SALO
    SALO --- ---
    KRAKI: co sa tyka vydrze, v meste to asi bude v pohode ale v terene sa to svini a opotrebovava tak ci tak,
    aspon raz za sezonu urcite nutna vymena pasu, pripadne aj pastorku a prevodniku. je to lepsie ako retaz ale
    neviem, ci sa to financne oplati. ja by som do toho na SS MTB alebo cyklokrosku urcite nesiel.

    a este k tomu napnutiu, ak ho nemas dostatocne, tak mal pas tendenciu sa obcas zosuvat dole z prevodniku.
    novsia generacia uz ma v strede drazku.
    KRAKI
    KRAKI --- ---
    SALO: cena je silena, to je fakt, s tema loziskama jsem teda nemel tuseni, diky za rozsireni obzoru :)
    SALO
    SALO --- ---
    KRAKI: nie je vsetko zlato, co sa blysti. potrebujes na to usposobeny ram, mas dost obmedzene moznosti,
    co sa tyka vyberu prevodov, kevlarovy pas musi byt riadne napnuty (viac nez retaz) a dost to potom vymiela
    loziska na pravej strane v naboji a stredovom zlozeni, cena.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    PULP121: Pac to maj vsude mozne, teda pokud nechces neco mene obvyklyho jako nejakou sirku nebo konkretni typ pneu.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    PULP121: 700 myslis jako 700c tj 622 mm nebo neco jinyho?
    WRECTAL
    WRECTAL --- ---
    PULP121: to vis pred vanocema je tech par 700c pneosek hned pryc.
    nedostatkovy zbozi, asi spis na zakazku
    PULP121
    PULP121 --- ---
    jak je to se 700 kolama? dá se na to někde sehnat obutí? já se ptal snad v deseti cykloservisech a nic...
    KRAKI
    KRAKI --- ---
    KCHARI: na zivo je jeste lepsi :) Diky tomuhle kolu jsem si uvedomil ze Gates Carbon drive je presne to po cem touzim
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    PULP121: kezbych to delal ja :))
    PULP121
    PULP121 --- ---
    KCHARI: naprosto super stroj. to jssi dělal ty? miluju kombinaci "hnusnýho" (rez, kus starýho átěru nebo rámu...) a moderních komponent...
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    troska toho DIY
    SMRTAK
    SMRTAK --- ---
    YKSVOKRAJ: mohol by si napr. zacat vzorcom, ktorym si to pocital
    ak vychadzaju bludy, mozno sa oplati uviest aj zdroj, aby sa ostatni poucili
    [btw pouzivas rovnake jednotky?]

    prvy vysledok hladania bol takyto formular
    YKSVOKRAJ
    YKSVOKRAJ --- ---
    nebo popř. kde to za rozumnou cenu zaplejtaj.?. nejlépe v praze :-)
    YKSVOKRAJ
    YKSVOKRAJ --- ---
    nezná někdo funkční způsob jak zjistit správnou délku drátů? něco jsem našel ale vychází mi hrozný nesmysly ....?
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    WILD_A: bocni vitr na neho :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam