• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    VALPURGIS: jako peknej napad. az priste nebudu mit pri ruce ani tu petku, tak si to snad vystrihnu s kartonu. ale nedovedu si predstavit ze to poradne nahradi blatnik nachazejici se 1-2 cm nad kolem.
    VALPURGIS
    VALPURGIS --- ---
    Bez blatniku v desti ani ranu. Estetika neestetika, behat celej den v praci s mokrym zadkem je zlo. Taky jsem tohle nechtela resit klasickejma blatnikama, tak mi kamos doporucil toto: http://ass-savers.com/ Od ty doby uz mam zadek pekne v suchu a na vzhledu (kdyz uz si nekdo vsimne, ze tam je) kola to imho rozhodne nic nekazi. Zasilaj i do CR ;)
    WRECTAL
    WRECTAL --- ---
    aaa hipstri vylejzaj z der...
    co takhle sedlo? pride mi hodne overrated a vlastne to taky docela hyzdi kolo.
    a sedet? sedi prece kazdej, kdyz nakladat, tak jedine ve stoje !
    DANII
    DANII --- ---
    HUSOKACHNA: v cechcach o tom nevim nicmene v dnesni dobe neni problem dostat k nam v podstate cokoliv odkudkoliv.
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    DANII: u nas v CR. takže se to u náš v čr koupit nedá?
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    jen tak pro srovnani s VALPURGIS. takhle to vypada v modre barve s blatnikama. videno vcera ve zlatnicky.


    DANII
    DANII --- ---
    HUSOKACHNA: prodava se to prave zvlast, vypada to ze by to melo sedet na vetsinu beznych sedel nejen na kashimax. u nas? u nas v praze? u nas v cr? u nas v evrope? u nas na svete?
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    HUSOKACHNA: v desti jezdim zasadne s brasnickou!
    PULP121
    PULP121 --- ---
    DANII: tohle je super nápad!!! jinak samozřejmě blatníky sucks a vůbec překážej při nakládání že jo..:-D no a jinak stačí nařvaná petflaška ne??

    btw nemáte někdo zkušenosti z plzeňskýho velodromu?
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    ZSIS: no jasne, pekný blatníky, oranžové odrazky a doufám, že si nezapomněl na brašničku na řídítka, samozřejmě s možností připevnění mapy.

    DANII: se kupuje asi se sedlem, že? dá se koupit u nás? kde?
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    DANII: lepsi nez nic, no. kazdej si musi najit svuj kompromis.
    DANII
    DANII --- ---
    DANII: +obuv!
    DANII
    DANII --- ---
    SALO: proc? toto minimalne na ty zada funguje dobre. ono stejne kdyz prsi a ty mas blatniky nicmene nemas nepromokave obleceni tak to neni zrovna prijemna projizdka.
    SALO
    SALO --- ---
    DANII: neprestava ma fascinovat ako ludia stale tvrdohlavo vynaliezaju hranate kolesa. :)
    DANII
    DANII --- ---
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    HUSOKACHNA: kdyz slecna pri desti nejezdi, tak jsou blatniky samozrejme na nic. ze by nutne hyzdili kolo... nemyslim si. pocinaje sks raceblades existuje rada opravdu peknych blatniku, staci si vybrat ty spravne.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SALO: galusky lepim chemoprenem a zadny problem :) ...obcas je to horsi sundat... :)
    SALO
    SALO --- ---
    MAESTRO_007: mna by na tom sralo to lepenie. aby si si uzil tie cyklokrosove galusky, tak nesmies
    tolko hustit a uz by som mal strach, ze ju paska neudrzi na rafiku. (buducu sezonu si ale asi nejake
    zaobstaram na zavodenie, je sakra rozdiel v kvalite a istote jazdy na plasti a galuske pri 30psi. :),
    musim uz len najst niekoho, komu budem doverovat, ze ich nalepi poriadne! :)

    inak v Prahe sa mi uz podarilo cestou domov na silnicke zrusit aj galusku, sekol som zadne koleso
    o hranu cerstvo vyfrezovaneho kusu cesty a uplne to rozsekalo tu vrstvu pod behunom, takze tmel
    tam spravil akurat riadnu hrcu (bouli) a isla rovno do kosa..
    SALO
    SALO --- ---
    HUSOKACHNA: odhadom by som povedal, ze na tom obrazku su minimalne 25c, skor 28c.
    ono vobec jazdit po meste na 23c, ked cez ram prepchas nieco sirsie, je cisty masochizmus.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    WILD_A: vozil jsem galusky na mestskem kole a nemuzu si stezovat... a planuju je zase nasadit....

    mel jsem tyhle... silnicni... a naprosto v pohode... akorat se to hodne borilo do hliny/travy :)
    TUFO C S33 PRO - Tubular clinchers TRAINING
    http://www.tufo.com/c-s33-pro/

    ted pujdu do tehle cyklokrosovych... s temahle je kolo jak tank... projede vsechno a leti jak raketa...
    TUFO DRY PLUS - Tubulars RACING / TRAINING
    http://www.tufo.com/dry-plus/

    (dodavam ze unas ve meste moc kostek (kocicich hlav) nemame .)
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    HUSOKACHNA: No galusky jsou galusky a ne silnicni plaste :) Ale okej, tohle vyjasneny, uz jsem se lek, ze nekdo fakt ma galusky na mestskym kole :)

    Ad blatnik, kazdyho vec, ja sem rozmazlenej, nemam rad vlka, nemam rad sajrajt na ksichte, takze je pouzivam ...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam