• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    ZSIS: na tyhle hipster závody asi jen s fixkou, že?
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    to je sranda, kdyz se mi tohle dostane do mailu driv pres rakouske kontakty nez pres nyx :D
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    pobavilo :)

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    takovy trosku OT, ale... :)

    How to Deal With Slow Walkers - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MJwb_wEaW2M
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    cina a tajwan je docela rozdil...

    na tajwanu jsou jedny z nejkvalitnejsich tovaren pro kola na svete... spickove technologie... atd...
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    SALO: a co se dneska v Cine/na Tchajwanu nevari? asi jsem povrchni, ale me je celkem jedno, jestli to svaril Luigi nebo Fu Lin, pokad to samozrejme bude dobre odvedena prace.
    ale beztak jsou nejdulezitejsi barvicky. nebo ty snad nevis, ze kombinace bily a modry ubira pul vteriny na kilak? ;)
    TYDLYDAA
    TYDLYDAA --- ---
    třeba jsou tu nějací lidé, co si kupujou/stavěj svoje fixed a doma jim zbylo kolo z dob, kdy si stavěli svýho prvního, tak to zkouším i tady
    sháním kolo, za vděk či za symbolickou odměnu. Nejlíp nějakou zbrojovku, favorita či něco podobnýho starýho co se nerozbíjí. Klidně ale i horáka, prostě kolo na kterým bude příjemný jezdit, i nepojízdný, rád si ho opravím. Na jízdu do školy, po městě, po okolí, jednokolka je moc pomalá, koukněte se prosím doma na půdě, u babičky ve sklepě, u strýčka v garáži. třeba vám něco překáží. dík

    zbláznil bych se radostí, kdyby to bylo něco jako je na obrázku
    SALO
    SALO --- ---
    AUDIAC: jj, "talianska" hlina zvarana v cine je strasne sexy.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    ňamka... :)

    UNDERDOOR
    UNDERDOOR --- ---
    mnozi uz asi vedi.. http://blog.favorit.cz/ musim rict, ze tomu fandim a pristih jsem se, ze jsem i pysnej, ze tahle znacka (mozna) vstane z mrtvych...
    SALO
    SALO --- ---
    第65回日本選手権競輪 in熊本競輪 踊ってみた『GEE』 - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=vFQDuqvwtQU
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    ZERWOX: bravo. tak to pak dej vedet prosim.
    MISO
    MISO --- ---
    hlavne flanelky treba... od pearl izumi idealne
    ZERWOX
    ZERWOX --- ---
    Huso: něco se chystá na druhou půlku dubna
    HUSOKACHNA
    HUSOKACHNA --- ---
    nebudete nekdo v praze organizovat, resp. nebude nejaka alleycat race? koukal sem na net, že se v minulosti už nějaka konala. docela rád bych si tenhle závod zajel.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    Tady to je zase sraz prisnaku :)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    KCHARI: sorry, ale po prvych 20s mi zacal hukat hipster alarm a musel som to vypnut.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    SALO: Imo nejaky drogy berou :)

    Chlapci nedelaj nic zvlastniho, vlastne to samy jako ja kdyz jsem byl malej, poflakoval jsem se s kamosema po sidlisti a v parku a blbnul na kole, akorat sme se netocili a bylo nam dvanact :) Ale jinak je to fajn, je to prijemne stravenej cas, az bude hezky zase to zacnu obcas delat ... a tentokrat se teda u toho budu natacet at nejsem out :))
    SALO
    SALO --- ---
    KCHARI: mna na tychto "editoch" fascinuje ako sa vacsina tych ludi berie strasne vazne a predstavujem
    si priemerneho jazdca na BMX ako sa vala po zemi a dusi od smiechu. :)
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    SALO: tak neni to zadny radikalni video, ale docela me pobavilo, tak jsem ho chtel nasdilet dal :) kdyz uz se jako blizi to pekny pocasi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam