• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    GGG
    GGG --- ---
    SALO: je tam zabradli (sit) z obou stran, ale nejspis to bude jen koncept takye odtokz vodz a detaily tam nejsou

    SALO
    SALO --- ---
    GGG: nejak tam nevidim rieseny odtok vody, a tie ostre ukoncenia zabradlia medzi schodami a drahou mi
    pridu dost nebezpecne, nehovoriac o tom, ze tam nie je nic, co by branilo padu cez tu dieru az na schody.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    je to z Ciny, tam jestli nekdo umre, tak postavej dalsi :)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    GGG: skoda jen, ze celou vec zavrou az se prvni clovek zrani/nekam spadne. jakoze bych byl prekvapen, jestli to vubec nekdo postavi.
    GGG
    GGG --- ---
    Cool Cycling Pavilion in Hainan, China: Bicycle Club by NL Architects | Freshome
    http://freshome.com/2012/05/17/cool-cycling-pavilion-in-hainan-china-bicycle-club-by-nl-architects/

    MARASAN
    MARASAN --- ---
    BOLDRIK: koloshop.cz ho miva
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    Sháním Novatec Fixie přední náboj stříbrný 36 děr. Nemá někdo zánovní?
    Novatec Fixie přední náboj stříbrný 36 děr | náboje fixie | NÁBOJE | Kola, ráfky, pláště | expressbike.cz - obchod od mtbs.cz
    http://expressbike.cz/naboje-naboje-fixie-224/novatec-fixie-predni-naboj-stribrny-36-der.html
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    ZSIS: tak vetsinou to delam tak, ze plast zepredu dam dozadu a dopredu jde novej...

    ale proste davat dopredu ojetej zadni je naprostej hazard. casto sem rad pri jezdeni za peknej vzorek co mam vepredu (hlavne za mokra teda). nechapu...
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    WILD_A: prijde na to, muzes to praktikovat i obracene, coz asi bude smysluplnejsi. ale kdyz zrovna nejsou penizky, urcite moznost.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    _PETE_:
    ZSIS:
    tak to asi nebude zas tak moc sjetej teda ... a nebo nechapu.
    _PETE_
    _PETE_ --- ---
    KCHARI: Taky jsem ask před měsícem přehodil sjetej zadní za přední a trajdám si vesele dál.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    MAESTRO_007: krasa. kdyz vsechno stoji, jezdi se nejlip. rad bych se tam kouknul. akorat ten hipster se svojema nalestenyma kraskama ve vyloze tam jaksi keca imho nesmysly (rikat, ze vsude jinde clovek nemusi davat takovej pozor na kole a jeste to mit za dobrou vec, no nevim), ale budiz.

    KCHARI: celkem normalni praxe u hodne lidi.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    VAVERAK: tak to ses dobrej vrah, jestli si dopredu das sjetej zadni plast :)
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    KCHARI: jsem na tom podobne. jeste ale prohodim zadni s prednim a pak poridim dva stejny najednou.

    jinak ja mam ted tyhle http://www.buzzillions.com/reviews/vittoria-randonneur-hyper-touring-hybrid-bicycle-tire-folding-bead-reviews a asi poridim znovu.
    PIX
    PIX --- ---
    MARASAN: v Bruselu jsem byl naposledy před měsícem a půl a musím uznat, že jsem nikde v Evropě neviděl, tak hustou dopravu snad jenom v Londýně a Moskvě..
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    KCHARI: galda, ja jinak jezdim jakejsi slick od WTB
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    dotaz na vsechny furtoslapace. muj zadni plast pomalu ale jiste zpiva labuti pisen a tak se poohlizim po novym. vozim tedka maxxis detonator 25c a sem docela spokojenej, ale klidne bych tam soupnul neco jinyho. nejaky tipy? chci aby byl hlavne hrozne rychlej :))
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Brusel imho vypada hur nez mesta v cz. Jednak je tam minimum kol a druhak je totalne ucpanej. To jsem si aspon odnesl z filmu. Pristi tyden travim ciste nahodou zrovna v Bruselu, tak sem zvedavej.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    _PETE_: jezdi uprostred pruhu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam