• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    TICK: dulezitej je zvednutej okraj, jak je na fotce.
    SALO
    SALO --- ---
    TICK: vyrazne lepsie ako platformy. skus a uvidis, ked si niekde strajchnes, tak zacni riesit kratsie kluky.
    TICK
    TICK --- ---
    SALO: pedály tam hodím tydle (s provlíklym páskem na utažení), maj na šířku zhruba 10cm.

    SALO
    SALO --- ---
    MAESTRO_007: a ma tam 175mm kluky s 4cm hrubymi dirtovymi platformami?
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    kamos ma fixed favorit a jezdi na tom docela agresivne po meste (jezdi bmx).. na nizky stred si stezuje porad...
    CROME
    CROME --- ---
    Ja teda myslim, ze obcasne rozbijeni drzky po strejchnuti pedalem tak nejak patri do ty fixed kultury :)
    SALO
    SALO --- ---
    TICK: ono to zalezi viac od sirky a hlbky pedalov, nez dlzky kluk. ale ked budes chciet investovat do tohto,
    ak si v Prahe, tak sa skus zastavit napr. v Hot Dog cycles a mozno ti najdu nieco za par korun, adekvatne
    tomu bicyklu.
    TICK
    TICK --- ---
    pro ten pripad mne napada snad jen sehnat kliky 165, mate nejaky zkusenosti se znackou/obchodem?
    MISO
    MISO --- ---
    ZSIS: pekna teoria pravda...
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    ZSIS: to sem si taky vzdycky myslel, ze se to da ustat kdyz strejchnes pedalem vic o zem. Sem si dneska takhle exkluzivne rozbil drzku na krizovatce, jeste ze nic za mnou nejelo
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    TICK: jak psal salo, zalezi na tom, jak moc si to davast v zatackach. rok sem mel favorita a dalsi 1,5 pak silnicku jako festku. ano, stane se, ze clovek zavadi. ale zdaleka to neni takovej problem a kor na festce to vlastne pokazdy ustojis (kratce te to nadzvedne, a pak te setrvacnost proste zas posadi).
    SALO
    SALO --- ---
    TICK: na 187cm by si potreboval tak 58cm. za to, co vidim, by som dal tak 500 Kc.
    TICK
    TICK --- ---
    SALO: dobrá, a co si myslíš o stavu toho kola takhle? (jsi jediný diskutující) jinak je to 56 a já měřím 187cm, nebude mi to malý?
    SALO
    SALO --- ---
    TICK: to by si musel byt naozaj poriadne nakloneny a mat siroke pedale, inak by to nemal byt problem.
    zalezi samozrejme aj od dlzky kluk.
    TICK
    TICK --- ---
    Měl jsem za to, že pokud na máš fixed na nějakým konfekčním silničním rámu od fáva, tak je střed tak nízko, že při točce snadno štrejchneš silnici, asi jsem si to jen hloupě vyfabuloval tedy.
    SALO
    SALO --- ---
    TICK: ad stred, preco vobec riesis, ci je o 0.5-1cm vyssie alebo nizsie? ak s tym neplanujes jazdit na velodrome, tak je to uplne fuk.
    TICK
    TICK --- ---
    Co si myslíte o koupi tohohle a předělávce na single? z fotky bohužel neodhadnu vejšku středu (může to bejt vysoko jako dráhovka F1?), nadruhou stranu mi přijde bezvadně zkrácená zadní stavba (pokud to nedělá větší kolo) tož bych uvítal nějaký slovo.

    WILD_A
    WILD_A --- ---
    SALO: Ja az v srpnu ... :/
    SALO
    SALO --- ---
    Uz tuto sobotu dalsie kolo, oficialne iba 3k stihacka ale budeme tam cele popoludnie az do vecera, takze
    vyborna prilezitost prist si vyskusat zajazdit na drahe (a pride urcite aj na nejake sprinty a scratch).

    Závody a výsledky / 2012 / Dráha / Informace - UAC
    http://www.uac.cz/zavody-a-vysledky/2012/draha/zavod-69/informace/

    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    repost

    DZR | Urban Cycling Shoes
    http://www.dzrshoes.com/
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    MISO:
    WILD_A: dik za bleskovou odpoved. ja si prave nebyl jistej, jestli to treba ty sirsi 1/8" retezy nemaj jinak..
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    KCHARI: ja na to mam merku :) Nicmene zkusenost mi rika, ze 2k km vydrzi skoro kazdej leacinej retez, takze neni treba se zatim stresovat.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam