• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    ZSIS: Vsak ja nekomentuju zpusob, styl ani kvalitu jeho prace. Prave ten obsah (~kultura kuryru) je to, co mi pripada na hlavu.

    ZSIS: Tohle je presne to, co mi vadi. Pravidla tu jsou predevsim kvuli bezpecnosti vsech ucastniku (viz SALO). Pokud ti nevyhovuji, tak resenim neni jejich porusovani, ale snaha je zmenit. Az nekomu vjedes na cervenou do cesty a on misto toho, aby te smetl, strhne auto na chodnik mezi jine lidi, tak si povime neco o kulture a brani si volnosti. Ridicak neridicak, pravidla plati pro vsechny stejne (a z tve poznamky o 4 semaforech usuzuji, ze jezdis po chodniku, coz napr. v prelidnenem centru taky nedava smysl).

    Co jsem proste chtel rict je to, ze jezdit na kole mestem se da i uplne normalne aniz bys pri tom kohokoli ohrozoval. To, co jsem videl v tom traileru, je jednoduse hovadina, i kdyz to na prvni pohled muze vypadat cool. Je potreba to domyslet do konce a proto jsem se recnicky ptal, jestli jsou v nejake verzi zahrnuty i nehody, ktere se temer jiste musely stat.
    SALO
    SALO --- ---
    ZSIS: idiot, co 10 rokov chodi po svete a nataca dalsich idiotov, ktori jazdia po meste ako idioti? :) super kultura.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    GOSHEWAN: to, co toci lucas, je v prvni rade o kulture kuryru na kole, imho.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    KCHARI: to vypadá hodně dobře!!!
    GOSHEWAN
    GOSHEWAN --- ---
    Bude i verze s temi srazenymi chodci/cyklisty? Protoze to co jsem videl z toho traileru me celkem navnadilo...

    Jakoze nic proti singlspeedum a kulture kolem, ale jedna vec je preferovat kolo jako dopravni prostredek a druha vec je respektovat predpisy a chovat se ohleduplne. Videt jen ten trailer tak si musim myslet, ze to je akorat banda nehoraznych kretenu.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    KCHARI: lucas je magor, v tom nejpozitivnejsim slova smyslu ;)
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    naky to gay hipster jezdeni po meste .))
    LINE OF SIGHT - Official Trailer
    http://vimeo.com/43954522#
    SIMANSKY
    SIMANSKY --- ---
    SN0WCRASH: tak to je teda vozítko :)
    SALO
    SALO --- ---
    SN0WCRASH: uz nemusis tipovat, je to Budapest. :) vid ten izometricky pohlad na google maps.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    MARASAN: tiez by som tipoval na Budapest.
    SALO
    SALO --- ---
    SALO
    SALO --- ---
    MARASAN: vyzera to ako Oktogon v Budapesti
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SN0WCRASH: wow!! to neni praha, ze ne?
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---

    imho singlespeed
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    rafku mam mrte. v brne. posta.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    nemáte někdo přebytečné rafky na silnicku? začinaji mi dosluhovat.
    SALO
    SALO --- ---
    KOOXIK: tak taku dlhu nemam, sorry..
    KOOXIK
    KOOXIK --- ---
    SALO: ahoj, je to prosimte 179mm, diky :)
    SALO
    SALO --- ---
    TICK: no ved typicky americky hipster na bicykli ani nejazdi, iba ho tlaci vedla seba po chodniku. :)
    TICK
    TICK --- ---
    kdo vlastně definoval nutnou vazbu mezi hipsterem a festkou? z literatury doby bych usuzoval, že hipster je spíše člověk povalečný, nežli sportovní.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    PULP121: kdy? kde? proc?
    PULP121
    PULP121 --- ---
    dneska večer budou hořet hipsteři!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam