• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    PIX: omafix?
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    SALO: uz je :)
    SALO
    SALO --- ---
    BLACK_ONYX: narovnaj si, prosimta, to sedlo. :)
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Moje Fávo
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    AUDIAC: zkusim.
    PIX
    PIX --- ---
    YKSVOKRAJ
    YKSVOKRAJ --- ---
    SN0WCRASH: retězem to neni určitě. Je to v náboji (torpédu) zkusim vyměnit vnitřek a uvidim ...
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    YKSVOKRAJ: prapodivněchroupavej zvuk radsej nie :) Stava sa, ze je retaz nerovnomerne vytahana, kedze normalny cyklista tlaci nerovnomerne na pedale. Napinanie retaze je potom o kompromise medzi najmenej a najviac vytahanym miestom na retazi.
    Kazdopadne z toho, co pises, to retazou nebude. Cize ak nemas volu v zadnom naboji, tak to asi budes musiet prehlasit za normal :)
    YKSVOKRAJ
    YKSVOKRAJ --- ---
    SN0WCRASH: no když ho do táhnu zase na fest tak vydává prapodivněchroupavej zvuk kterej je dost na prd. tak nevim...
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    MARASAN: Montana mě zatim nezklamala na žádnym povrchu.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    YKSVOKRAJ: 1/2 otocky mi pride dost vela. Nemas povoleny naboj alebo malo napnutu retaz?
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    okej, dík za rady, hodím tedy do lakovny :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    AUDIAC: jaky spreje drzi dobre na komaxu? nebos mel za par stovek na mysli neco jinyho nez komax?
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    HEDIS: lakování tě vyjde na pár stovek a výsledek je nesrovnatelnej. sice budeš trochu limitovanej co se týká kreativity (neudělaj ti ho tříbarevný/pruhovaný), ale to si konec konců můžeš dodělat posléze sprejem
    SALO
    SALO --- ---
    HEDIS: ak ho nemas vyslovene hrdzavy okolo stredovej mufny, objimky sedlovky a pod., tak by som sa na to asi v prvom rade uplne vykaslal.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    HEDIS: zrovna lakovani ramu bude doma vzdycky takovy divny a kvalitativne urcite ne srovnatelny s lakovnou. sam sem jeden ram brousil a lakoval a spatne to nedopadlo.... ale z lakovny mnohem lepsi :) spocitej si ten cas a praci kterou do toho vlozis a uvidis.... ja hlasuju pro lakovnu
    HEDIS
    HEDIS --- ---
    zdar, jsem like atd. atd. tak vás možná v příštích dnech/týdnech budu "otravovat" pokud by to nevadilo :D

    Mám doma starou Peugeotku, kterou bych si chtěl komplet předělat. První věc na kterou se chci vrhnout je rám (očistit,znova nastříkat). Chci se zeptat jestli se dá levnějc a "kvalitně" přestříkat rám "po domácku" než si to nechat někde opískovat na nabarvit za dražší peníz ?máte někdo zkušenost ? napadlo koupit si smirk papír, sprej plus nějaký lak a v garaží to přestříkat. byl bych vděčen za radu
    YKSVOKRAJ
    YKSVOKRAJ --- ---
    a dá se nějak vyřešit ta vůle.. když brzdim pak chci zabírat a třeba tempo, půl prošlápnu na prázdno ... ? Nebo je to u torpéda normální. Koukal jsem že se dá koupit jakejkoliv díl....
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    YKSVOKRAJ: jedno mame na sobikovi
    YKSVOKRAJ
    YKSVOKRAJ --- ---
    používáte někdo torpédo? jedno ze starýho "bmx" jsem si teď zapletl a potřebuju pár rad :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam