• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    SALO
    SALO --- ---
    SN0WCRASH: 50/15

    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    SALO: to znie dost ako Amsterdam, tam nas vzdy hnali okolo 32-34km/h. Ale presmyky som tam mal iba na zadnom kolese, kym som do toho nezacal poriadne dupat. Celkom nakladacka to tam musi byt, autum aj debilkum :D
    Este posledna otazka; Aky si tam mal prevod?
    SALO
    SALO --- ---
    SN0WCRASH: jazdil som po celej drahe, hlavne ked sa rozbiehas na letme kolo, tak musis nastupat uplne hore. :)

    v skratke, je to dobra centrifuga. musis slapat aspon 30km/h, inak sa ti zacinaju smykat aj naoctovane drahove galusky
    (stalo sa mi 2x, najprv mi na zaciatku trochu povolilo zadne asi o 20cm a po stihacke som sa cely zosunul asi o 30cm,
    ked som vyslapaval). a G-cka su dost neprijemne, ked si predstavis, ze kolo das za nejakych 10-15 sekund, a za ten cas
    ta to 2x zmackne a 2x pusti. stihacka na 3km je 20 kol (40x), takze ta to vyzmyka ako pradlo v pracke. paradoxne, uplne
    najhorsie je zo zaciatku zastavit, pretoze tam proste nie je miesto, rovinky su strasne kratke a strme. :)
    PULP121
    PULP121 --- ---
    dobrý, cenim, cenim!
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    SALO: no na dvestovke uz som mal co robit, kym som si zvykol tuto by som asi od slapal jak blazon :)
    Jazdil si aj hore v zakrute?
    PULP121
    PULP121 --- ---
    jak to vypadá? obal na kola znám ale na celý kolo...
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    SALO: jj, myslel som si ze s tymi kolesami nepojdes brazdit Prahu (a bez brzd :))
    SALO
    SALO --- ---
    PULP121: nie, to nie je vtip.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    SALO: v obalu na kolo??? to je vtip? :-)
    SALO
    SALO --- ---
    SN0WCRASH: 153.8m, v bicyklovom vaku elektrickou (ide tam 10, rovno z domu)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    SALO: kolko ma ten okruh, 150m? A ako si tam dopravil bike? Predpokladam teda, ze si na nom nesiel cez mesto :)
    SALO
    SALO --- ---
    47°

    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    Diky vsem :)
    CUG
    CUG --- ---
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    BLACK_ONYX: Ja mam SKS raceblade, nasazovaci, fungujou a vypadaj celkem normalne.
    BLACK_ONYX
    BLACK_ONYX --- ---
    nevíte o nějakém zadním blatniku, co nebude vypadat obludne?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam