• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    SALO
    SALO --- ---
    KVBIK: nastrojom na to urcenym:


    KVBIK
    KVBIK --- ---
    jak utahujete lockring, aby se vam pri skidovani zase nepovolil?

    moje posledni metoda byla uz dost brutalni: pajcrem a kladivem, s tim ze asistence sedela na kole, abych naopak nepovoloval pastorek, ale stejne jsem to po case zase urval..
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    KRAKI: chapu, chapu... Diky za reakce. Prave tady zase napadalo 20cm bileho bordelu tak si na ty galusky musim nechat zajit chut :(
    KRAKI
    KRAKI --- ---
    CLOVICEK: určitě nedoporučuju jezdit bez bot, jednoho dne tě to může stát prsty na nohou, zvlášť na fixe. Spadl mi takhle pri jizde po kocicakach dolu kopcem na fixe retez, a znicil jsem normalni boty a byl zatracnene vdecnej za to ze nemam na nohou sandaly ( ubrousil bych si prsty )

    Určitě jsou tady i další, co museli na breakless kole různě nouzově brzdit a věř tomu, že to nechceš dělat bos :)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    SALO: neklam, to urcite nie su vsetky!
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    CLOVICEK: grass is always greener on the other side of fence. Because it's fertilized by bullshit. Podla mna si to nechaj na freewheel, ked uz to tak mas, aspon nebudes musiet posilovat pri brakeless jazde dole z kopca.
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    ZSIS: no to jasne ze jo :)
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    CLOVICEK: nejdriv se naucit furtoslap, a _potom_ sundavat brzdy..
    CLOVICEK
    CLOVICEK --- ---
    No já mám tady singlespeeda... od včera jsem sundal ještě tu pumpičku, chci si sehnat bílé šlapátka - stejně gumové, protože plánuju jezdit po městě bosky. A taky jiné sedlo, menší, sportovnější. Taky stále uvažuju, zda nesundat brzdy, a naučit se drandit na furtšlapu, nebo nechat jen přední brzdu a torpédo dozadu... pořád nevím, ale ty brzdy mě tam ještě serou než to bude dokonalé
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    YKSVOKRAJ: budu drit aby to svistelo
    SALO
    SALO --- ---
    YKSVOKRAJ
    YKSVOKRAJ --- ---
    nenahážem sem všichni svá kola ? Nebo plány na sezonu ? Nějak se to tu nehýbe
    ZIP79
    ZIP79 --- ---
    Jsem dneska při probírání dat našel nápis, který jsem si šuftil pár let zpět, jakože ho necham vyřezat ze samolepky a dokonale jsem na něj zapomněl:)

    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    ZSIS; z blogu, co si pastoval:
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    PULP121: nasel jsem par veci v anglictine, ktere by ti mohli pomoci.
    The Myth of KOPS
    http://www2.bsn.de/cycling/articles/kops.html
    Weight Distribution
    http://mybloodybikeblog.com/equipment/weight-distribution/

    jinak, pomoci vektoru by se to melo dat vypocitat, imho.. bych si jen musel zas procist nejakou fyziku.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    MARASAN: o tomhle vim. já spíš potřebuju něco kde je: devadesáti kilovej chlápek si sedne na kolo. šedesát kilo je na sedlovce, dvacet na pedálech a deset na řidítkách.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    PULP121
    PULP121 --- ---
    pardon - rozložení.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    zdar boyz! nevíte náhodou někdo o stránce/obrázku kde by bylo rozvržení sil v rámu kola? tzn. zatížení od sedlovky, pak zatížení od řidítek a něco bude ve středovém složení že jo... dělám analýzu rámu do školy a tohle by mi pomohlo akorát to nemůžu nikde moc najít.
    SALO
    SALO --- ---
    RYNTINTIN: kluky su paka, aplikuj fyziku zakladnej skoly a zamysli sa.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam