• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    SALO: LOL. No viem si predstavit, ze to moze byt aj pekne zasr***a butt rocket :D
    SALO
    SALO --- ---
    SN0WCRASH: tzv. "triathlete butt rocket" :)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    sa to pred casom riesilo vesanie bidonu na bicykel, tak som si spomenul.. Nemam vrtany ram a toto mi pride ako celkom fajn riesenie. Zatial velka spokojnost...




    ZSIS
    ZSIS --- ---
    SP1T: informaci o kuchynskych mazadlech mi takhle dal vyskoleny cyklomechanik, pote co jsem mu zacal basnit prave o tom ceresu. jen dodavam :)
    ja osobne retez mazu normalnim domacim olejem na sici stroje a spol.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    SP1T: kuchynsky mazadla jsou sice lepsi nez dratem do oka, ale dlouhodobe ti prirodni tuky ten retez taky budou rozkladat. nicmene, taky uz sem bral ceres, kdyz nic jineho nebylo.

    PULP121: strapy nebo kosiky rozhodne nejsou zalezitost "za par tisic", stejne jako normalni brzdy. a brzdit botou jako plan a .. no, kluci uz tu asi tak vsechno rekli. jsem jejich nazoru. v podstate se divim, ze te to tak bavi. a novy boty jsou preci jen drazsi nez nove plaste, imho.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    PULP121: asi tam moc kopcov v okoli nemas, vsakze?
    SP1T
    SP1T --- ---
    ale abych teda necim prispel taky do debaty, tak jsme zacal mazat olivovym olejem a nemuzu si to vynachvalit... cim mazete vy?
    SP1T
    SP1T --- ---
    SP1T
    SP1T --- ---
    kam se to tady dostalo? resp. co se to tu jede?
    QYDO
    QYDO --- ---
    taky mi prijde ze SALO je mozna trochu moc v necem vyhrocenej, ale tady ma asi pravdu jezdit bez brzd a strapu mi prijde celkem HC, pockej az ti do cesty vlitne tatrovka v krizovatce

    prijde mi ze reakci doba slapani na kolo vs. zastaveni nohama na pedalech je uz znatelna
    SALO
    SALO --- ---
    PULP121: tvoja reakcia by si zasluzila dalsi facepalm. vobec nic by som nepovedal, keby si mal bicykel, na ktorom sa da brzdit.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    ježiši kriste. mysli si co chceš. jestli seš moc hárdkore dráhař nebo co tak bys měl mít větší nadhled nad normálníma smrtelníkama co dávaj dohromady kolo za patnácet a ne za padesát tisíc, ne?!
    SALO
    SALO --- ---
    mam pocit, ze tento obrazok by smelo mohol ist rovno do zahlavia..

    PULP121
    PULP121 --- ---
    brzdim botou. je fakt že ty pedály mě pěkně serou a vyýhledově je vyměnim za nějaký z bmx.
    SALO
    SALO --- ---
    PULP121: to jazdis bez brzd s platformami?... no comment.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    Konečně jsem se dokopal vyfotit svůj model. Ráfky Bayer, sedlo no name, rám nějakej oldschool. ten plech vzadu jsem tam naletoval sám. kliky sturmey archer, pedály MKS, hlávko FSA, představec ITM.



    ZSIS
    ZSIS --- ---
    JOHNDISH: phil wood.
    JOHNDISH
    JOHNDISH --- ---
    scháním se po dobrém flip-flop náboji a opravdu nevím jaký si vybrat.
    napadl mě tento:
    Sturmey Archer - zadní náboj flip-flop | Urbancycling
    http://www.urbancycling.cz/index.php?action=productDetailShow&categoryId=95%20&productId=21
    nebo nějaký z těchto:
    Výsledky vyhledávání „flip-flop“ – SPORTKRAM.cz - obchod se sportovním oblečením a vybavením
    http://www.sportkram.cz/vyhledavani/?hledany-vyraz=flip-flop
    díky
    FUJI_ITA
    FUJI_ITA --- ---
    ZSIS: ano, carka mela byt za vyperes.

    vzhledem k tomu ze moje kolo neni fixka asi se k tomu nemuzu moc erudovane vyjadrovat, pracku na retez sem si poridil kdysi a pouzivam sporadicky spis jednou za cas vymenim retez, čili se spíš taky klonim k výměně řetězu. Každopádně diskuze byla o tom jak se takový řetěz případně čistí a v principu mi pračka je cesta.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    QYDO: tiez som to robil, hovorim zo skusenosti. Mal som v retazi piesok, ktory tam po vymachani v technickom benzine samozrejme zostal. A retaz ani po dokladnom premazani nefungovala poriadne - odtial ten skripajuci zazrak. A podotykam, ze som nepouzival ziadnu hipster vanicku, poctivo vyprane a rucne ocistene kefou :-)

    Disclaimer: Prezentoval som iba nazor zalozeny na skusenosti a vedomostiach ziskanych z online diskusii. Vid napriklad ZSIS.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam