• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    SALO
    SALO --- ---
    VRZZ: na tej fotke to vyzera, ze ta zlata farba presahuje na omotavku a riaditka. alebo je to len tak hnusne omotane tou paskou :)
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    SALO: nevim co myslis :)
    SALO
    SALO --- ---
    VRZZ: skoda, ze si si tam nedal maskovaciu pasku. inak je to dost podarene.
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    DIRTJUMPER: dali mi ho kluci z Headquarters, nevim co je to presne zac
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    SALO: hele tam byla modra izolepa a ja ji vzal stetkou na zlatou barvu :) casem budou asi novy omotavky....kdo vi :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    DIRTJUMPER: cernej retez za par dela ČZ.
    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    VRZZ: kde jsi sehnal takhle hezky čistě černej řetěz?
    SALO
    SALO --- ---
    VRZZ: + za stylovo vedene bowdeny! :) (vlasy sa mi jezia na hlave, ked vidim ako to ludia pchaju pod riaditka..)

    ale ta finisovacia paska, to je co za hrozu? :)
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    par fotek z prestavby klasickyho favorita na singla :)





    MARASAN
    MARASAN --- ---
    AHASVER: my to delame vrtackou a ani tak to neni na chvilku ...
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    MARASAN: spíš bych si myslel především stolní vrtačka, na kterou lze připevnit nástavec - rukou je to opravdu málo, navíc velká část past nemá "tekutou" podobu, ale rozpouští se při vysokých otáčkách na kotouči (aspoň co vím)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    AHASVER: zrcadlovej lesk imho jedine jemna pasta, hadr a hafo casu
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    my 2 cents...
    (vše ne z mojí hlavy) zašlost původního galvanickýho pokovení jsem vyřešil nějakym čistidlem na trouby (pění, ulpí, obsahuje louh), pak smirk 800 až 2000 pod vodou, pak pakárna se silichromem. výsledek vypadá skvěle, nicméně u některých věcí (asi dle materiálu, povrchu) to bez používání časem zmatní. zatím hledám vhodnou povrchovou úpravu jako finiš
    jo a silichromem zrcadlovýho lesku za použití ruky a hadru imho nejde docílit
    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    AUDIAC: Díky
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    DIRTJUMPER: to právě není drátěnka. je to jemnější a vyrábí se v různých hrubostech. teď jsem si vzpomněl - ocelová vlna, ne vata: http://www.brusivojimi.com/lestici-pasty-a-nastroje/vlna-ocelova/
    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    AUDIAC: Drátěnka ;) Dík, o víkendu to vezmi jen silichromem a když nepomůže tak něčím víc abrazivním...
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    DIRTJUMPER: já bych to tak asi udělal. samozřejmě záleží, jak moc jsou zašlý, eventuálně bych jednotlivý části vzal nejdřív steel woolem (teď si nemůžu vzpomenout na českej název - ocelová vata?)
    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    AUDIAC: takže rovnou na to jít třeba silichromem?
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    DIRTJUMPER: já bych na to šmirglem moc nešel, hlavně ne hrubym. spíš bych si s tím pohrál s nějakou brusnou/leštící pastou
    DIRTJUMPER
    DIRTJUMPER --- ---
    poradte prosim cim zrenovovat starsi zasla riditka? smirkem od hrubyho po jemnej a cim pak dolestit?
    QYDO
    QYDO --- ---
    nevali se nekomu doma bullhorn riditka?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam