• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    JOHN_KRYSPIN
    JOHN_KRYSPIN --- ---
    JERSY: Správně ;)
    JERSY
    JERSY --- ---
    JOHN_KRYSPIN: to vypada na koridor praha- kolin a tipoval bych zastavku Tuklaty :)))
    BIGI
    BIGI --- ---
    aha, chce na nem jet pred 100mph... )))
    BIGI
    BIGI --- ---
    co se sjizdi s takovym prevodem? ))
    PULP121
    PULP121 --- ---
    čau. daruju ráfek mavic OR7. 28 děr. je trochu ťuknutej ale není prasklej. překáží mi doma.
    JOHN_KRYSPIN
    JOHN_KRYSPIN --- ---
    Moje první vyjížďka mimo pražské ulice :)

    ZSIS
    ZSIS --- ---
    kluci, to je tim horkem? no offense, ale tak nejak... vite co. zdravej lidskej rozum a tak.. to ti ani pevnej prevod nenahradi.
    nicmene, presto mi tech kluku je lito.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    MAESTRO_007: dalsi fixkar dneska - Adam Kubáč umrel vycerpanim v Death Valley (Calif) pri pokusu o prejeti na fixce.
    GGG
    GGG --- ---
    Southsea Fixed Gear Fight Club | Worldwide
    http://sfgfc.wordpress.com/
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    R.I.P.
    na fixce vyletel ze zatacky a narazil do stromu

    ZELENYCAJ
    ZELENYCAJ --- ---
    MARASAN: dik, to jsem neznal. Neco jsem nasel, bohuzel neumim dostatecne dobre cist Sheldona, abych zjistil jak se jmenuje ten muj standard. Sirka 70 mm snad naznacuje neco italskyho, ale prumer 40 proste nikde nevidim...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ZELENYCAJ: myslim, ze se tomu rika motylkovej stred. Rezat zavit by bylo zbytecny, protoze stredova trubka je vetsi, nez u BSA. Potrebujes do toho vlozky se zavitem. delaji se vlozky, co se dovnitr navaří a myslim, ze jsou i sroubovaci.
    ZELENYCAJ
    ZELENYCAJ --- ---
    Mam ram se stredem bez zavitu, jsou tam jenom nasunuty misky stazeny na ose, dira je zhruba 70x40mm:
    http://www.bike-centrum.cz/osa-148mm-klinkova-kompletni-thompson

    Existuje nejakej zapouzdrenej stred se ctyrhranem, kterym by to slo nahradit bez nejakyho voodoo s vyrezavanim zavitu? Mam pocit, ze to bez zavitu neni jak stahnout, pokud me nekdo vyvede z omylu, budu rad. Dik
    RYNTINTIN
    RYNTINTIN --- ---
    MARASAN: =))))
    porozhlídnu se po něčem jiném...=)) prozatím mi slouží=)))) teď stavím přítelkyni z rámu favoritky F12, je taky delší ale pro holku je akorát,,, i když to je pravděpodobně stejná kvalita trubek jako moje eska pac to někdy od padesátých let byl jeden koncern,,,
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    RYNTINTIN: ta moje byla po otci a stejnak sem ji rozkvedlal. na to ser.
    RYNTINTIN
    RYNTINTIN --- ---
    MARASAN: kola značky es-ka pochází z Chebu...
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    CROME: jeden tu mam, asi pul roku jetej jestli chces :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    RYNTINTIN: nevim, co ma Cheb spolecnyho s dlouhym ramcem, ale kratkej poznas hodne rychle a do mesta je to velice prijemny
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    RYNTINTIN: vravi sa, ze "life is too short to ride shit bikes" :-)
    (Pekny obrazok s helvetica fontom si k tomu urcite najdes sam)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam