• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    ZELENYCAJ
    ZELENYCAJ --- ---
    Videl jsem ted v Budapesti dost casto znacku Gepida, kterou odsud neznam. Pro me to neni, tady dost mozna taky pro nikoho, ale davam to sem protoze to v realu pusobilo moc pekne – trebaze fotky z webu sou takovy bonbonovy. Na kramech tak 8-10 kkc.

    - Gepida
    http://www.gepida.hu/hun-hun/termekek/kategoria/retro/


    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    MAESTRO_007: pak ti foukne boční vítr do disku a z fasády tě seškrábnou :) jako věřím, že zážitek dobrej, ale zvrácený to tak trochu opravdu je.
    SALO
    SALO --- ---
    a ked uz sa bavime o strojoch na drahu, blizi sa termin dalsieho omnia na Trebesine:

    • streda, 4.9.
    • registracia od 16:50
    • start o 17:30

    format:
    sprint omnium (200m s letmym startom, kilometer s pevnym startom, sprinty)



    Závody a výsledky / 2013 / Dráha / Informace - UAC
    http://www.uac.cz/zavody-a-vysledky/2013/draha/zavod-111/informace/
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    AUDIAC: myslim zavodni kolo.... ja na tomhle sice nejel... ale na necem podobnem jsem po meste jezdil... je to proste nekompromisni raketa s obrovskou setrvacnosti.... na tom udrzet 50km/h neni takovy problem... a ten "prulet" mestem pak stoji za to ikdyz uznavam ze je to lehce "zvracene" :) (+ niceni materialu a skoda penez)
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    AUDIAC: nicméně si rád poslechnu jeho benefity v běžným provozu.
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    MAESTRO_007: myslíš na slušný fixie, nebo na závodním rámu za £10.000? na slušný fixině ano, na takovýhle raketě ne.
    SALO
    SALO --- ---
    s Tufo paskou opatrne! nehodi sa na vsetky rafiky, hlavne ak maju trochu hlbsi zliabok.
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    AUDIAC: blb? jel jsi nekdy na necem podobnem ve meste? si to po rovine roztahnes na 60km/h a predjizdis jedno auto za druhym... po par dnech se stim naucis i zatacet.... :)

    na denni jezdeni to neni... ale zazitek nepopsatelny, takze za me pro zpestreni proc ne .)
    CUG
    CUG --- ---
    PULP121: ta tufo paska je super. Drzi to dost, kolikrat jsem ty galusky nemohl vubec sundat. Je to hlavne rychla a cista prace, jenom nevyhoda je ze je o dost drazsi nez klasicke lepidlo.

    po meste jsem jezdil na Vittora Rally a pak jsem presel na Continental Giro...levny v pohode galusky a prvni diry se daji dobre lepit Tufo lepidlem kdyz to do nich nalejes.
    PETUS
    PETUS --- ---
    Ahoj, nevíte jestli se dají někde rozumně sehnat stříbrný bullhorny od Eighthinch? Zdá se mi, že jako jedinný nemají tak zakulacený rohy (shora viděno). Na Funbikes je mají, ale jenom barevný a další objednávat nebudou. Díky.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    zdar. sehnal jsem Cosmicy od Mavicu v hliníku. To znamená, že si na ně budu muset pořešit nějaký galusky. Nějaký tipy? TUFO ted dělá něco kde se to lepí páskou, četl jsem, že to je prej dobrý. Jaké jsou vaše zkušenosti? Jaký jsou dobrý (ale ne uplně přepálený galusky), na co si dát pozor?
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    PULP121: akorát mě na tom teda trochu udivuje absence integrovaný sedlovky. gramy dolu, tuhost nahoru, aerodynamika taky lepší... a zase v takovejch megasériích to nevyrábí, takže by to neměl být problém...
    AUDIAC
    AUDIAC --- ---
    PULP121: na dráhu je to zabijáckej stroj, ale na ulici s tím může vyjet opravdu jen blb.
    VRZZ
    VRZZ --- ---
    PULP121: v jinejch barvach a bez napisu by to asi i slo...
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    PULP121: no, tak na to rikam spis "ne". kdybych jezdil zavodne na dreze, asi bych ted zacal slintat. ale tim ze to nedelam.. ne.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    MARASAN: ne, ale až budu mít zbytečnejch dvěstě táců tak si tenhle rám rozhodně koupim. nic lepšího neexistuje..:-)
    MIKLO
    MIKLO --- ---
    PULP121: skaredy jak prdel :)
    RYNTINTIN
    RYNTINTIN --- ---
    PULP121: to sis vážně pořídil?:-o Na mě moc "moderna":-D
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    PULP121: copa, sis poridil novej rig?
    PULP121
    PULP121 --- ---


    Co na to říkáte?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam