• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    TOMBSTONE
    TOMBSTONE --- ---
    SALO: no vsak
    SALO
    SALO --- ---
    TOMBSTONE: techniku jazdy som mal na mysli :P
    TOMBSTONE
    TOMBSTONE --- ---
    SALO: no v kole problem nebude... ;-)
    SALO
    SALO --- ---
    TOMBSTONE: mozno mas len nahovno techniku ;)
    TOMBSTONE
    TOMBSTONE --- ---
    SALO: tak mozna proto sem si rozbil hubu :-)
    PULP121
    PULP121 --- ---
    schwalbe lugano. v létě v zimě.
    SALO
    SALO --- ---
    TOMBSTONE, ZSIS: pneu so vzorom zmensuje kontaktnu plochu = horsi grip. ma to zmysel len v terene,
    aj to nie vzdy (napr. aj cyklokros sa na trave, piesku a snehu/lade jazdi na pilnikoch!). ovela dolezitejsia je
    za mokra zmes pouzita na behun a vyssie TPI kostry, ktore zabezpecia lepsiu prilnavost.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    QYDO: :'D

    sheldon ma nekde peknou vetu, ze aquaplaning zacina byt tema tak od 55km/h a vys, takze si kazdy muze vypocitat, jaky smysl ma vzorek na jizdu po asfaltu.
    QYDO
    QYDO --- ---
    cestou z prace jsem si vlastne uvedomil ze pisu picovinu... tu 28 spis tak pro pocit...
    CUG
    CUG --- ---
    QYDO: jezdim celorcne 23...ted mam od leta black mamba 700x23c ...na mokru a listi klouzou jako vsechny ostatni ;)
    TOMBSTONE
    TOMBSTONE --- ---
    presne tak, ja jezdim celorocne naky rubeny 28ky se vzorkem. sel sem s nima na hubu i v lete, kdyz mi podklouzlo predni kolo na nakym mokrym bordelu...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    mokry koleje klouzou i v lete, prochcany listi gumou taky nezachranis. Ja jezdim Kenda Kontender 700x23c (vetsi se mi nevejdou do ramu), ktery mi prijdou hodne trvanlivy.
    QYDO
    QYDO --- ---
    vedle v bike auditku je velmi oblibene tema plaste, tak s tim jdu sem

    na cem jezdite podzim/zimu? precijen mokry kostky, koleje nebo prochcany listi v parku je na 23 plastich trochu vo hubu... nasel jsem doma kenda cosmos 700x28 coz mi prijde ok, ale mam jen jednu a uz ji nikde v obchode nemuzu najit..
    ZELENYCAJ
    ZELENYCAJ --- ---
    MARASAN: Cina nevim. Je to nakej "trictvrtecni" 46 cm ram. Brzdy jsou ted ty nejlevnejsi Alhonga, ale brzo tam prijde vidlice ktera mi zbyla z jinyho kola, ve kterym se vrtam, pro vetsi mezeru na sajrajt a s tim zkusim plonkovej sachs rival 7000.
    QYDO
    QYDO --- ---
    ZELENYCAJ: postav si ty desky na stojaka nebo se ti zvohejbaj
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ZELENYCAJ: mimochodem co to je za Favo? nejaka cina? a co to ma za brzdy (celisti) ?
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SN0WCRASH: jo, pravda. akorat platformy sou desne siroky, takze bude furt strejchat o zem.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    MARASAN: ma brzdy, takze ich teoreticky nepotrebuje
    ZELENYCAJ
    ZELENYCAJ --- ---
    MARASAN: velmi cerstve = vcera jsem poprve utah a dnes rano poprve jel, teprve zkousim. Dam asi klipsny.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ZELENYCAJ: platformy? bez strapu?
    ZELENYCAJ
    ZELENYCAJ --- ---
    OK. Moje letni novinka, nechtene single speed a protoze se zalibilo, tak ted velmi cerstve predelano na fixed.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam