• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    AKTAJSA
    AKTAJSA --- ---
    AHASVER: Mno, mě nejde ani tak o tu cenu, jako spíš o to, že tam to kolo budu muset nechat dva týdny. Proto hledám jinou variantu.
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    mně tady někdo doporučoval lakování v alfaluxu (prášková lakovna), kde mi rám nalakovali i opískovali. stálo to 500 a jsem spokojenej (nejsem odborník, takže rám klidně ukážu, zatím jsem s ním nikde netřískl). vzhledem k ceně a technologii by mi cena bajkazylu dávala smysl jenom právě proto, že rám odstrojí, a pak už asi levnější varianta moc nebude. imho
    SALO
    SALO --- ---
    pred par rokmi som si tiez daval spravit jeden lak u Baresa: zakladna farba nebola zarovnana, v laku samotnom (cervena metaliza)
    boli bubliny a nerovnosti, viditelne znamky stekania farby pri schnuti a priehladny lak na farbu vobec nedali, i ked som o to ziadal
    v objednavke. myslim, ze to bolo za cca. 1300 a bol to posledny krat, co som Baresovi nechal zarobit nejaku korunu. pred tym som
    sa s nim rok(!) dohadoval na rame, do ktoremu sa mu zjavne vobec nechcelo, odmietol zalohu na material, atd. u mna proste uplne
    skoncil.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    PULP121: tech barev je docela malo, bohuzel. Je to zakladni RAL vzornik, coz se zprvu zda az moc, ale clovek casem zjisti, ze to je malo. Metaliz je jen par.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    jasně vždyt jo. a nemusíš se namáhat s nějakym mícháním barev, nemusíš to umět dobře nastříkat, prostě je to celkově jednoudšší a levnější. proto jsem se divil, že se vejde do litru.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    PULP121: zalezi na laku a na technologii. komaxit je jednoduse levna zalezitost.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    tak zase celkovej lak i s odstraněním původní barvy za litr celkem ujde. normálně se to pohybuje tak kolem dvou a půl až tří tisíc co jsem koukal.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    TICK: tiez mi to napadlo :)
    SALO
    SALO --- ---
    Bares na to posledne roky tak nejak celkove sere..
    GEEK124
    GEEK124 --- ---
    Bajkazyl vozí k Barešovi, nicméně kvalita jeho nástřiku není extra (vlastní zkušenost)
    TICK
    TICK --- ---
    BIGI: pod kopcem mění zadní plášť
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    PULP121: komax se da i s piskem sehnat od 600 nahoru
    BIGI
    BIGI --- ---
    DYLAN BUFFINGTON
    http://vimeo.com/94699118
    PULP121
    PULP121 --- ---
    EDGE61: spíš to vozej opískovat a nastříkat komaxitem ne?
    SALO
    SALO --- ---
    EDGE61: sterba za 1000? :D
    EDGE61
    EDGE61 --- ---
    AKTAJSA: jestli vozej, tak předpokládam že k barešovi, popřipadě štěrba?
    AKTAJSA
    AKTAJSA --- ---
    PULP121: Nevim čim, ale vozej to někam za Prahu. Proto to trva tak dlouho.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    PULP121
    PULP121 --- ---
    AKTAJSA: čim to lakujou? na profi lakovnu se mi to zdá nějaký levný, a kdyby ne, tak tam hned běžim sám! :-)
    AKTAJSA
    AKTAJSA --- ---
    Nechal jsem si dát dohromady singla, co jsem privezl z Londyna. Jeste bych chtel prebarvit ram, v Bajkazylu to delaj cca za 1000, coz neni tak hrozny az na to, ze to trva dva tydny. Nemate nejakej tip, kde se to da udelat rychleji? Rikal jsem si, ze bych to zkusil sam, ale vzheldem k tomu, ze nemam nastroje ani na sundani vsech veci z toho ramu, neni to moc proveditelny bez nejaky pomoci.

    PROKY
    PROKY --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam