• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    SALO: Asi si nerozumíme. Rámem projde, ale musím vyměnit uložení ve kterém je 1" a za to teď hledám náhradu.
    SALO
    SALO --- ---
    BOLDRIK: 1 1/8" vidlica sa do 1" hlavovej trubky nezmesti, fyzika nepusti.
    BOLDRIK
    BOLDRIK --- ---
    +Cau,pokud chci dát karbonovou vidlici 1 1/8 do rámu favoritu jaký mám použít hlavový složení? Musím něco proměřit nebo koupím první co je na krámu? dík
    BIGI
    BIGI --- ---
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    prave jsem na netu nasel starsi obrazek jednoho alleycatu v jedne malebne rakousce visce z prosince 2010 :D musim se podelit.. byla to sranda!

    dokonce k tomu typek napsal i clanek..
    Ein Abenteuer in Neuseeland: We came, we saw, we cranked
    http://herr-nickers.blogspot.co.at/2010/12/we-came-we-saw-we-cranked.html
    PULP121
    PULP121 --- ---
    VAVERAK: na tohle si vždycky vzpomenu když vidim ty loukotě spinergy v upoutávce na čt4...
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    SALO
    SALO --- ---
    FRED: tieto Alu spojkove Alany, Vitusy a pod. boli zname hlavne tym, ze sa prehybali ako zuvacka..
    FRED
    FRED --- ---
    SALO: Hehe, dík, to jako fakt? Vydrželo mi asi 2 roky a celkem i přirostlo k srdci. Pohodlná, rychlá raketa.

    Nicméně, kdybyste někdo věděl o pěkným rámu, ideálně s dráhovými patkami, tak do pošty ;)

    SALO
    SALO --- ---
    FRED:


    zaves si to na stenu v garazi a kup si nieco, co nepruzi, uz len ked sa na to skaredo pozries.
    pokusom o zvarenie to na 100% znicis a vydrzi ti to max. par dni.
    FRED
    FRED --- ---
    Zdar, nevíte, kde se dá opravit tahle prasklina? Je to hliník, cyklokrosovej rám Alan.

    PROKY
    PROKY --- ---
    jo
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    PROKY: festka?
    PROKY
    PROKY --- ---
    nemel sem blbej... u vecerky kdyz sem kupoval chleba...ponauceni s nejdrazsim chlebem :(
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    PROKY: Ako si ho mal zamknuty?
    BIGI
    BIGI --- ---
    PROKY
    PROKY --- ---
    UKRADENO u kina Aero na zizkove momentalne kolo ma cernou barvu a oranzovou vidlici. Modry shimano naslapy a special zadni vyplet ve tvaru snehovy vlocky s custom predni brzdovou packou. Prosim!!! kdyz uvidite volejte 602 789 934 Díky Prokop

    ZELENYCAJ
    ZELENYCAJ --- ---
    Kdyby se nekdo po prestavbe chtel zbavit zadniho kola s orechem (a uzsim rafkem) a pripadne dualu na nejakej mensi pocet rychlosti, nez co ted frci, tak me to zajima.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    mam v Brne dva stary rafky Remerx Aero 36d, kdybyste nekdo chteli. i njaky niple a spice. za odnos.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    zdar chlapci. kamarádi pořádají alleycat v táboře. napadlo mě, že vás tady s tim trochu zaspamuju..:-)

    https://www.facebook.com/events/234520490092143/?fref=ts

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam