• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed

    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    rozbalit záhlaví
    STOOL
    STOOL --- ---
    MARASAN: cha, ono to vážně existuje! Díky. Má se mi o čem zdát za vlhkých nocí
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    STOOL: existuje trirychlostni fixie naboj od sturmey-archer
    STOOL
    STOOL --- ---
    Hele, nemáte představu, jestli by šlo nějak technicky pořešit fixku se zadní přehazovačkou? Teda krom prasáren, kdy tam něco zavařím.
    UNDERDOOR
    UNDERDOOR --- ---
    minuly vikend moje prvni criterium v Poznani v Polsku s cerstve potunenym KRZBERG v3 jako tovarni jezdec .)


    SAYUZ
    SAYUZ --- ---
    MATZX: V ČR se dává zvonek na kolo z toho důvodu, že po zazvonění máš šanci rychle ujet než dostaneš do huby :D
    MATZX
    MATZX --- ---
    k čemu je dobrej zvonek? (by mě zajímalo, jestli by to fungovalo i v ČR)
    How to deal with slow walkers
    https://www.youtube.com/watch?v=Dpg4ZOqjDTs
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    ZSIS: jo to bude vono
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    ZSIS: těsně vedle
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    SALO: som minule videl experta na co mal spinergy na oboch kolesach. Normalne som sa nahlas rozosmial, az na mna typek kukal, ci mi nesibe. Skoda, ze stihol zmiznut, nez som sa ho stihol spytat, ci ma dobru zdravotnu poistku.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    SALO: taky jsem se na to ptal, řikal, že jezdí opatrně :-) ale měl to fakt pěkný. ono vybrousit to do hladka neni žádná prdel a chce to trpezlivost...
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    Já jezdím 24/22 možná 21 a bez klipsen
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    ale jinak, bambus bude v pohode. po vidni jich taky par jezdi, ale podle toho co vim, jen singlespeed resp. s radicim nabojem, o festce nic nevim.
    SALO
    SALO --- ---
    PULP121: a dalsich 50 bude potrebovat na zubara, ked sa mu delaminuje to Spinergy RevX :))
    PULP121
    PULP121 --- ---
    Videno na naplavce. typek rikal ze ten ram si postavil zhruba za tri tacy.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    NGR: da se jezdit bez klipsen a brzd, samozrejme. bmx napriklad.


    jezdit na festce je imho hlavne o tom, natrenovat si dobrou kulatou kadenci. tezky prevod ti akorat casem znici kolena, hur se brzdi, a nez se ve meste pracne vysplhas na vhodnou rychlost, stejne zas budes muset nekde brzdit/zpomalovat kvuli nejake prekazce. fandim lehkym prevodum.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    ja jezdim 42/15 a 44/16.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NGR: hur se skiduje, ale da se to. ja to treba nedam.
    NGR
    NGR --- ---
    "Nechci se udřít k smrti ale zase chci nakládat tramvajím/autům a debílkům na horskejch kolech.."
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam