• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    NGR
    NGR --- ---
    zatim premejslim co s nim jestli fix anebo prehazovacku
    u tech starejch ramu me to nuti osadit tim co tam bylo
    a fixku si udelat z nejaky kozy
    mate na to nejakej nazor?
    SALO
    SALO --- ---
    PULP121: na tom by si mimo velodrom jazdit nechcel, ver mi.
    NGR
    NGR --- ---
    kupuju si ram cilo byl dneska na velobazaru od nejaky zensky ...hovezi stejk ....email jestli neznate....
    nejaky tipy na co dat pozor?


    PULP121
    PULP121 --- ---
    EDGE61: až bude tenhle rám stát do tří tisíc...;-)

    MARASAN
    MARASAN --- ---
    EDGE61: hipstaz
    EDGE61
    EDGE61 --- ---
    kdy už se na ty fáva vykašlete?
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    kdyz jsme u tech favoritu. potreboval jsem na zimu lehci prevod, blatniky a brzdy. koupil jsem jen novy retez a odmontoval razeni. na obcasny zimni popojizdeni ve meste to bohate staci.

    KREKRX
    KREKRX --- ---
    Taky ty cvrky moc nemusim :)eska premier, dobre blato :)

    MARASAN
    MARASAN --- ---
    kola se nedaji delat levne, jednak je jich levnych hodne a hlavne to jsou sunty. v tomhle se vam nedivim a dela to tak i Festka a ja to taky vidim u nas.
    ZE nikdo nejezdi fixku? Cyve, skoro urazka! ;-)
    MATZX
    MATZX --- ---
    ZSIS: ono když si vemeš, že v 60tejch letech stál favorit 2 platy, tak dneska bude stát úplně stejný 2 platy, a byla kvalitativně na špici, i proto od ní pěknejch pár firem X detailů zkopírovala.
    Kvalita je stále vysoká a kdo chce kvalitní kolo (jezdim teda spíš EN+DH) tak za kvalitní jetý vyhodíš stejně 40-50+...
    když se koukneš třeba na Festku, tak ty jsou cenově úplně ve vesmíru, ale trochu se to nedá srovnávat.
    Na druhou stranu, jasně, taky mám poladěnýho favorita z mejch mladejch let pro ježdění do hospody, a stačilo jen vyčistit, namazat, nový duše a bowdeny a jedem, skoro zadax.
    A dráhovka, jasně, byl by to remake tý původní, i s podobnou geo a tvarem řídítek :) ale na to je ještě spousta času a jinejch neodkladnejch záležitostí předtim...
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    MATZX: ja ti nevim. po tvem poslednim prispevku z toho mam spis strach. obliba v tom si prestavit favorita, imho v poslednich letech spocivala v tom, ze zaklad byl levne k mani. nezda se mi na tom nic spatneho. samozrejme, tuzemska vyroba neni zadarmo. ale nejak to vsechno zni jako dost elitni zalezitost, ne jako "stroj pro lid". ne, ze bych nejak sympatizoval s bolsevikem, ale preci jen, o tom do ted favorit byl.
    me osobne treba remen vubec nezajima. kdyz uz volnobeh, tak klidne normalni prehazovacku. ale ja taky nepatrim mezi lidi, ktery na to "budou mit" :)
    a kdyz uz, nerikejte tomu fixa, ale drahovka. to v katalogu hned vypada solidneji ;)

    klidne, sem s anketou..
    MATZX
    MATZX --- ---
    ZSIS: reklama by vypadala trochu jinak, cílovku máme spíš v lidech, kteří si chtěj koupit krásnej dizajn s českou značkou a maj na to, masovek je tu už dost,
    a jak se to sem hodí nebo nehodí, Fixa je jedna věc, singlespeed je druhá, Favority si přestavuje tuna lidí jak na původní x převod, tak i na fixy. Novej Favorit z dálky vypadá jak Singlespeed díky řemenu, bowdeny a kabely jen vnitřkem, takže jsou vidět jen u řídítek, zajímalo by mě, kolik lidí tu opravdu jezdí fixu, a kolik jezdí naopak singlespeed třeba s jednou brzdou nebo torpédem, myslim že bude většina neFIXařů což? Byla už anketa?
    O fixe jsme taky přemejšleli, udělat jí maximálně jednoduše, řětěz, flip-flop, ale každej, kdo si ladí fixku, chce jiný barvy/doplňky/geošku/velikost/ a je obrazem jeho stylu, my naopak máme vlastní styl, nebude to jen o kolech...
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    hajtech dizajn.. no, to cumim. nevim, co presne mate za cilovou skupinu, ale mozna se klubik na tema furtoslap nehodi na reklamu kol s integrovanyma svetlama a prevodovkou. nicmene, fandim vam. a hlavne ten dizajn ;)
    MATZX
    MATZX --- ---
    RAFFAN: Co my? My makáme na novejch Favoritech! Už jsme je nafotili na e-shop a web, 3 modely, hi-tech zepředu dozadu, dizajn navazující na klasický favority, tenký trubky, ale carbonový/nerezový, leštěný komponenty, kůže, řemen, převodovka, dynamo v náboji, integrovaný světla + zvonek... těšte se :) během pár měsíců rozjedem sériovku, kvalitně od Čechů pro Čechy...
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    na chajde mam favorita po stryci, a kliky s klinkama slapou perfektne! dokud funguji, nic bych nemenil. oni se vcas prihlasi ;) jinak peknej punk, me se to libi.
    STOOL
    STOOL --- ---
    ty klíny se brzo vychlastaj
    RAFFAN
    RAFFAN --- ---
    SALO:
    Ve čtvrtek budu doma(v Praze), tak se ti po nich kouknu...
    SALO
    SALO --- ---
    RAFFAN: su ocelove (tazke ako krava) a s klinkami je opruz uz tak z principu. ale ked ti to funguje, tak to zatial neries.

    (btw., ak si v Prahe a tie blatniky, co si dal dole, su hlinikove a chces ich vyhodit, rad ti od nich pomozem)
    RAFFAN
    RAFFAN --- ---
    Představec pujde do háje, ale střed šlape jak hodinky a kliky mi nepřijdou špatný...proč byste je měnili?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam