• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    PULP121
    PULP121 --- ---
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NGR
    NGR --- ---
    muzu poprosit o nejakej link? sam nevim co presne chtit
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    NGR: a co je zadni kolo na favo? kup si zapleteny zadni kolo s jednostennym rafkem. bez kazety novy za 200 - 250, ne?
    NGR
    NGR --- ---
    tam nemam tu jistotu toho vycentrovani btw tam je mozna az moc vraku
    SALO
    SALO --- ---
    NGR: na aukre, aj s celym Favoritom..
    NGR
    NGR --- ---
    mam dotaz - ne uplne fix- kde se da sehnat do 500kc zadni kolo na favorita ve funkcnim stavu idealne s kazetou a rychloupinakem?
    nejakej tip?
    KREKRX
    KREKRX --- ---
    MARASAN: s tim sem nikdy problem nemel spis budu menit retez uz je vytahany,gumy sou fer jezdim obcas hrozny punk, jinak ten ram je docela starozitnost snad naky 70saty rucne obrouseny lakly bezbarvym, a vidla je z peugeota na velke kolo, mysim ze se este vozily 630ky :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    KREKRX: Pridal bych clanek na retezu, aby ti z patek nevypochodoval naboj ven. Jinak klasika predelavka tentokrat s velkejma gumama.
    KREKRX
    KREKRX --- ---
    Cus bude hate :)favorit

    PULP121
    PULP121 --- ---
    Jasne, byla to celkem i sranda.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    AHASVER: jasne, ze ma to bavi. Z toho, co mam doma je toto moj najoblubenejsi bajk :)
    PULP121: chce to trpezlivost, ale nie je to zdaleka take hrozne. Alebo som si uz zvykol, cojaviem. Okrem toho, su rozne brusne hubky a taka "ocelova vlna" s ktorymi sa da pomerne lahko dostat aj na nepristupne miesta.
    MARASAN: Trochu som sa pytal okolo a ten gelovy luh mi rozhodne neodporucali na hlinik. Pouzival som ho na ocelovy ram, tam funguje celkom vpoho, ale smrdi to fakt priserne a a samozrejme s s tym treba davat extra pozor, na saty a tak :)
    MARASAN: Pieskovanie som tiez zvazoval, vsetky miesta, co som nasiel su niekde v prdeli a treba sa tam trmacat autom, cize mfp.

    Ukazem, az to bude obrusene :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    a ja si po par ramech, kdy sem barvu odstranoval sam, uz nechavam vsechno otryskat, protoze odstranovani barvy je fakt votravna drbacka a s ramem je furt jeste dost zabavy ;-)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    SN0WCRASH: cim to strikas?
    Na odstraneni laku prodavaji louh v gelu, docela to urychli, ale vsechno je od toho pak zasrany. dobre se to cisti benzinem.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    eh. já kitoval hliníkovej rám, pak to všechno brousil a brousil a brousil a brousil a brousil.... už to nechci nikdy v životě ani vidět! :-)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    SN0WCRASH: nevěřím, že to děláš kvůli ceně - přiznej se, že tě to baví :) (och, kde jsou ty krásné večery, kdy jsem dvě hodiny leštil levou půlku beranů, abych další večer mohl leštit pravou)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    MARASAN: nie, misky pojdu von, stred zostane. A robim si vsetko sam, tj osmirglovat az na hlinik, zakladovka, nastrek a matny lak. Uz som to robil na inom bajku, kde som na alu ram daval iba priesvitny lak (a blatniky som robil zaklad + farba + lak). Je to trochu prcacka, osmirglovat to poriadne, ale vo vysledku to vsetko drzi prekvapivo dobre a stoji to zlomok ceny oproti komercnemu lakovaniu (aspon tu v NL).
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    SN0WCRASH: ten ram je pekny. jsem zvedavy na novy lak.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam