• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    SALO
    SALO --- ---
    GGG: povazuj to kludne za akademicku debatu. :)
    a porovnaval by som to skor s vahou (prednej) brzdy, bowdenu, lanka a obyc naboja. dostanes sa asi niekde na polovicu
    a to este nebude vaha koncentrovana v jednom bode a brzdenie bude asi tak o 300% ucinnejsie.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    To je s2c bez hazky ?! LOL
    GGG
    GGG --- ---
    SALO: no on ten ceskej velosteel taky nebyl lehkej.....)
    nezavodim, takze mi to neva
    SALO
    SALO --- ---
    GGG: 1260g v zadnom naboji je teda slusna darda..
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    GGG: neni to s2c
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    PULP121: Imo je to poctivy a vkusny veci za neprepaleny ceny ... a samo prodavam globalne, lokalne se to nikde neuzivi. Viz treba bagaboo, budapest neni to co je zivi.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    bez brzd se to da, bez blatniku se to da, ale ani jedno nepovazuju za rozumny. Ja uz jsem teda starej paprda a mam rad pohodli a klid :)
    GGG
    GGG --- ---
    SN0WCRASH: tak dneska mi konecne prislo to s1c od sturmey a je to parada

    PULP121
    PULP121 --- ---
    A všem teda tkví úspěch 8bar a i jiných značek? Vhodná lokace? Přpravenost lidí kupovat kvalitní výrobek za normální cenu? Vhodné načasování? Marketing? Nedovedu si představit, že by se tim uživili třeba tady v Praze natož třeba v Brně, Plzni, kde si lidi všechno radši montujou sami. Určitě musíš pořádat spoustu akcí okolo, alley caty, závody, kalby okolo.... ????
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    ZSIS: kazdodeni jizda se da v pohode zvladnout bez brzd, ale bez blatniku bych nektere dny opravdu nedal.
    PULP121
    PULP121 --- ---
    KCHARI: blatník je pro tužky, to je jasný, že jo... :-)
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    ZSIS: to by me teda zajimalo, cim sem blatnik dostal pred brzdy. nejak si to nedovedu predstavit :))
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    KCHARI: blatnik uplne v pohode, imho dulezitejsi nez brzdy. ja ho uz roky nesundavam.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    VAVERAK: bral jsem to pres Funbikes, protoze to vyjde za stejny penize, clovek neplati postovny, zaruka v Cechach, servis... prvni kolo v mym zivote, ktery jsem si koupil v obchode a neskladal jsem si ho :) a tesim se, az se s tim nekdy dosoupu na drahu, to musi byt jiny kafe nez jezdit po meste
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    KCHARI: vzdycky me zajimalo jak je mozny, ze se to tem klukum z berlina takhle rozjelo. jestli povedeny marketing. nebo pomer cena vykon. bral jsi to primo od nich nebo pres nekoho v cechach? at to jezdi a doufam, ze se s tim ukazes pristi sezonu na terebesine.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    MARASAN: je to vsechno poskladany z 8bar veci krome sedla, to tam je Specialized Romin Evo, to 8bar mi moc nesedlo (klidne se ho za par supu zbavim kdyby tady nekdo shanel sedlo)

    vsechno se da najit tady http://8bar-bikes.com/shop/ kola Mega, kliky Mega V2, vidle karbon...
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    Co tam mas za kola? Libi se mi ram, vidlice a bizuterie. Nemas detail prevodniku?
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    KCHARI: pekne a dobre agresivni posed :) (rozdil sedlo/riditka)
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    MAESTRO_007: je to naky rozbity..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam