• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    KCHARI: Jak velky pneu tam narves? Ja mam na zimu 33 malo nafoukly a drzej dobre.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    LISKNI_SI: no dneska rano na Zahradnim meste sme meli slusny zrcadlo na silnici. ted je to samozrejme uz dole a uz jen lituju toho, ze nemam kolo v praci :)

    sem prave zimu nikdy moc neresil, protoze doposavad sem jezdil porad na mtb, ale silnice a zima to je neco jinyho..
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    KCHARI: Sorry za drobnej offtopic, sám jsem k festce ještě nedospěl a jezdím na 35 gumách, který na ledu drží, ale kde už máme touhle dobou ledový silnice? U nás zatím ani led ani sníh. :-(
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    WILD_A: Jo a SKS Race Blade FTW
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    KCHARI: Ja to resim cyklokrosovyma pneumatikama, pekne podhusteny a lehci prevod, na zimu davam vetsi pastorek. A zvykam si na pady na kolejich :)
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    MARASAN: tak blatniky mi na snehu/ledu moc nepomuzou :)
    SN0WCRASH: myslim, ze ty gumy bych do kola ani nenacpal, vsechny jsou nejaky moc siroky.

    asi zacnu do prace behat no :)
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    KCHARI: jezdit vopatrne a s blatnikama a s coastingem a s volnejma nohama, festka je na ledu blba.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    tak dneska po třetí v tomdle roce, se mi nepodařilo dojet na kole do práce. náledí mi dalo dost slušnou stopku (asi takovou, ze sem nedokazal po tech ledovatejch silnicich vubec jet a na prvni krizovatce sem si krasne ustlal).

    jak to resite v zime vy (treba navic kdyz jeste nakyda)? jezdit autobusem do prace asi nezvladnu :))
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    DRAGON: "to pay tribute to the messenger championships in the 90s.." mohl by mi to nekdo vysvetlit?
    nicmene pekna blbinka, asi bych zkusil.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Fixed Gear Bike Race on Rare Figure 8 Track - Red Bull Mini Drome
    https://www.youtube.com/watch?v=y-j3_PVDmPg
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    SALO: To je pravda, ale uznali mu to ... hadam, ze kdyby vyhral tak se o tom budou hadat, ale jelikoz prohral tak to nechali bejt
    SALO
    SALO --- ---
    WILD_A: komentator spravne poznamenal, ze je to proti pravidlam, cuvat sa nesmie.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    a tady zase mensi trial ...

    Men's Sprint Gold Final - Track Cycling World Cup - Cali, Colombia
    https://www.youtube.com/watch?v=sWnbiAPISmg
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    Motol je fakt kratka draha, skoro jak stena smrti na pouti :)
    SALO
    SALO --- ---
    KCHARI: Duklaci takto jazdia v Motole.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    poctivej wallride!
    EATHAT
    EATHAT --- ---
    sice jezdim spis silnicky s prehazovackou ale singl mam taky;)....tak nez to letos rozeberu tak hodim sem dyz uz sem tu tak trollil. No a jeste ten pribeh...hmm..sem si normalne koupil jendotlivy dily
    (novy) smontoval dohromady a pak na tom jezdil no...
    STILL_PRIMITIVE
    STILL_PRIMITIVE --- ---
    SALO: ten ram je zevnitř uplne zdravej, nebyl prave vubec vyrezlej, vybiral jsem mezi klasickym dráhovim fávem a timdle rámem a šáh sem po něm jelikož byl zevnitř uplně jako novej...
    PULP121
    PULP121 --- ---
    Btw. kdž už jsme u toho, jak to dopadlo s panem Bayerem a jeho legendárníma loukotěma?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam