• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    P414
    P414 --- ---
    Ahoj vsichni, ja tu nebyl roky, ale jelikoz je to prvni a asi i posledni socialni sit, kde jsem nasel sveho a vaseho kamarada Vaveraka, prikladam fotku ze ctvrtecniho krouzeni v Motole a patecnich zavodu. Jinak Salo to ma moc pekny a asi i patricne rychly, jen me trochu mrzi, ze autor designu trochu vic nesetril napisama. Jinak

    SALO
    SALO --- ---
    SN0WCRASH: dostal som k tomu dost tazke kolesa, s pedalmi to ma cca 7.3kg. s trochou snahy nemoze byt problem dostat sa na povoleny limit 6.8kg.
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    SALO: Tak ted uz jen ladit formu, kolo lepsi uz o moc bejt nemuze :)
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    SALO: to musi lietat jak raketa :) Hmotnost?
    SALO
    SALO --- ---
    VAVERAK: a prva jazda v Motole na tejto drahovke, v pondelok dorazila z Hamburgu, nie moja prva jazda v Motole. ;))
    dnes pisem ako madar, sorry..
    SALO
    SALO --- ---
    VAVERAK: plastová, nie plášťová
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    SALO: jo to asi bude pevnejsi svezeni nez to favo co jsi jezdil. osobne na tyhle aero vzhledy moc nejsem. vic mi do oka padne jejich pista. jsem rad, ze ses do toho motola dostal. jen me zarazi plaste v motole.
    SALO
    SALO --- ---
    mam na zimu zapozicanu plastovu drahovku od Stevensu, vcera vecer prva jazda v Motole:

    ZRIZENEC
    ZRIZENEC --- ---
    MASH 2015 movie ke stazeni zde pokud by mel nahodou nekdo zajem
    Webshare.cz - moderní úložiště pro Vaše data
    https://webshare.cz/file/3gl64F43Q1/mash-2015-1080p-mp4
    MAESTRO_007
    MAESTRO_007 --- ---
    SALO: taktak... tufa jsem jezdil i nenalepene, ale sporadnym tlakem :) ...dalo se to, ikdyz takovy divny pocit v zatackach trochu :)
    SALO
    SALO --- ---
    MAD_MAN: a na kolovu to nepotrebujes, pretoze mas uzke galusky, ktore ti pekne sadnu do rafiku a hlavne do nich nedavas 20psi. :)
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    SALO: možná se bavíme o stejné věci, jen tomu říkáme jinak :-) ona vyzutá galuska při kolové není žádná tragédie :-)
    SALO
    SALO --- ---
    MAD_MAN: tak galusky sa daju lepit aj chemoprenom, ze, ale ja mam zdravie len jedno. belgicka paska funguje a je na to urcena,
    stoji par korun. s takymito vecami na sebe nerad experimentujem.
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    SALO: Tohle by celkem řešila páska, co se používá na lepení zrcadel a podobně. Občas ji mají v lidlu v použitelným rozměru, ale galusku jsem s ní lepil jen jednou.
    SALO
    SALO --- ---
    MAD_MAN: vypln pod lepidlo, aby si vytvoril na rafiku lozko, na ktore ti sadne galuska a nemal pod nou v strede dieru,
    najma ak mas uzky rafik alebo ma hlboky stredovy kanalik (ktory je tam preto, ze vacsina galusiek je zosita a ma pod
    zakladnou paskou vystupujuci sev).

    pre ilustraciu:
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    SALO: já používám už jen origo tufo, ale chápu že mám jiný požadavky na přilnavost
    Výplň pod lepidlo?
    SALO
    SALO --- ---
    MAD_MAN: obojstranna lepiaca paska na galuskove rafiky, pouziva sa ako vypln pod lepidlo.
    MAD_MAN
    MAD_MAN --- ---
    SALO: co je belgická páska?
    SALO
    SALO --- ---
    ROZCUCHANA: pri nizkych tlakoch nedrzi, na cyklokrosove galusky sebevrazda. navyse musis mat rafik, ktory nema prilis
    hlboky stredovy kanalik, pretoze Tufo galusky nemaju zospodu sev, inak to musis vyplnat belgickou paskou. lepidlo je istota.
    ROZCUCHANA
    ROZCUCHANA --- ---
    SALO: Počkat, co je špatného na tufo pásce???
    Ve vedlejší ulici bydlí tatík bývalého závodníka, teď jsou distributoři Tufa a NW, zkusím se zeptat jeho, třeba dostanu "sousedskou cenu".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam