• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    GGG
    GGG --- ---
    A Weekend at the Berliner Fahrradschau Deserves an Über Gallery! | The Radavist
    http://theradavist.com/2016/03/a-weekend-at-the-berliner-fahrradschau-deserves-an-uber-gallery/#1
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    KEPASO: jo, mas recht, soustredny kruznice, ma to i Remerx.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    MARASAN: nene, myslim opravdu radu jemnych drazek po cele brzdne plose. nektery znacky to maji. a nektery dokonce eloxujou az potom, co tyhle drazky udelaji. vcera jsem na jedny takovy narazil, nemuzu ted najit.
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    KEPASO: jestli mas na mysli drazku ve vybrusu plochy na brzdeni, tak drazka je tam pro signalizaci obrousenyho rafku zralyho na vymenu.
    KEPASO
    KEPASO --- ---
    SALO: ja se smazal mezitim, pardon. diky. CNC rozumim, s tema drazkama jsem bral v potaz trend, tzn. kdyz uz opracovavaji, snazi se zanest i drazky pro lepsi ucinnost.
    SALO
    SALO --- ---
    KEPASO: elox sa ti zbrzdi, je to len tenka zoxidovana vrstva, za par tyzdnov/mesiacov to mas komplet prec. je to nezmysel a ofrezovane to brzdi lepsie.
    (btw, neznamena to, ze su tam drazky, znamena to iba, ze je strojovo zarovnana).
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    WILD_A: nj mel jsem stesti v bazaru :)
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    KCHARI: za 1/4 ceny bych je taky bral a doporucoval :)
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    tak nakonec se mi podarilo koupit Sidi Drako za 1/4 ceny a teda neuveritelna bota. Pohodli teda nic moc (trochu si v nich prijdu jako v lyzacich :)), ale na kole to je bozi. To je skoro nepopsatelny jak moc dobre se v nich zabira do pedalu. Doporucuju vsema 10!!
    SALO
    SALO --- ---
    KCHARI: 2 cx sezony.
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    KCHARI: jo to je vec co jsem mohl zminit. novou podrazku jsem porizoval loni v lete. uz je videt, ze neco zazila, ale uplne v pohode s ni vydrzim do podzimu. nemuzu porovnat s jinyma podrazkama co jsou na botocha na fest.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    VAVERAK: dik za odpoved. prave ze nejaky bazarovky bych klidne i bral, ale zatim jsem nenarazil na zadny zajimavy nabidky v moji velikosti. a ta podrazka se opotrebovava jak moc? od internetovejch jezdcu jsem cetl, ze ji byly schopny schodit klidne za mesic (prej drzi ale tim padem je dost mekka)
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    jezdim dragony (bilo cerveny) nejaky starsi model (dva suchy zipy pres nart). kupovany z druhy ruky za min jak polovicni cenu. nemuzu rict nic spatnyho. podrazku jsem menil (sehnal jsem po delsim hledani v cannodalu kousek od flory). pouzivam je kazdy den. chodim v nich vsude - kram, vyslap na hrad, obcas v praci. pohodlna bota, netlaci, vsechno drzi. jedine co se posledni dobou sere jsou spodni suchy zipy. ty jsou uz olepeny a pri nouzovym skidovani se rozlepuji. to se da ale asi pochopit u boty stary cca 4 roky. klidne muzes prijet vyskouset.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    ma tady nekdo zkusenost s tretrama Sidi a tou jejich vymenitelnou podrazkou SRS? rikam si, ze bych zainvestoval do poradnejch bot na festku a SS mtb (to je teda na ceste teprve :)) a dost se mi u Sidi libi ten koncept vymenitelny podrazky a taky ze to je Italie a ne Cina jak vetsina ostatnich bot. vydrzej fakt tolik, ze ma cenu za ne dat castku po ktery penezenka docela zaplace? :) koukam tedka na model Dragon, pekne mi i padnul na nohu, ale ta cena.. rady vitany
    PULP121
    PULP121 --- ---
    GRED: ne.
    GRED
    GRED --- ---
    Cau, nemate nekdo zajem o fixku Specialized Langster ?
    Je to tahle: http://www.pedalroom.com/p/2014-specialized-langster-15822_4.jpg
    NYX
    NYX --- ---
    NYX: + izolace na trubky na ram a nejake dalsi mekke veci koupit a vyhodit po pouziti
    NYX
    NYX --- ---
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    KCHARI: vim, ze to bude opruz, ale pro kazdy let si zaridit krabici novou. a nebo to jen strcit do prosteradla, vyztuzit vidlice a obalit freskou. v tomhle pripade bych se ale bal minimalne o vyplety. nemluve o dulkach v ramu. nikdy nevis, co ti na to muze pristat. ten karton ma pro me aspon psychickou podporu.
    KCHARI
    KCHARI --- ---
    MARASAN: taky moznost, ale asi byl to nemel na miste kde nechat kdyz tam treba 2 mesice nebudu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam