• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    DANIIfixed gear/single speed
    MARASAN
    MARASAN --- ---
    DEB: postni fotky.
    ZSIS
    ZSIS --- ---
    SN0WCRASH: nenech si do toho kecat!

    DEB: mno, nevim, jak to tady id DANII sleduje, mych poslednich par vynechal..
    DEB
    DEB --- ---
    muzu pridat moji lasku na nastenku?
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    WILD_A: no ja som si onehda vystupil na hlavaku so 46/17 a 10kg, vyslapol si cez Bulhara a Italsku na Vinohrady a v polke kopca som si myslel ze umriem. Ono je to fakt o kondicke, aj mi vsetci nakladali, ze mam pit viac piv a menej hulit :P
    DEB
    DEB --- ---
    WILD_A: a jezdis v zime? neni to o hubu v praze?
    ja jsem zvykla jezdit v zime desti mrazu ale precijen ne na kostkach
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    Jo a moje kolo ma cca 10kg, steal is real!
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    DEB: Ja taky jezdil dlouho furt rovniky a myslel si, ze to se mnou neni zly, ale pak jsem prijel do prahy a jezdil pul roku na Floru (pro neprazaky, to je vzdycky do kopce) a zjistil jsem, ze kondice predtim vlastne byla bida :)
    DEB
    DEB --- ---
    WILD_A: asi jo :))
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    DEB: Aspon posilis a zlepsis kondici :)
    SALO
    SALO --- ---
    VAVERAK: John Tomac by mal radost.
    VAVERAK
    VAVERAK --- ---
    tady jedna dvanacti kilovka ala bajkazyl. docela zmena oproti hlinikovy italce. ale jede to. bylo mi lito zbavit se tyhle tatovo devadesatkovy relikvie. jako priblizovadlo na nadrazi a obcasny teren v okoli pohoda. jen musim dat mensi prevodnik. 49/18 zbytecne taham.

    miche chainset, concor light, cane creek paky, cinelli kokpit, palste kenda 2,3"

    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    DEB: ty to zasa moc riesis. IMHO :)
    Srsly, skor mam na mysli, ze po Amsterdame jazdim na 17kg singlespeede a do Prahy by som ho asi nenosil bez elektromotoru.
    DEB
    DEB --- ---
    SN0WCRASH: prave a protože jsem si to frcela na 6kg po rovnem perthu v australii, 10 kg na prahu nevim nevim
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    SN0WCRASH: To mi povidej :)
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    SALO: To byl, ale tohle je docela dobra hlaska.
    SN0WCRASH
    SN0WCRASH --- ---
    ono dost zavisi aj od toho ake ma clovek v okoli kopce, zeano :D
    RLSO
    RLSO --- ---
    WILD_A: plny suhlas, ale niekedy je clovek v situacii, kedy schudnut bud uz nechce, nemoze alebo jednoducho nemusi (coz je urcite pripad DEB) - vtedy sa tie kila hladaju v prislusenstve, ktore so sebou clovek taha a nakoniec aj v kole samotnom...
    SALO
    SALO --- ---
    WILD_A: ale Desgrange bol deranged. ;)
    WILD_A
    WILD_A --- ---
    DEB: Ze 10kg je nic a tudiz nema cenu se tim zabyvat a pokud clovek ma dojem, ze to jezdi pomalu tak vetsinou staci zhubnout kilo dve (u borcu jako jsem ja tak klidne 5) a hned to jezdi jak Bianchi za 150k. A navic furtoslap znamena, ze clovek veri, ze to da svoji silou a zrucnosti a ne sofistikovanou technologii.

    I still feel that variable gears are only for people over forty-five. Isn't it better to triumph by the strength of your muscles than by the artifice of a derailer? We are getting soft...As for me, give me a fixed gear!
    --Henri Desgrange, L'Équipe article of 1902
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam